jak Nosić kamień, гессонит/गोमेद रत्न

jak Nosić kamień, гессонит/गोमेद रत्न : on ma wielką moc, aby zmniejszyć szkodliwych wpływów planet, a także pomóc w leczeniu niektórych chorób. Ale najważniejsze jest to, że należy pamiętać o tym, kto powinien nosić poprawny kamień, który pasuje do ich znaków zodiaku, aby cieszyć się całkowitymi korzyściami z tych kamieni szlachetnych, kamienie te muszą być starannie wybrane, aby można było uzyskać z niego korzyści. Aby osiągnąć sukces, lepiej jest nosić zarówno gorące, jak i zimne kamienie. Powodem tej kombinacji jest to, że pomaga w utrzymaniu stabilności i eliminuje problemy zdrowotne.

Gomedh (jak nosić kamień Hessonite) jest znany jako jeden z popularnych zimnych kamieni szlachetnych. Hessonite Gemstone (jak nosić Hessonite Gemstone) to zimny kamień szlachetny i jego pomoc w leczeniu choroby spowodowanej przez Rahu. Połączenie tych kamieni poprawia również problemy żołądkowe, witalność i apetyt. Daje bogactwo, szczęście i dobre zdrowie. Kamień Hessonite (jak nosić kamień Hessonite) jest popularny w produkcji dobrobytu.

najważniejsze jest to, że użytkownik powinien mieć na uwadze, że musi go nosić, konsultując się z astrologiem. Ponieważ rzecz jest za tym, że jeśli Ci nie odpowiada, może powodować niepokój i dyskomfort. Inną zaletą Gomedh jest to, że pomaga w zdobyciu zwycięstwa nad wrogami, a także pomaga w leczeniu problemów psychicznych.

jak nosić Hessonitowy kamień szlachetny (् र््)

czysty Hessonitowy klejnot z 4 odrobiny lub 7 odrobiny, należycie ustanowiony życiem, na którym wszystkie zaklęcia planety Rahu są śpiewane, oprawione w złoty pierścień, połączone z cynobrem stóp bożka Hanumana i recytowane Bajrang ban 11 razy, siedząc przed bożkiem Pana Hanumana przed zatrzymaniem. Następnie umieść pierścień w środkowym palcu prawej ręki.

głównym wyborem jako metal dla Hessonitu (jak nosić kamień Hessonitowy) powinno być srebro lub platyna. Możesz wybrać z naszej najlepszej kolekcji Hessonite pierścionki, wisiorki i bransoletki na naszej stronie. Dajemy biżuterię z kamieni szlachetnych, wykorzystując najlepsze srebro, złoto i Panchdhatu.

można również umyć go wodą, ale nie gotowane mleko i powtarzając mantrę

॥ ॐ भ्रां भ्रीं भ्रौं स: राहवे नम: ॥
॥ Omów Bhraam Bhreem Bhroum SAH Rahve Namah॥

klejnot гессонит (jak Nosić kamień, гессонит) należy nosić na środkowym palcu prawej ręki.

użytkownik musi przekazać ziarno sezamu, olej gorczycowy, niebieski Materiał, koc i pieniądze jak najwięcej Braminowi lub księdzu, a koń musi być karmiony trawą i mlekiem ofiarowanym wężowi.

dzień na noszenie hessonitu: sobota

czas na noszenie hessonitu: najlepszy czas na noszenie hessonitowego pierścienia z kamienia to dwie godziny po zachodzie słońca.

Uwaga: procesy zatrzymywania substytutów Hessonitów (jak nosić kamień Hessonitowy) są również takie same jak Hessonit.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.