Recykling znaczków

zdjęcie: Sabine Simon

czy masz kolekcję używanych znaczków pocztowych w swoim domu? Jeśli (jak ja!) nie możesz znieść ich wyrzucania, istnieje wiele organizacji, które mogą je recyklingować, aby zebrać pieniądze na dobrą sprawę.

Oto lista organizacji w Wielkiej Brytanii, które zbierają używane znaczki, aby zebrać pieniądze.

niektórzy z nich przyjmą również darowizny starych zbiorów znaczków, które można sprzedać kolekcjonerom, aby zebrać dodatkowe fundusze na cele charytatywne.

wiele z tych organizacji charytatywnych może przyjmować inne przedmioty, takie jak stare monety, karty papierosowe i pocztówki.

organizacje charytatywne zbierające używane Znaczki pocztowe

 • zbierają używane Znaczki wraz z samochodami, monetami, telefonami komórkowymi i laptopami.
 • RNIB pomaga Royal National Institute of Blind People przekazując używane Znaczki, które proszą o rozdzielenie ich na Wielką Brytanię i za granicę. Akceptują również zbierać okładki pierwszego dnia, Pakiety prezentacyjne i albumy.
 • Kościół Szkocji ma coroczny apel o Znaczki, zbierając około 4 tys.funtów rocznie na inny projekt każdego roku. Odwiedź stronę internetową, aby dowiedzieć się, jak przekazać im swoje znaczki.
 • RSPB w momencie pisania RSPB zbierają używane Znaczki pocztowe z Wielkiej Brytanii i za granicą, aby pomóc chronić albatrosy. Mogą również przyjmować Kolekcje znaczków, okładki pierwszego dnia i inne Znaczki kolekcjonerskie do odsprzedaży.
 • CRY Care and Relief for the Young zbieraj używane Znaczki pocztowe, aby zebrać fundusze, a także mogą zapewnić Ci pudełko do zbierania dla Twojego miejsca pracy.
 • przeciwko rakowi piersi Zbierz wszystkie luźne zużyte znaczki do recyklingu.
 • misja trądu Twoje Znaczki mogą również pomóc stłumić grozę trądu, jeśli przekażesz je na misję trądu.
 • PDSA możesz pomóc zapewnić zwierzętom opiekę zdrowotną, gdzie ich właściciel nie jest w stanie sobie na to pozwolić, zbierając znaczki i przekazując je do ambulatorium dla chorych zwierząt.
 • Oxfam przyjmuje albumy ze znaczkami i inne Znaczki kolekcjonerskie, które można podarować w każdym ze swoich sklepów.
 • psi partnerzy zbierają pieniądze na sfinansowanie psa poprzez ich zaawansowane szkolenie. Wszystkie rodzaje pieczątek są mile widziane, na papierze lub poza nim. Wystarczy pozostawić wokół nich nie więcej niż 5 mm granicy o pojedynczej grubości, a perforacje nie powinny być uszkodzone. Wszelkie okolicznościowe lub specjalne znaczki powinny być wysyłane lub przekazywane oddzielnie.
 • Stamp Out MND z siedzibą w Alsager, Cheshire, ta kampania zbiera znaczki, aby zebrać pieniądze dla Stowarzyszenia Chorób neuronów ruchowych.
 • Kicks Count to organizacja charytatywna, której celem jest edukacja kobiet w ciąży w zakresie rozpoznawania zmian w ruchach nienarodzonego dziecka, aby zapobiec martwemu porodzie. Zbierają znaczki w ramach zbiórki pieniędzy na literaturę dla położnych i informacje dla rodziców.
 • Hospicjum św. Franciszka zbiera znaczki, monety i telefony komórkowe.
 • The Dogs Trust zbiera używane Znaczki, zarówno Brytyjskie & na całym świecie, albumy znaczków, okładki pierwszego dnia, a także pocztówki i monety zagraniczne.
 • Willow Wood Hospice zbiera znaczki, które można podarować swoim sklepom w Tameside i Gloucestershire.

czy znasz inną fundację, która zbiera używane Znaczki pocztowe? Daj nam znać o tym, aby można było umieścić go na tej stronie. Skontaktuj Się Z Nami

Więc Dlaczego Ludzie Kupują Torby Używanych Znaczków?

zastanawialiście się kiedyś, dlaczego ktoś kupi torby pełne używanych znaczków pocztowych od tych organizacji charytatywnych?

cóż, używane Znaczki kupują dealerzy, którzy wybierają nietypowe lub wartościowe Znaczki, które są w bardzo dobrym stanie do sprzedaży kolekcjonerom. Pozostałe są sprzedawane jako używane Znaczki pocztowe do produkcji lub wysyłane do recyklingu papieru. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest możliwe, oto kilka używanych pomysłów na rzemiosło znaczków pocztowych na wypadek, gdybyś chciał kreatywnie wykorzystać własną kolekcję używanych znaczków.

Ostatnia aktualizacja: 23 września 2021

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.