Lakshadweep, tropikalny archipelag 36 raf koralowych na Morzu Lakkadywskim, jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na plaży w kraju. Podróżni z całych Indii i zagranicy wolą spędzić wakacje tutaj ze względu na dziewicze plaże i naturalny blask. Jednak pozwolenie jest wymagane do odwiedzenia miejsca, które jest przyznawane przez rząd. Spośród kilku tutejszych Wysp, Kavaratti jest najbardziej rozwinięta i posiada kilka meczetów. Niektóre z najlepszych miejsc do odwiedzenia tutaj to wspaniały Meczet Ujra, Akwarium Kavaratti i rafy koralowe, między innymi. Ludzie często zastanawiają się, jak dotrzeć do Lakshadweep z różnych części kraju, ale nie jest to żaden problem, ponieważ cel jest dobrze połączony z resztą świata za pomocą różnych środków transportu. Do celu można dotrzeć drogą wodną i powietrzną. Lotnisko ma tylko jedno lotnisko, Lotnisko Agatti na wyspie Agatti. Lotnisko to jest połączone z międzynarodowym lotniskiem w Cochin za pomocą helikoptera.

statkiem:
dotarcie do Lakshadweep statkiem może być przygodą dla tych, którzy nie byli w żadnej podróży statkiem . Jak na razie i jak na oficjalnej stronie Lakshadweep, istnieje siedem statków oferujących swoje usługi. MV Amindivi, MV Arabian Sea, MV Bharat Seema, MV Dweep Setu, MV Kavaratti, MV Lakshadweep Sea I MV Minicoy są dostępne z Cochin i Lakshadweep, co zajmuje około 14 do 20 godzin, aby dotrzeć do celu. Podróżni mogą wybrać swoje zakwaterowanie z A / C klasy Deluxe z dwoma kabinami Koi, A/C pierwszej klasy z czterema kabinami Koi I klasy turystycznej z A / C siedzenia, Garnitur ich budżetu i wymagań. Statki te są dość przytulne i wyposażone w kawiarnię, salon rozrywkowy, a także oferują zaplecze medyczne w nagłych przypadkach. Aby zapewnić gościom rozrywkę, statki te odtwarzają również pokazy wideo na promenadzie górnego pokładu. Tutaj goście mogą odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas swojego życia.
samolotem: Lakshadweep ma tylko jedno lotnisko, Lotnisko Agatti na wyspie Agatti. Lotnisko to jest połączone z lotniskiem w Cochin. Osoby planujące podróż do Lakshadweep najpierw muszą zarezerwować bilety lotnicze na międzynarodowe lotnisko Cochin, które jest dobrze skomunikowane z resztą świata. Z Agatti można dojechać helikopterem do Kavaratti, które jest dostępne przez cały rok. Dojazd do Agatti z Cochin zajmuje około godziny i trzydziestu minut. Loty te odbywają się sześć dni w tygodniu.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.