według opinii o produkcie Lad |Ostatnia aktualizacja: kwiecień 1, 2021

**Uwaga * * – Szybkie pozdrowienia dla każdego, kto to czyta, jestem Alastair AKA recenzja produktu Lad. Założyłem tę stronę, aby pomóc ludziom wybrać najlepsze produkty do zakupu, i mam nadzieję, że to, co masz zamiar przeczytać, pomoże Ci w wyborze. Ta strona zawiera linki partnerskie do takich firm jak Amazon, które jeśli dokonasz zakupu, kwalifikuję się do zarobienia (zazwyczaj małej) prowizji. Nie martw się, ponieważ nic cię to nie kosztuje, tacy jak Amazon płacą prowizje. Z góry dziękuję za wsparcie, ponieważ pomaga to przeglądowi produktu lad tworzyć najlepsze recenzje.

Lisy wokół Twojego domu, ogrodów lub podwórek stają się coraz bardziej powszechnym problemem, dotykającym zarówno obszarów wiejskich, jak i miejskich. Dla niektórych osób obecność lisów nie jest problemem, ale dla innych może być prawdziwą uciążliwością. Lisy znane są z:

 • dostać się do śmieci i śmietników tworząc bałagan
 • uszkodzenie ogrodzenia
 • wykopać klomby i ogrody
 • Tworzenie ostrego i piżmowego zapachu
 • zabijanie małych zwierząt, takich jak kurczaki
 • jedzenie owoców z roślin i drzew

metody i taktyki, które pokażemy Ci na tej stronie, nie mają na celu wyrządzić krzywdy lisom, są one jedynie środkiem odstraszającym pokazującym, jak powstrzymać lisy kupujące w ogrodach.

jak powstrzymać lisy robiące kupę w ogrodzie

zazwyczaj lisy były bardziej problematyczne na obszarach wiejskich, ale w ostatnich czasach pojawiły się większe doniesienia o Lisach wchodzących na bardziej zaludnione obszary w poszukiwaniu pożywienia. Uniwersytet w Glasgow odkrył, że Lisy miejskie ewoluują, a zmieniające się kształty pyska pomagają im żerować na obszarach miejskich.

lisy mogą być ogromnym szkodnikiem, gdy dostaną się do Twojego ogrodu lub podwórka. Znane są z atakowania małych zwierząt, zwłaszcza kurcząt i młodych jagniąt. Nawet jeśli nie masz zwierząt, mogą atakować, mogą również stworzyć prawdziwy bałagan, wyciągając śmieci i śmieci z pojemników. Robią również nieprzyjemne zapachy, kupując i oddając mocz na twoją własność, powodując naprawdę silny i nieprzyjemny zapach. Możesz również mieć małe dzieci i obawiasz się, że mogą zostać zaatakowane. Niektóre z największych pytań zadawanych wokół fox control to:

 • jak odstraszyć lisy
 • jak powstrzymać lisy kupujące w ogrodzie
 • jaki jest najlepszy odstraszacz lisów
 • jak powstrzymać lisy w ogrodzie
 • najlepsze produkty, aby odstraszyć lisy
 • Jak pozbyć się lisów
 • co to są naturalne środki odstraszające lisy
 • jak powstrzymać lisy robiące kupę w ogrodzie
 • jak zatrzymać lisy z ogrodu
 • najlepszy sposób na powstrzymanie lisów przychodzących do ogrodu

ten artykuł ma na celu odpowiedź na te pytania masz i stwórz najlepsze rozwiązanie żebyś rozwiązał swoje problemy z lisem.

Writers choice – najlepszy produkt, aby odstraszyć lisy

lisy są bardzo trudne do powstrzymania w czasach i może okazać się konieczne, aby kupić produkty, aby pomóc w procesie. Jest to produkt, który zalecamy, aby dać ci największą szansę na sukces.

nie musisz kupować żadnych produktów, aby odstraszyć lisa, a wykonanie prostych kroków poniżej da ci najlepszą szansę.

kluczowe rzeczy potrzebne do powstrzymania lisów w Twoim ogrodzie

istnieje kilka prostych kroków, które pomogą zmniejszyć liczbę lisów w Twoim domu, ogrodzie i na podwórkach. Jeśli są one przestrzegane, dajesz sobie największe szanse na bycie wolnym od lisów. Najlepsze jest to, że nie musisz kupować żadnych produktów, aby powstrzymać, ale mogą być pomocne, aby odnieść sukces. Kroki, które należy wykonać, to:

 1. utrzymuj w czystości i porządku obszary w pobliżu domu
 2. usuń wszelkie Lisie kupy w ogrodzie
 3. utrzymuj swój ogród w czystości
 4. Zablokuj obszary, w których lisy poruszają się i śpią
 5. zainstaluj światła aktywowane ruchem
 6. w razie potrzeby kup przedmioty, takie jak spraye lub granulki przeznaczone do odstrasza lisy.

aby dać ci więcej pomocy, każdy punkt jest wyszczególniony poniżej.

utrzymanie czystości i porządku w pobliżu domu

w odpadach domowych często znajduje się żywność, ponieważ lisy muszą szukać pożywienia, co może być łatwym źródłem energii, jeśli nie są chronione. Upewnij się, że odpady są pakowane, wiązane i umieszczane w pojemnikach. Czasami lisy próbują przewrócić pojemniki, aby dostać się do środka żywności. Jeśli to możliwe, umieścić kosze w miejscach, gdzie są trudne do przewrócenia, takich jak w rogach obok ścian.

Usuń Lisie kupy

Lisie kupy śmierdzą i są bardzo nieprzyjemne. Jeśli usuniesz kupę, pomożesz nauczyć się okropnego zapachu. Jeśli to możliwe, spłucz powierzchnię i spryskaj nietoksycznymi produktami o słodkim zapachu, które nie są szkodliwe dla zwierząt. Pomaga to w przyjemnym zapachu i usuwa zapach.

zadbaj o swój ogród

regularnie tnij żywopłoty i trawę, może to wydawać się nieco nieistotne dla odstraszania lisów, ale tak naprawdę nie jest! Utrzymanie ogrodu oznacza mniej kryjówek i miejsc do spania dla lisów, ponieważ są one bardziej otwarte, niż by chciały. Jeśli Lis czuje się nieswojo, prawdopodobnie ruszy dalej. Ponadto dobrą praktyką jest utrzymywanie ogrodzeń w dobrym stanie, ponieważ może to bardzo utrudnić lisowi dostanie się do twojej ziemi.

Zablokuj obszary, w których lisy poruszają się i śpią

jeśli zauważysz, że lis wchodzi lub opuszcza twoją ziemię w określonym miejscu lub śpią na danym obszarze, spróbuj zablokować tę przestrzeń. Umieść przedmioty na tych miejscach, takich jak doniczki lub drewniane kłody. Ulepszenie ogrodzenia, w którym lisy wchodzą lub wychodzą, tworząc gęstsze lub wyższe bariery.

zainstaluj światła aktywowane ruchem

światła aktywowane ruchem to świetny sposób na pozbycie się lisów z podwórka lub ogrodu. Jeśli Lis wejdzie do Twojej posesji, gdy jest ciemno, Zwykle potkną się czujnikami ruchu. Jest to jeden z największych odstraszaczy dla lisów, ponieważ nie lubią zwracać na siebie uwagi. Lisy są bardzo inteligentne, dostosują swoje ruchy z doświadczenia. Kliknij, aby wyświetlić najlepsze światła przeciwpowodziowe dla bezpieczeństwa ogrodu.

Kup przedmioty, aby odstraszyć lisy

jeśli powyższe techniki nie powstrzymały Twojego problemu z lisem, może być konieczne zakup produktu odstraszającego. Istnieje kilka produktów, które można polecić, takich jak:

 • Wolf urine spraye / granulki
 • ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt
 • Flash repeller

dzięki doświadczeniu najlepsze produkty i tylko te, które Kupię, obejmują Wilczy mocz, ponieważ jest to najbardziej skuteczne i mniej prawdopodobne, aby odstraszyć zwierzęta.

moja rekomendacja produktu jest tutaj poniżej, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak używać i mam nadzieję, że Twoje problemy z lisem się skończyły.

mam nadzieję, że ten artykuł dał ci wszelką pomoc, której potrzebujesz, aby zatrzymać problemy z lisem. Jeśli masz jakieś opinie, takie jak to, czy ten przewodnik pomógł, czy nie, wyślij mi wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Wszystkiego najlepszego
recenzja produktu Lad

Inne Fox reading

jak nazywa się Lisek?

czy lisy są bardziej jak koty czy psy?

czym pachnie Lisia kupa?

opisywanie zapachu lisiej kupy jest bardzo trudne, bo tak naprawdę nie ma podobnego zapachu, zwłaszcza raz tak źle. Ma ostry i piżmowy zapach, który jest niezwykle trudny do usunięcia z powierzchni.

co zrobić, jeśli pies zwiał w psią kupę?

odpowiedzią jest zakup świetnego szamponu dla psów, który ma naturalne składniki, aby zachować zdrową skórę psów. Zalecamy Pawstruck, wyprodukowany w USA z najwyższej jakości składników, aby utrzymać psa w dobrej kondycji.

dlaczego Lis robi kupę w moim ogrodzie?

Twój ogród jest częścią terytorium lisów i dlatego Lis myśli, że do nich należy i tak tam kupują. Używają zapachu swojej kupy, aby odstraszyć inne lisy przed przybyciem na ich terytorium.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.