telefon to najszybszy sposób komunikacji, założę się, że tylko kilka osób inaczej by się wyraziło. Bez odwoływania się do miejsca, w którym po raz pierwszy spotkałeś się lub rozmawiałeś z osobą, z którą zamierzasz się umówić przez telefon lub odpowiadać na pytania, codziennie, przez cały rok, rozmawiając przez telefon oszczędza czas, zwłaszcza jeśli otrzymana opinia jest negatywna.

tak czy inaczej, komunikacja telefoniczna jest po prostu niesamowita i w większości przypadków, niezależnie od odpowiedzi, aby dokonać pełnej sprzedaży, musisz w pewnym momencie zadzwonić.

mówiąc to, kluczem do umówienia się przez telefon jest zaplanowanie. Co to znaczy? Nie oznacza to, że masz ustawiony skrypt telefonu, który może sprawić, że zabrzmisz zbyt mechanicznie, oznacza to raczej próbę połączenia się ze stylem komunikacji klienta i natychmiastowe odpowiedzi na wyciągnięcie ręki.

w tym poście dowiesz się kilku wskazówek, które pomogą Ci umówić się na spotkanie przez telefon. Jeśli jesteś agentem sprzedaży lub jesteś zawsze poszukiwania, wiedzieć, jak uzyskać spotkania przez telefon może być różnica, czego potrzebujesz w swojej pracy. Poniższe przydatne i przydatne wskazówki pomogą rozwinąć umiejętności niezbędne do uzyskania tych spotkań przez telefon.

Wskazówki dotyczące poszukiwania i uzyskiwania terminów przez telefon

spróbuj wypisać swoje podejście poszukiwania

pisanie swoje podejście jest konieczne, aby uzyskać zawiesić to, co zamierzasz poinformować klienta o swoim produkcie lub usłudze. Nie oznacza to, że brzmisz tak, jakbyś miał zapamiętany skrypt, ale możesz napisać możliwe pytania generowane z zalet Twojego produktu i jego unikalnej propozycji sprzedaży.

pisanie swojego podejścia pomaga zrozumieć prawdopodobne pytania i odpowiedzi pojawiają się naturalnie, gdy pytania są zadawane; nigdy nie zostaniesz przyłapany na nieświadomości niektórych pytań.

jedną z najbardziej żenujących rzeczy, które mogą się zdarzyć podczas próby umówienia się na spotkanie przez telefon lub odpowiedzi na zapytanie przez telefon, jest konsekwentne odpowiadanie „erm” „erm” „proszę, czy mogę oddzwonić, aby uzyskać więcej informacji na ten temat?”Ten akt może łatwo zniechęcić klienta, więc nie powinieneś ryzykować. Jeśli tak się stanie, bardziej odpowiednim sposobem odpowiedzi byłoby śmiało powiedzieć coś w stylu ” skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie tak szybko, jak to możliwe.”

im więcej ćwiczysz, tym łatwiejsza będzie obsługa biznesu przez telefon. Pierwsze spotkania przez telefon jest zaledwie kilka minut, jeśli komunikacja jest dobrze wokalizowane.

zaangażuj umiejętności aktywnego słuchania

w poszukiwaniu i próbie uzyskania terminów przez telefon, to naturalne, że są pytania otwarte, więc podczas gdy Twoi potencjalni klienci odpowiadają na twoje pytania, musisz być w stanie słuchać uważnie i aktywnie zbyt. Nie powinieneś myśleć o następnym pytaniu; gdy będziesz dobrze przygotowany, wysłuchasz wszystkiego, co się mówi i zadasz następne pytanie z całą niezbędną uwagą poświęconą poprzednim odpowiedziom. Trzy główne rzeczy słuchanie perspektyw daje:

  • wiesz, jak osoba się komunikuje.
  • potrzeby mówcy.
  • jak twój produkt i/lub usługa spełnia ich potrzeby.

zaangażowanie umiejętności słuchania pozwoli Ci wiedzieć, jakie pytania i punkty dać potencjalnemu klientowi. Gdzie produkt spełnia pięćdziesiąt różnych potrzeb, ale perspektywa wymaga tylko jednego, wymieniając wszystkie pięćdziesiąt byłoby niepotrzebne, inteligentny sposób byłoby powtórzyć, że jedna korzyść, jakby wszystkie inne nie istnieją.

Ponadto możesz zdecydować się na odbicie perspektywy na tym etapie, to znaczy, gdy słuchasz slangów, słów i zwrotów używanych, używając niektórych z nich w trakcie rozmowy będzie przynosić perspektywę, że masz te same zainteresowania, nawet jeśli nie. Upewnij się, że spersonalizujesz swoją rozmowę, używając imion, aby zwrócić się do potencjalnych klientów, ponieważ będzie to dla ciebie miłe. ogólnie rzecz biorąc, aktywne słuchanie daje klucz do wiedząc, jak dobrze komunikować się z perspektywą, spotkania gett przez telefon i ogólnie dają lepsze wyniki.

Zdobądź perspektywę(y) do udziału

według Sales Hunter, możesz łatwo zapakować spotkania przez telefon, gdzie masz perspektywę zaangażowaną w proces zakupu.

pytanie o perspektywę najlepszy czas, w którym myśli, że będzie gotów dokonać zakupu, to wciągnięcie ich w proces. W ten sposób będzie wiedział, że nie jesteś zdecydowany, ale dajesz wystarczająco dużo czasu, aby być przygotowanym i jesteś przekonany, że podejmie właściwą decyzję w czasie, gdy będzie gotowy.

zaproś ich do połączenia się z Tobą

jeśli perspektywa mówi „Nie”, Nie poddawaj się i wyrzuć numer do kosza lub kosza na śmieci, zamiast tego spróbuj zaprosić ich do połączenia się z Tobą na różnych platformach, takich jak LinkedIn, dzięki czemu możesz grzecznie poprosić o ich adres e-mail, aby wysyłać oferty, a także umieszczać je w biuletynie. Pewnego dnia, po dokładnym namyśle, mogą zdecydować się na protekcjonalność. Badania pokazują, że wielu potencjalnych klientów, którzy w pierwszej kolejności mówią „nie”, później podejmuje pozytywną decyzję.

nie zaczynaj Sprzedaży

dokonując spotkania sprzedaży przez telefon, nie sprzedawaj potencjalnym klientom, ale Naciśnij, aby uzyskać spotkanie, aby dokonać sprzedaży lub po prostu ekspatriować powody, dla których twój produkt lub usługa będzie dla nich świetna i warta grosza. Wielu przedstawicieli handlowych wpada w tę pułapkę, ponieważ jest to centralny punkt połączenia, ale równie akt, który odstrasza ludzi.

wszystko, co musisz zrobić, aby pomóc potencjalnemu klientowi zrozumieć, to to, że chcesz spotkania, a nie decyzji o zakupie produktu. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym poszukiwaniem tego klienta, kilka innych firm mogło dotrzeć i zwykle postawa sprzedaży będzie postrzegana z wyboru słów. Więc dobieraj słowa ostrożnie.

spotkania przez telefon
jak skutecznie umówić i umówić się przez telefon 2

zobacz ten przykład skryptu telefonicznego do umawiania spotkań przez telefon

Witaj Daniel,

tu Mary Poppins dzwoni z Skyscraper Ltd. Mam nadzieję,że nie zakłóciłem Twojego harmonogramu?

genialne, dzwonię, bo w Skyscraper pomagamy menedżerom w uproszczonych szkoleniach dla młodszych pracowników sprzedaży. Nie jestem pewien, czy nasze produkty pasują do ciebie, ale czy mógłbyś odpowiedzieć na kilka pytań?

sądząc po ich dotychczasowych osiągnięciach, jak wygląda obecne szkolenie, które otrzymują nowi pracownicy działu sprzedaży po dołączeniu do firmy? Pytam, ponieważ większość menedżerów wydaje się mieć wyzwania z coraz ich zespół sprzedaży wyposażony w praktyczne szkolenia, aby uzyskać je do wykonywania wysoce zgodnie z oczekiwaniami. Widząc, że wielu menedżerów stoi przed tym dylematem, postanowiliśmy skontaktować się z tobą, ponieważ możesz potrzebować tej potrzeby w swojej organizacji.

nasze szkolenie wyposaża twój personel (podziel się korzyściami płynącymi z oferowanego szkolenia)

mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że zadzwoniłem do ciebie znienacka bez wcześniejszego powiadomienia i przepraszam, jeśli nie jesteś już zainteresowany tą rozmową, ale jeśli jest inaczej, byłoby wspaniale, gdybym mógł mieć z tobą około 15 minut na dalsze omówienie naszego produktu i jego wpływu na twój zespół.

czy to jest coś, co chciałbyś uwzględnić w swoim harmonogramie?

to tylko próbka i można ją odpowiednio zmienić.

podsumowanie

umówienie się na spotkanie przez telefon wywołuje takie same dreszcze jak zimne połączenie, ale sztuką jest pozytywne myślenie po przećwiczeniu wszystkich niezbędnych „możliwych pytań”; będziesz zaskoczony liczbą umówionych spotkań przez telefon.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.