jeśli kiedykolwiek włamałeś się do własnego domu przez okno w łazience, prawdopodobnie chciałbyś wiedzieć, jak dobrać zamek, bez wysiłku MacGyvering kawałek kłaczków w urządzeniu do zamykania zamków. Następnym razem sprawdź torebkę. Jeśli masz tam dwa spinacze do papieru, możesz wybrać kłódkę w kilka minut — a to pozwoli Ci się chwalić tygodniami.

1. Najpierw zgnij spinacze do papieru w klucz napinający i wybierz. Pierwszy spinacz do papieru, „pick”, powinien być rozcięty, aby był całkowicie prosty.

2. Wykonaj klucz napinający, otwierając jeden koniec drugiego spinacza do papieru w kształcie litery „L”.

3. Umieść spinacz do papieru w dolnej części dziurki od klucza i wepchnij go.

4. Teraz włóż kilof do górnej części dziurki od klucza, zwanej linią ścinania. Linia ścinania składa się z kołków, które pasują do niskich rowków na kluczu do tego zamka. Włóż prosty spinacz do papieru do górnej części dziurki od klucza, do szpilek w linii ścinania.

5. Po włożeniu spinacza do papieru pick do górnej części dziurki od klucza powinieneś czuć, jak szpilki podnoszą się, gdy je grabisz. W tym samym czasie, gdy szybko wyciągasz spinacz do papieru, zgrabiając go do góry o Szpilki, zastosuj lekkie naprężenie na końcu spinacza do papieru. Będziesz stosować naprężenie zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, w tym samym kierunku, w którym zwykle przekręcasz klucz, aby otworzyć zamek. Kiedy połączenie naprężenia, które zastosujesz do pick i spinaczy do papieru z kluczem napinającym, jest dokładnie właściwe-voil! Drzwi powinny być otwarte, a Ty powinieneś być w środku, delektując się świętującym piwem.

6. Nadal utknąłeś na przednim schodku? Praktyka czyni mistrza. Jest mało prawdopodobne, że dostaniesz to za pierwszym razem, więc jeśli masz zwyczaj zapominania kluczy, możesz chcieć go zdobyć tuż przed koniecznością. Najlepiej ćwiczyć na zamku wewnątrz domu — wypróbowanie go na drzwiach wejściowych budynku mieszkalnego może alarmować sąsiadów.

najnowsze wiadomości

{{ articleName }}

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.