jeśli lubisz krótkie i słodkie ceremonie rozdania nagród, nagrody Screen Actors Guild Awards 2021 nie pasują lepiej do briefu. 27th SAG Awards show zostało uproszczone do ekstremalnych rozmiarów i będzie błyskawicznym, 60-minutowym wirtualnym świętem najlepszych występów filmowych i telewizyjnych minionego roku, a zwycięzcy zostaną wyłonieni w 15 kategoriach. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, wyjaśniając, jak oglądać SAG Awards 2021 online i transmitować na żywo ceremonię wręczenia nagród Screen Actors Guild, gdziekolwiek jesteś na świecie.

jak oglądać nagrody SAG: 2021 transmisja na żywo

Data: Niedziela, 4 kwietnia

czas: 9pm ET / 6pm PT / 8pm CT / 2am BST / 11am AEST (poniedziałek)

Amerykańskie transmisje na żywo: TBS i TNT (z kablem) | stream TBS i TNT live with a Sling TV discount

oglądaj gdziekolwiek: wypróbuj ExpressVPN w 100% bez ryzyka przez 30 dni

tak, nagrody SAG zostały w tym roku całkowicie wirtualne, co oznacza, że nie ma czerwonego dywanu, miejsca, hosta – coś, co A-listerzy prawdopodobnie nie mają nic przeciwko tak bardzo – i jest całkowicie nagrane!

gafy i gafy będą więc niedobre, ale z pozytywnej strony oznacza to, że będziemy grzechotać przez Nagrody (i przemówienia akceptacyjne) z prędkością błyskawicy.

Riz Ahmed, Daveed Diggs, Viola Davis, Lily Collins i wielu innych nominowanych również wręczą nagrody, a także podzielą się swoimi zabawnymi, wzruszającymi i głęboko osobistymi historiami o tym, jak zaczęli grać.

i jeszcze lepiej, większość ulubionych, w tym The Crown, The Queen ’ s Gambit i I May Destroy You, jest już dostępna do streamowania!

to obowiązkowy film dla miłośników filmów i telewizji, więc czytaj dalej, jak wyjaśniamy, jak oglądać akcję Screen Actors Guild Awards 2021 online już dziś-transmisję na żywo z ceremonii wręczenia nagród SAG z dowolnego miejsca.

  • jak oglądać normalnych ludzi online

jak oglądać SAG Awards 2021 za darmo: transmisja na żywo nagród online w USA

strona TBS

w Stanach Zjednoczonych nagrody SAG są transmitowane zarówno w TBS, jak i TNT, a ceremonia zaczyna się o 21: 00 ET / 18: 00 PT.

jeśli otrzymasz TBS przez pakiet kabli, możesz również dostroić się za pośrednictwem strony internetowej TBS, jeśli masz pod ręką szczegóły kabla. To samo dotyczy sytuacji, gdy TNT przechodzi przez kabel – wystarczy zalogować się na stronie internetowej TNT, podając dane swojego dostawcy kabli.

ci, którzy nie mają kabla, nie muszą się martwić, ponieważ możesz oglądać nagrody SAG bez kabla, korzystając z over-the-topowej usługi strumieniowej, takiej jak Sling TV.

Pakiet Sling TV Orange kosztuje tylko 35 dolarów miesięcznie i obejmuje TBS i TNT. Dodatkowo, Sling Zwykle oferuje nowym abonentom okazje-teraz możesz zaoszczędzić duże pieniądze dzięki tej ofercie Sling TV, która pozwala dodać AirTV 2 i antenę HD dla obciążenia zderzaka lokalnych kanałów i ponad 50 godzin pamięci DVR z ogromną zniżką w wysokości 100!

– wejdź na stronę Sling TV, aby zaoszczędzić 10 $w pierwszym miesiącu

nie jesteś teraz w USA? Możesz oglądać transmisję na żywo SAG Awards, tak jak gdybyś był w domu, korzystając z VPN. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć poniżej.

jak oglądać transmisję SAG Awards NA ŻYWO spoza twojego kraju

niestety, jeśli spróbujesz oglądać zasięg krajowy gdzieś poza twoim krajem, wkrótce znajdziesz problem – blokowanie geograficzne. To tam nadawca uniemożliwia oglądanie zwykłego kanału z zagranicy. Jest to powszechny problem dla streamerów na całym świecie, ale istnieje proste rozwiązanie.

ExpressVPN-zdobądź najlepszy VPN na świecie

ExpressVPN-zdobądź najlepszą na świecie sieć VPN
zbadaliśmy wszystkie główne sieci VPN i oceniamy ExpressVPN jako nasz najlepszy wybór, dzięki szybkości, łatwości użycia i silnym funkcjom bezpieczeństwa.

jest również kompatybilny z prawie każdym urządzeniem do przesyłania strumieniowego, w tym Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Xbox i PlayStation, a także telefonami komórkowymi z Androidem i Apple.

Zapisz się na roczny plan już teraz i uzyskaj dodatkowe 3 miesiące całkowicie za darmo. A jeśli zmienisz zdanie w ciągu pierwszych 30 dni, daj im znać, a oni zwrócą Ci pieniądze bez kłótni.

po wybraniu i zainstalowaniu wybranego VPN, po prostu otwórz odpowiednią aplikację usługi, naciśnij „Wybierz lokalizację”, wybierz odpowiedni kraj, a będziesz mógł oglądać transmisję tak, jakbyś był z powrotem w domu.

– Wypróbuj ExpressVPN w 100% bez ryzyka przez 30 dni

Czy Mogę transmitować nagrody SAG na całym świecie?

  • nominowani: jak oglądać film online
  • nominowani: jak oglądać I May Destroy you online
  • Czytaj więcej: nasz wybór najlepszych dostępnych usług VPN

najnowsze wiadomości

{{ articleName }}

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.