region Sinnoh jest domem dla niektórych z najgroźniejszych legendarnych i mitycznych Pokémonów w serii Pokémon, choć pewne trio wyróżnia się ze względu na ich znaczenie w pomaganiu graczowi w postępie w historii.

Mesprit, Uxie i Azelf, uznani przez fanów za „lake trio”, są głównymi częściami fabuły oryginalnego Pokémona Diamond and Pearl. Te psychiczne typu legendarny Pokémon zachować swoje znaczenie w Pokémon Brilliant Diamond I Shining Pearl, i podobnie jak w oryginalnych gier, można znaleźć tylko po postęp gracze przeszłości kulminacji historii gry na filarze włóczni i pokonując zarówno elitarnej czwórki i Mistrza.

chociaż gracze będą musieli zapuścić się do wszystkich trzech domów tych legendarnych Pokémonów podczas głównego scenariusza gry, nie będą w stanie napotkać, walczyć lub złapać ich, dopóki te wymagania nie zostaną spełnione. Następnie Mesprit, Uxie i Azelf powrócą do swoich kryjówek w swoich jeziorach, gdzie gracze będą mieli możliwość dodania ich do swojej drużyny.

oto jak złapać strażników Jezior Sinnoh, Mesprit, Uxie i Azelf.

Mesprit

Mesprit, emocjonalny Pokémon, ma silne powiązania z Lake Verity, gdzie gracze po raz pierwszy otrzymują swoje Pokémony startowe po doniesieniach o silnym Pokémonie mieszkającym w jeziorze. To także lake guardian nawiązuje najsilniejszą więź z graczem, ponieważ pozostaje w pobliżu Po tym, jak został uratowany z siedziby Team Galactic w Veilstone City.

gdy gracze ukończą główny scenariusz z udziałem Dialgi lub Palkii, Mesprit powróci do swojej jaskini w Lake Verity. Surfując do jaskini w środku jeziora, gracze mogą znaleźć Mesprit, ale podczas próby interakcji z nim, zniknie i zacznie wędrować po regionie Sinnoh. Korzystanie Pokétch ’ s Marking Map app, gracze będą mogli mieć oko na gdzie emocje Pokémon odważył się, ale próby złapania może okazać się trudne, jak będzie próbował uciec natychmiast. Używanie Pokémonów z tagiem cienia, takim jak Wobbuffet, może okazać się korzystne, aby mesprit pozostał na polu bitwy.

Uxie

Uxie, Pokémon wiedzy, sprawia, że jego dom w centrum Jeziora Acuity, położony w północnej części regionu Sinnoh obok Snowpoint City. Po pokonaniu Candice w siłowni Snowpoint City, gracz zostanie poproszony o poradzenie sobie z komandorem Jupiterem w Lake Acuity, gdzie ogłosi, że udało jej się schwytać Uxie dla Team Galactic.

podobnie jak Mesprit, aby znaleźć i uchwycić psychicznego opiekuna Lake Acuity, gracz musi przejść wydarzenia w Spear Pillar i wyruszyć obok Sinnoh Pokémon League. Następnie mogą surfować do środka jeziora i wejść do jaskini Uxie, gdzie mogą walczyć i próbować zdobyć legendarne Pokémony poziomu 50.

Azelf

Azelf, Pokémon siły woli, pełni rolę strażnika Lake Valor i trzeciego członka lake trio regionu Sinnoh. Lake Valor leży na długim odcinku między Veilstone City a Pastoria City i jest to pierwsze miejsce, w którym gracze zobaczą prawdziwe intencje Team Galactic. Podobnie jak jego odpowiedniki, gracze będą mogli spotkać go tylko w jego jaskini po przejściu obok wydarzeń w Spear Pillar i pokonaniu elitarnej czwórki.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.