Oto jak ewoluować Budew w Roselię w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl.

Większość ewolucji Pokemonów jest dość prosta-weź swoje pokemony, wyrównaj je, obserwuj, jak przechodzą niesamowitą transformację. Łatwy proces, który zna nawet moja babcia. Niektóre Pokemony lubią łamać zasady. Te stworzenia wymagają kilku dodatkowych kroków, zanim zaszczycą Cię nową formą-jednym z takich Pokémonów jest Budew, malutka trawa róży i Pokémon typu trucizny.

Budew ewoluuje w Roselię, podwójny Pokémon typu trawy i trucizny popularny wśród tych, którzy lubią „estetyczne” Pokémony. Ale ewolucja Budew nie jest tak prosta, jak wyrównanie go.

świętuj genialne, lśniące Sinnoh!
Obejrzyj wspaniałe krajobrazy, potężne Pokémony i bogatą mitologię w klasycznych odcinkach o tematyce Sinnoh z #PokemonTheSeries. Dostępny na #PokemonTV!
?✨?: https://t.co/YAuZsONNZJ fot.twitter.com / zzl46xZlFA

– Pokemon (@Pokemon) listopad 23, 2021

jak ewoluować Budew w Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl

aby ewoluować Budew w Roselię zarówno w Pokémon Brilliant Diamond, jak i Shining Pearl, musisz najpierw podnieść poziom przyjaźni do dwóch serc. Aby sprawdzić poziom przyjaźni Pokémona, gracze mogą udać się do NPC w Hearthome City, który oceni poziom pierwszego Pokémona w twojej drużynie.

alternatywnie, gracze mogą korzystać z aplikacji Friendship Checker w Pokétch po uzyskaniu. Możesz to uzyskać od NPC w Eterna City Pokémon Center.

aby zwiększyć przyjaźń Pokémonów, możesz zabrać je na spacer po placu Amity, wziąć je na codzienny masaż w Veilstone City lub dostać w swoje ręce Soothe Bell (Pokojówka NPC w rezydencji Pokémonów da ci jeden za darmo).

po zwiększeniu przyjaźni Budew do dwóch serc, wyrównanie jej w ciągu dnia spowoduje, że zmieni się w Roselię. Wystawienie Roselii na lśniący kamień spowoduje jej ewolucję w ostateczną ewolucję, Roserade.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.