Witajcie na trzeciej planecie techies. Dzisiaj pokażę wam, jak grać w game boy advance (GBA) i inne naprawdę ciekawe gry retro na komputerze stacjonarnym, laptopie i/lub innych komputerach osobistych. jak grać w GBA na PC

jak grać w GBA na PC

trudno w to uwierzyć, ale w dobie skomplikowanych gier wideo Wiele osób decyduje się na naiwne, Pikselowe 8 – lub 16-bitowe gry retro. Pobierają specjalne programy zwane emulatorami na swój komputer osobisty lub telefon komórkowy i zaczynają uruchamiać Nintendo, PlayStation lub Sega classics.

w obecnych czasach jest wiele fajnych konsol retro, w które warto grać. Mimo to, wśród najbardziej popularnych gier old-school, te Game Boy Advance są najbardziej popularne. Każdego roku tysiące graczy korzysta z oprogramowania do emulacji i gier GBA (znanych również jako ROM) i stają się szczęśliwymi graczami retro.

w tym artykule powiem Ci, jak pobrać ulubione Romy Game Boy Advance z jednego z najbardziej niezawodnych zasobów online i stać się szczęśliwym graczem retro.

pobieranie ROM

przed pobraniem gier na konsolę GBA upewnij się, że korzystasz ze stabilnego emulatora GBA, który może poprawnie uruchamiać preferowane gry. Internet jest pełen wielu ofert, ale Twoim zadaniem jest wybrać godne zaufania źródło online (takie jak RomsMode) i pobrać z niego emulator.

chociaż możesz pobierać emulatory GBA z innych źródeł, zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na RomsMode, stronę internetową, która ma wszystkie programy niezbędne do retrogaming. Na stronie znajdziesz takie sprawdzone emulatory jak My Boy!, Boycott Advance, GBA4iOS, Dream GBA, No$gba i inne narzędzia do emulacji zdolne do płynnego uruchamiania większości komercyjnych i homebrew gier GBA.

kiedy będziesz gotowy do zainstalowania nowego narzędzia do emulacji, nie wahaj się otworzyć przeglądarki i ponownie odwiedzić RomsMode. Korzystaj produktywnie z wygodnego pola wyszukiwania na środku strony głównej witryny. Uprości to proces wyszukiwania. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym plikiem gry, wystarczy wpisać jego nazwę lub tytuł w polu wyszukiwania i kliknąć przycisk „Szukaj”. Następnie otrzymasz link do naśladowania.

jeśli nie jesteś pewien, jaką grę GBA wybrać (wszystkie z nich są zabawne i ekscytujące!) ,możesz sprawdzić listę najpopularniejszych ROM-ów GBA na RomsMode.

wszystko, co musisz zrobić, to delikatnie przewinąć w dół strony i poszukać sekcji „popularne Konsole”. Wybierz konsolę GBA z dostępnej listy i zacznij przeszukiwać sekcję GBA ROM w poszukiwaniu gier, w które chcesz grać na emulatorze.

Jak grać w gry Retro na komputerze

Jak grać w gry Retro na komputerze

po wybraniu pliku ROM, który chcesz pobrać, zostaniesz przekierowany do strony internetowej poświęconej podanemu plikowi.

jak pobrać GBA ROM

jak pobrać GBA ROM

zapraszamy do zapoznania się z opisem gry, w którą chcesz grać. Możesz znaleźć wiele przydatnych informacji i kilka przydatnych wskazówek dotyczących grania w wybraną grę w sekcji Opis. Dowiesz się również, jak popularna jest Twoja gra wśród innych graczy.

po ustawieniu do pobrania, Pobierz wybrany plik ROM. Aby to zrobić, naciśnij duży żółty przycisk „Pobierz teraz” na głównym wyświetlaczu strony pliku ROM.

GBA ROM pobierz przewodnik

GBA ROM pobierz przewodnik

po tym, zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu weryfikacyjnego, który powinien pojawić się natychmiast po naciśnięciu przycisku Pobierz. Po wprowadzeniu wymaganych liczb kliknij niebieski przycisk „zweryfikuj” i poczekaj na pobranie wybranego pliku.

Sprawdź Pobierz

zweryfikuj pobieranie

w ciągu kilku sekund, pobieranie powinno się zakończyć. Nowy plik ROM znajdziesz w folderze Pobrane pliki (jeśli nie wybrałeś innego folderu do przechowywania nowych pobranych plików).

proszę pamiętać, że wszystkie ROM są w zarchiwizowanych plikach,co oznacza, że musisz wyodrębnić ich zawartość do dowolnego folderu.

odtwarzanie ROM na emulatorze

wszystko, co pozostaje, to otworzyć emulator, ten, który pobrałeś z RomsMode przed otrzymaniem ulubionych ROM-ów GBA. Przejdź do sekcji ” ROM ” lub ” gry ” w emulatorze GBA i wybierz dowolną grę, którą chcesz załadować.

pozwól mu całkowicie załadować. Następnie możesz zacząć cieszyć się ulubioną grą retro na swoim komputerze. I to wszystko, co jest potrzebne, aby cieszyć się lub przyjemnie połączyć się z przyjaciółmi z dzieciństwa GBA!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.