spis treści

Jak wysłać anonimowy tekst z mojego iPhone ’ a?

SMS anonimowo

  1. idź do anonymoustext.com strona internetowa.
  2. Wybierz sposób wyświetlania nadawcy na urządzeniu odbiorcy.
  3. wpisz numer telefonu odbiorcy.
  4. wpisz wiadomość, którą chcesz wysłać.
  5. Wybierz, czy chcesz wysłać go teraz, czy później.
  6. kliknij Kontynuuj.
  7. Zapłać za SMS.

czy możesz wysłać iMessage do kogoś, kto Cię zablokował?

jeśli masz iPhone ’ a i spróbuj wysłać iMessage do kogoś, kto Cię zablokował, pozostanie ON niebieski (co oznacza, że nadal jest to iMessage). Jednak osoba, która została zablokowana, nigdy nie otrzyma tej wiadomości.

dlaczego zablokowane numery nadal wysyłają mi SMS-y do iPhone ’ a?

jeśli kontakt został zablokowany, upewnij się, że zawiera numer i identyfikator rozmówcy. Czy to SMS, czy iMessage. Jeśli iMessage, czy zablokowałeś numer lub Apple ID. Jeśli właśnie dodałeś numer, może on pochodzić z Apple ID.

czy można jeszcze zadzwonić do kogoś, jeśli zablokujesz go na iPhonie?

po zablokowaniu kogoś nie możesz do niego zadzwonić ani wysłać SMS-a, a także nie możesz odbierać od niego żadnych wiadomości ani połączeń. będziesz musiał je odblokować, aby się z nimi skontaktować. Nadal możesz zadzwonić lub wysłać SMS-a, nawet jeśli dodałeś go do listy zablokowanych.

możesz zadzwonić do kogoś, kto Cię zablokował?

w systemie Android przejdź do ustawień > Ustawienia połączeń > dodatkowe ustawienia > identyfikator dzwoniącego. Następnie wybierz Ukryj numer. Twoje połączenia pozostaną anonimowe i możesz ominąć zablokowaną listę.

możesz zadzwonić do kogoś, kto Cię zablokował * 67?

nie, ponieważ identyfikator rozmówcy jest nadal wysyłany. Wszystko, co robi * 67, to uprzejmie poprosi firmę telefoniczną drugiej osoby, aby nie pokazywała numeru telefonu osobie, do której dzwonisz.

czy * 67 działa, jeśli jesteś zablokowany?

Alternatywnie możesz zatrzymać ujawnianie numeru dzwoniącego, używając odpowiedniego kodu dla Twojego kraju – 141 z telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii lub *67 w USA. Teraz możesz zadzwonić do blokującego iPhone ’ a i zadzwoni normalnie, ponieważ nie wie, że jesteś osobą, którą zablokował.

dlaczego * 67 nie działa?

* 67 nie działa, gdy dzwonisz na bezpłatne numery lub numery alarmowe. Podczas korzystania z * 67 działa na smartfonach, należy go wprowadzić za każdym razem, gdy wybierzesz numer. Większość operatorów komórkowych oferuje sposób blokowania numeru we wszystkich połączeniach wychodzących za pomocą ustawień urządzenia z systemem Android lub iOS.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.