czy szukasz PSD do WordPress rozwiązanie konwersji? Chcesz przekonwertować gotową stronę PSD na WordPress, ale nie wiesz jak? Mogę ci pomóc w tej sprawie.

już wiesz, że WordPress jest jedną z najczęściej używanych i wszechstronnych platform CMS ostatnich czasów. Teraz tworzenie w pełni funkcjonalnej strony internetowej z PSD do motywu WordPress bez kodowania jest znacznie wygodniejsze dzięki narzędziu do tworzenia stron, takim jak Elementor.

w tym artykule pokażę „jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementora & WidgetKit” krok po kroku.

zobaczmy jak.

Wybór projektu PSD

 Jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Widgetkit Elementor 1

przed konwersją PSD na motyw WordPress, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać projekt PSD strony internetowej. Krótko mówiąc, PSD jest skrótem od PhotoShop Design, jednego z najpopularniejszych narzędzi do projektowania z tym tworzeniem większości stron internetowych WordPress.

możesz wybrać dowolny z preferowanych projektów PSD z obszernej kolekcji PSDHUB.

zapewniają wysokiej jakości darmowe Szablony PSD dla Twojej witryny, zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego. Pamiętaj, że wybrany projekt PSD musi być prosty i nowoczesny.

sprawdź następujące czynniki podczas wyboru projektu PSD,

 • struktura projektu: pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest struktura projektu. Projekt nie ma granic, ale kodowanie ma.
 • czysty i elegancki układ: Trzecią rzeczą jest to, że preferowany projekt PSD musi być czysty i elegancki. Pomaga deweloperowi stworzyć idealną stronę internetową z czystego i eleganckiego układu.
 • spełnienie celu: drugą rzeczą jest to, czy projekt spełnia Twój cel, czy nie. Załóżmy, że potrzebujesz strony podróżniczej, a następnie twój projekt PSD musi być stroną podróżniczą PSD.
 • złożoność: wreszcie, spróbuj zignorować złożoność, jak to jest dla PSD również w degn.

tutaj używamy Eventia – szablonu zarządzania konferencjami i wydarzeniami z PSDHUB.

zainstaluj WordPress

Jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Widgetkit Elementor 2

WordPress jest dobrze znany ze swojej łatwości instalacji. W większości przypadków instalacja WordPress jest bardzo prostym procesem i zajmuje mniej niż pięć minut. Aby przekonwertować motyw PSD na WordPress, instalacja WordPress to drugi krok, który należy rozważyć.
WordPress.org zawiera szczegółowy artykuł na temat „Jak zainstalować WordPress” na stronie pomocy technicznej ich witryny. Jednakże; Oto podstawowe instrukcje instalacji WordPress dla Ciebie,

 1. najpierw pobierz i rozpakuj pakiet WordPress.
 2. Utwórz bazę danych dla WordPress na swoim serwerze WWW, a także MySQL.
 3. Prześlij pliki WordPress do żądanej lokalizacji na serwerze internetowym:
 4. jeśli chcesz zintegrować WordPress z katalogiem głównym swojej domeny, Przenieś lub prześlij całą zawartość rozpakowanego katalogu WordPress do katalogu głównego serwera www.
 5. jeśli chcesz mieć swoją instalację WordPress we własnym podkatalogu na swojej stronie internetowej, utwórz katalog blogów na swoim serwerze i prześlij zawartość rozpakowanego pakietu WordPress do katalogu przez FTP.
 6. Uruchom skrypt instalacyjny WordPress, uzyskując dostęp do adresu URL w przeglądarce internetowej.

to jest to! WordPress powinien być teraz zainstalowany.

zainstaluj Elementor

Jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Widgetkit Elementor 3

artykuł dotyczy konwersji PSD na motyw WordPress za pomocą Elementora. Potrzebujemy więc Elementora, aby dostosować i edytować plik PSD. Zobaczmy więc, jak zainstalować Elementor.
Elementor jest jedną z najlepszych kompletnych platform projektowych do tworzenia idealnego projektu pikseli w WordPress. Jest najlepszy ze względu na rozszerzalne, przyjazne dla użytkownika podejście do projektowania. Proces instalacji Elementora jest również prostym zadaniem. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków i jesteś gotowy do zaprojektowania PSD w Elementor Page builder.

istnieją dwa sposoby instalacji wtyczki Elementor. Proces instalacji jest opisany poniżej,

przez Elementor Site

 • najpierw przejdź do elementor.com i kliknij Pobierz.
 • w panelu WordPress kliknij wtyczki > Dodaj nowy.
 • kliknij Prześlij wtyczkę i wybierz pobrany plik dla Elementora.

za pomocą Pulpitu nawigacyjnego WordPress

 • z Pulpitu nawigacyjnego kliknij wtyczki > Dodaj nowy.
 • w polu wyszukiwania wprowadź Elementor i wybierz Elementor Page builder do zainstalowania.
 • po instalacji kliknij Aktywuj.

to wszystko, co musisz zrobić, aby zainstalować Elementor Page builder. Możesz również śledzić poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o procesie instalacji.

zainstaluj WidgetKit

Jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Widgetkit Elementor 4

WidgetKit dla Elementora – najbardziej zaawansowany & potężny zestaw dodatków Elementora, który zwiększa możliwości budowania witryny poprzez dodanie większej liczby elementów i układów. Tutaj używamy widżetów i elementów ITS do konwersji PSD na WordPress.
możesz utworzyć prawie każdy rodzaj stron z PSD za pomocą WordPress i WidgetKit. Instalacja Widgetkit jest tak prosta, jak zaprojektowanie motywu PSD do WordPress. Z pulpitu WordPress możesz łatwo dodać WidgetKit, wykonując kilka prostych kroków. Zobaczmy.,

zainstaluj WidgetKit za pomocą pulpitu WordPress

 • z Pulpitu Nawigacyjnego kliknij wtyczki > Dodaj nowy.
 • wprowadź WidgetKit w polu wyszukiwania i wybierz WidgetKit dla elementu do zainstalowania.
 • po pomyślnej instalacji kliknij Aktywuj.

WidgetKit jest już gotowy do użycia z Elementorem. Jeśli masz jeszcze jakieś zamieszanie, po prostu śledź wideo. To również pomoże Ci w tym, jak korzystać z WidgetKit.

Konwersja PSD do WordPress

Jak przekonwertować PSD do WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 5

część instalacyjna została zakończona. Teraz nadszedł czas, aby przekonwertować PSD do WordPress Elementor i WidgetKit. Istnieje wiele dostawców usług PSD do WordPress, którzy obecnie dają PSD do WordPress, a także PSD do konwersji Joomla. Jednakże; możesz zaprojektować swój własny preferowany sposób. Tutaj po prostu pokażemy podstawowy sposób konwersji PSD na WordPress.

poza tym możesz również wybrać dowolny z naszych gotowych motywów i szablonów z obszernej kolekcji naszych motywów WordPress & katalog wtyczek.

staraj się postępować zgodnie z sekwencją podczas projektowania układu z PSD. To bardzo ci pomoże,

Utwórz nową stronę

pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to utworzyć nową stronę z pulpitu WordPress. W lewym górnym rogu pulpitu nawigacyjnego WordPress kliknij strony > Dodaj nowy.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 6

następnie kliknij Edytuj za pomocą Elementora, aby wejść do Kreatora Stron Elementora. Zobaczysz panel Elementora, jak pokazano poniżej.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 7

Zbuduj swoją stronę z pliku PSD

aby zbudować stronę lub przekonwertować motyw PSD na WordPress, należy wziąć pod uwagę trzy główne rzeczy; sekcje, kolumny i widżety. Tutaj sekcje są największe bloki konstrukcyjne i przechwytuje kolumny. Widżety można umieszczać wewnątrz kolumn. Klikając opcję Edytuj, możesz sterować sekcją, kolumną i widżetami za pomocą ich uchwytu.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 8

Dodaj sekcję nagłówka

dla sekcji nagłówka tutaj używamy istniejącego motywu Eventia od Themexpert. W WordPress masz użyć istniejącego motywu jako ramki do projektowania szablonu w przeciwnym razie WordPress sam dodać jeden dla Ciebie. Następnie możesz dodać logo i wiele stron, korzystając z istniejącego projektu motywu lub układu.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 9

Dodaj sekcję Bohatera

teraz konwertujemy sekcję bohatera. Najpierw dodajemy obraz tła jak PSD, a następnie dodajemy kolumnę do kolumny, aby dodać wiele treści i ikony.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 10

dla opcji licznika tutaj używamy WidgetKit Countdown element. Wyjście i opcja edycji znajduje się poniżej.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 11

Dodaj sekcję wewnętrzną

teraz nadszedł czas na zaprojektowanie sekcji wewnętrznej. Tutaj używamy elementów Elementora, aby dodać tło i tekst między dwiema kolumnami.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 12

to jest sekcja o tym wydarzeniu edytuj z elementem Elementor. Tutaj dodajemy tekst i obraz banera w kolumnie sekcji. Widok wygląda poniżej.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 13

za pomocą pionowej ikony Widgetkit team projektujemy sekcję głośników w pliku PSD. Tam dodajemy obrazy i ikonę witryny społecznościowej w innej kolumnie z nazwą i oznaczeniem.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 14

w tej sekcji po prostu dodajemy jakąś losową ikonę z PSD i nadajemy nagłówek.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 15

nie możemy zrobić wszystkiego z Elementorem. W takim przypadku co robimy? Używamy dodatków z innego motywu lub tworzymy dodatek dla naszego własnego. Jest to powszechna rzecz podczas projektowania motywu PSD do WordPress. Tutaj używamy dodatku harmonogramu z motywu Eventia.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 16

w sekcji Blog używamy elementu Karuzela blogu WidgetKit. Z różnych treści wizualnych można dodać tło nawet Czytaj więcej przycisk również.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 17

dla sekcji stopki używamy istniejącego motywu Eventia by Themexpert, tak jak to robimy przed sekcją nagłówka. Tutaj otrzymujemy wiele ikony witryny społecznościowej i przycisk Subskrybuj.

 • jak przekonwertować PSD na WordPress za pomocą Elementor WidgetKit 18

podgląd & opublikuj swoją stronę

po zakończeniu projektowania strony z PSD możesz wyświetlić podgląd swojej pracy i opublikować ją. Możesz także edytować opublikowaną stronę i zapisać swoją pracę jako wersję roboczą. Oznacza to, że nie zrujnujesz opublikowanej strony podczas zapisywania pracy jako wersji roboczej. Oto podgląd wizualny Eventia PSD.

Ostatnie Słowo

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.