dowiedz się, jak ożywić stokrotki gerbery i inne kwiaty, Dzięki tej super szybkiej sztuczce i daj im dłuższe życie!

 jak ożywić stokrotki gerberymożesz nie wierzyć, jak ten kwiat wyglądał kilka godzin przed zrobieniem tego zdjęcia, ale pokażę Ci, jak ożywić stokrotki gerbery.

jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

kiedy miałem opadające stokrotki gerbery w przeszłości, próbowałem ponownie wyciąć łodygi i wymienić wodę w wazonie, bez skutku i skończyło się na wyrzuceniu ich.

więc kiedy ktoś (nigdy tego nie zobaczy) dał mi w zeszłym tygodniu cztery bukiety martwych i umierających kwiatów( nie pytaj), miałem je po prostu wyrzucić do śmieci. Jednak głowy na stokrotkach gerbery były tak piękne, że zrobiłem szybkie wyszukiwanie w google, aby zobaczyć, czy mogę je najpierw ożywić.

 jak ożywić opadające stokrotki gerbery

Oto pierwszy post, który kliknąłem, pochodzi z Nirvany ogrodniczej, zatytułowanej opadające kwiaty i sztuczka z szpilką do kapelusza, więc pomyślałem, że spróbuję. Oto ujęcia „przed” i „po”, aby pokazać, jak dobrze działa ta sztuczka! Już nigdy nie wyrzucę opadających stokrotek!

jak ożywić stokrotki gerbery i inne kwiaty

 opadające kwiaty przed i po oto sztuczka: około 1 cal poniżej podstawy główki kwiatu, włóż szpilkę (użyłem większej igły) przez łodygę i wyciągnij ją z powrotem; to jest to! Jak widać na drugim zdjęciu, nic ich nie trzyma i są w dużym wazonie, z prawie żadnym wsparciem dla łodyg! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom-to działało tak dobrze!

jak ożywić stokrotki gerbery i inne kwiaty
jak ożywić stokrotki gerbery po sztuczce z hat-pin
kolejny interesujący fakt: te kwiaty trwały ponad tydzień po tym, jak je ożywiłem! Tak się cieszę, że nauczyłem się tej prostej sztuczki! Najwyraźniej ta technika działa również na inne kwiaty, takie jak róże i tulipany.

wiesz, że też spróbuję! Sprawdź Garden Nirvana, aby zobaczyć zdjęcie dokładnie, jak wykonać sztuczkę z hat-pin (użyłem igły i działało dobrze).

oto kolejna mała wskazówka ogrodnicza, która może Ci się spodobać, jeśli lubisz używać bazylii i pietruszki~

jak uprawiać bazylię z cięcia

materiały

  • stokrotki gerbera opadające

narzędzia

  • szpilka lub duża igła

instrukcje

    1. oto sztuczka: około cala poniżej podstawy główki kwiatu, włóż szpilkę (użyłem większej igły) przez łodygę i wyciągnij ją z powrotem; to wszystko!
    2. umieść w słodkiej wodzie i poczekaj na magię.

to Ty stworzyłeś ten projekt?

proszę zostawić komentarz na blogu lub udostępnić zdjęcie na Instagramie

nie przegap kolejnej podróży lub przepis post; subskrybuj mój bezpłatny abonament poniżej!

Christina ’ s Cucina jest uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego partnerskiego mającego na celu zapewnienie witrynom środków do zarabiania opłat reklamowych poprzez reklamę i linkowanie do Amazon.com.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.