gdyby wszechstronność była jedynym parametrem do oceny aplikacji społecznościowej, Facebook okazałby się uciekającym zwycięzcą, dziesiątkując wszystkich innych rywali. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać zabawne krótkie klipy, grać w gry błyskawiczne, znaleźć miłą osobę na randki, sprzedawać swoje produkty, a nawet dostroić się do ulubionych piosenek, Facebook może zrobić to wszystko. Mówiąc o piosenkach, aplikacja społecznościowa pozwala dodawać utwory do profilu na Facebooku na urządzeniach iPhone i Android, dzięki czemu można je przesyłać strumieniowo, kiedy chcesz, przeglądając spersonalizowany kanał lub rozmawiając ze znajomymi. Brzmi interesująco? Pokażę Ci, jak możesz dodawać lub usuwać muzykę z profilu na Facebooku.Facebook jest w pełni wyposażony w ogromną bibliotekę piosenek, dzięki czemu zaspokaja różne gusta.Facebookowi można dodawać i usuwać muzykę z profilu na Facebooku na iOS i Androidzie

zintegrowany z ogromną biblioteką piosenek, Facebook jest w pełni wyposażony, aby zaspokoić różne gusta. Po dodaniu utworów możesz przypiąć je do swojego profilu, wyświetlić stronę artysty, a nawet dodać je do swojej historii. Co więcej, jeśli kiedykolwiek znajdziesz jakieś utwory, które nie są już zgodne z Twoim zainteresowaniem, możesz je również usunąć. Pamiętaj, że utwory, które dodajesz do profilu na Facebooku, są publiczne, więc każdy może wyświetlić Twoją kolekcję.

Dodaj muzykę do swojego profilu na Facebooku

1. Uruchom aplikację Facebook na urządzeniu mobilnym i dotknij zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu.

Otwórz Facebooka na swoim urządzeniu

2. Przewiń w dół i dotknij muzyki.

Dotknij muzyki

3. Nadszedł czas, aby wyszukać swoją ulubioną piosenkę lub artystę. Po znalezieniu utworu, którego szukasz, naciśnij przycisk Dodaj. Możesz dodać do swojego profilu dowolną liczbę utworów. Przewiń więc ogromną kolekcję, aby wybrać wszystkie utwory, które lubisz słuchać.

Dodaj utwór do swojego profilu na Facebooku

uwaga: na urządzeniu z Androidem musisz najpierw dotknąć przycisku Dodaj w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do biblioteki muzycznej. (Sprawdź lewy zrzut ekranu)

to prawie wszystko! Utwór został dodany do profilu na Facebooku.

słuchaj utworów dodanych do profilu na Facebooku

jeśli kiedykolwiek chcesz słuchać dodanych utworów, wszystko, co musisz zrobić, to udać się do tej samej sekcji muzyki i uderzyć piosenkę, którą chcesz słuchać.

  1. Otwórz aplikację Facebook na urządzeniu mobilnym – > zdjęcie profilowe – > Muzyka.

Hit Muzyka

2. Teraz powinieneś zobaczyć listę wszystkich utworów, które dodałeś do swojego profilu. Po prostu dotknij utworu, którego chcesz posłuchać.

Posłuchaj piosenki

Uwaga:

  • jeśli chcesz słuchać pełnego utworu w Serwisie Spotify, dotknij utworu, a następnie naciśnij przycisk Odtwórz pełny utwór w lewym górnym rogu. Teraz wybierz Spotify w menu podręcznym, które pojawia się na dole.

Facebook pozwala Ci również przypiąć utwory do swojego profilu na Facebooku lub usunąć niechciane utwory

Oprócz dodawania utworów do swojego profilu. A jeśli nie lubisz już niektórych utworów, możesz je łatwo usunąć ze swojego profilu.

1. Uruchom Facebooka na swoim urządzeniu – > zdjęcie profilowe – >Muzyka.

 Muzyka Hit

2. Teraz stuknij w trzy poziome kropki obok danego utworu.

Dotknij poziomej kropki

3. Na koniec dotknij Przypnij do profilu lub naciśnij Usuń utwór z profilu, aby pozbyć się utworu.

Przypnij utwór do swojego profilu

Uwaga: w tym wyskakującym menu otrzymasz również opcję dodania utworu do swojej historii i wyświetlenia strony Wykonawcy.

Dodaj lub Usuń utwory na profilu na Facebooku

więc w ten sposób możesz stworzyć solidną kolekcję wszystkich swoich ulubionych piosenek i dogonić je podczas korzystania z aplikacji społecznościowej. Jako ktoś, kto uwielbia słuchać muzyki, uważam tę funkcję za miłą realizację. Facebooku, polecam zapoznać się z najlepszymi wskazówkami i sztuczkami, aby korzystać z Facebook Messenger, a także włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby dodać dodatkową warstwę zabezpieczeń dla konta. W każdym razie, jakie jest twoje zdanie na temat tej fajnej funkcji? Dźwięk wyłączony w komentarzach poniżej.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.