gdzie oglądać: ABC.com, ABC app, w & T TV, Hulu + Live TV i YouTube TV

bez kin i jaskrawych premier na czerwonym dywanie, 2020 pozostawił wielu firmom produkcyjnym trudny wybór: albo wypuść swoje filmy prosto do serwisów streamingowych, albo odłóż je tymczasowo, podczas gdy świat czeka na pandemię. Co z tegorocznymi Oscarami?

o dziwo, 93. Oscary idą jak normalnie-no, przeważnie normalnie. Normalne. Oto co musisz wiedzieć o największej nocy w filmie przed ceremonią:

Jak mogę oglądać Oscary?

Oscary będą transmitowane na żywo w ABC z Dolby Theater w Hollywood i Los Angeles’ Union Station w niedzielę, 25 kwietnia, z przyjazdami na czerwonym dywanie rozpoczynającymi się o 18:30 EST i ceremonią bez hosta zaplanowaną na 20: 00 EST. Możesz dostroić się na stronie ABC i aplikacji ABC za pośrednictwem Dostawcy TELEWIZORA lub streamować nocne wydarzenia NA&T TV ($69.99/miesiąc), Hulu Live TV ($64.99/miesiąc) lub YouTube TV ($64.99/miesiąc).

na budżet? Hulu Live TV i YouTube TV oferują bezpłatne tygodniowe testy dla nowych subskrybentów, więc jeśli zarejestrujesz się tuż przed ceremonią i natychmiast anulujesz członkostwo, nie zapłacisz ani centa.

czym różnią się Oscary w tym roku z powodu COVID-19?

Akademia wykonała dwa wielkie telefony w odniesieniu do tegorocznych Oscarów wkrótce po rozpoczęciu pandemii.pierwszym z nich była bezprecedensowa decyzja o przyznaniu uprawnień do przesyłania strumieniowego filmów, które nie trafiły do kin. Więcej na ten temat tutaj.

druga była zapowiedź, że ceremonia zostanie przełożona z lutego. 27 do końca kwietnia, czyli dość późno na pokaz Oscarów. (Zazwyczaj odbywają się pod koniec lutego lub na początku marca w czasach nie pandemii.) Termin kwalifikowalności został również odpowiednio przedłużony od grudnia. 31-02-2010 28.

w innym ruchu w kierunku „normalnego” (i zmiana tempa w stosunku do lutowych pół-wirtualnych, pół-Złotych Globów IRL) tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów i jego prowadzenie na czerwonym dywanie odbędzie się osobiście, chociaż uczestnicy są ograniczeni do nominowanych, ich gości i prezenterów, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Tak wynika z e-maila, który producenci serialu wysłali do członków Academy of Motion Picture Arts and Sciences w połowie marca, jak poinformowało USA Today, które zauważyło ,że wystąpienia Zooma ” nie wchodzą w grę.”

wracając też do Oscarów: wspaniałe suknie, piękne suknie. „Dążymy do połączenia inspiracji i aspiracji”, napisali producenci, ” co w rzeczywistości oznacza, że formalne jest całkowicie fajne, jeśli chcesz tam pojechać, ale casual tak naprawdę nie jest.”Tłumaczenie: nie spodziewaj się, że „Jason Sudeikis w bluzie z kapturem” wyjdzie z wieczoru.

KTO został nominowany?

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę nominowanych. Per Mashable entertainment reporter Proma Khosla, highlights ” nagrody-circuit darlings jak The Trial of the Chicago 7, Judas and The Black Messiah, i Minari, kolejna pośmiertna nominacja dla Chadwick Boseman, i dużo miłości do Borat sequel.”

Zobacz także: nie jedna, ale dwie kobiety w kategorii Najlepszy Reżyser (Emerald Fennell za obiecującą młodą kobietę i Chloe Zhao za Nomadland) – to Akademia pierwsza.

Gdzie mogę obejrzeć najlepsze zdjęcia?

masz szczęście: wszystkie są dostępne do przesyłania strumieniowego, zakupu i/lub wypożyczenia w momencie pisania.

 • ojciec-Amazon Prime Video, AMC na żądanie, Apple TV, DirecTV, FandangoNOW, Google Play, Verizon Fios, Vudu i Xfinity Stream

 • Judasz i czarny Mesjasz – HBO Max

 • Mank-Netflix

 • Minari-Amazon Prime Video, Apple TV, DirecTV, FandangoNOW, Google Play, Vudu i YouTube

 • Nomadland-Hulu

 • obiecująca Młoda kobieta-Amazon Prime Video, Apple TV, DirecTV, Google Play, Vudu i YouTube

 • Sound of Metal — Amazon Prime Video

 • proces Chicago 7-Netflix

Przeglądaj powiązane treści:

 • najlepsze usługi streamingowe: porównujemy Disney+, Sling TV, HBO Max, Paramount+ i inne

 • są to najlepsze strony do przesyłania strumieniowego filmów

 • jak oglądać piłkę nożną, koszykówkę i inne sporty na żywo bez kabla lub telewizora

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.