zaktualizowano 4 grudnia 2021

być może doświadczyłeś lub słyszałeś ludzi narzekających na Nowy Folder.wirus exe. Oto jak usunąć Nowy Folder.wirus exe z komputera.

nowy wirus folderu lub nowy folder.exe zwykle rozprzestrzenia się poprzez zainfekowane Pendrive. Ten nowy folder.exe to plik wykonywalny, który rozpoczyna złośliwy proces, a jego obecność wskazuje, że komputer jest zainfekowany określonym Zagrożeniem.

jak usunąć Nowy folder.wirus exe z pen drive lub dysku lokalnego. Nowy folder.exe jest poważną infekcją wirusową, o bardzo nietypowych skutkach.

bez względu na to,jak możesz spróbować usunąć za pomocą zainstalowanego oprogramowania antywirusowego, aby go usunąć, Usuń folder, wraca.

infekcja nowym folderem.wirus exe jest bardzo powszechne i rozprzestrzenia się za pomocą pendrive z jednego systemu do drugiego i losowo tworzy folder o nazwie ” Nowy Folder.exe ”

jaki Nowy Folder.wirus exe robi

1::: wirus ukrywa foldery na dyskach USB.
2::: wyłącza Menedżera zadań.
3::: wyłącza edytor rejestru.
4::: wyłącza Opcje folderów.
5::: wyłącza opcję Uruchom z menu start.
6::: zużywa więcej niż 50% zużycia procesora.
7::: spowalnia komputer.

wirus nie jest łatwy do usunięcia. Nawet po ponownym sformatowaniu dysku pen drive powraca po ponownym uruchomieniu.

Zobacz także, Jak chronić dyski USB przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

głównie, gdy nowy folder.exe wirus atakuje każdy pen drive w czasie, tworzy niektóre .pliki exe, które naśladują jeden z istniejących plików i folderów.

zasadniczo zajmuje dodatkowe miejsce w pen drive, które może spowolnić prędkość i wydajność pen drive.

jeśli klikniesz na niego, aby otworzyć, utworzy kolejny w tym samym folderze lub w innym folderze. Nawet jeśli usuniesz folder, pojawi się on ponownie.

Jak Usunąć Nowy Folder.Exe wirus

ten wirus jest rzeczywiście bardzo trudne do wyeliminowania ręcznie.

najprostszym sposobem na usunięcie wirusa jest uruchomienie skanera antywirusowego online na stronie Trend Micro. http://housecall.trendmicro.com.

jest to darmowy skaner bezpieczeństwa online wykrywający i naprawiający wirusy, robaki, oprogramowanie szpiegujące i inne złośliwe zagrożenia za darmo.

Zobacz także Jak usunąć wirusa skrótu z Pen drive i odzyskać pliki

Alternatywnie możesz pobrać narzędzie o nazwie House, aby zadzwonić do systemów Windows i Mac, aby usunąć wirusa.

Ben Jamir

Halo! Jestem Ben Jamir, założyciel i autor tego bloga Tipsnfreeware. Blog o porady komputerowe & sztuczki, Udostępnij Przetestowane darmowe programy, sieci, porady WordPress, porady SEO. Jeśli podoba Ci się mój post / porady, to proszę Polub i podziel się nim ze znajomymi.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.