śledzenie telefonu komórkowego zawsze może się przydać. Istnieje wiele aplikacji do śledzenia telefonów komórkowych, które mogą dać ci lokalizację telefonu, jeśli aplikacja jest zainstalowana na telefonie docelowym również.

co jednak, jeśli chcesz śledzić lokalizację telefonu kogoś, kogo nie znasz zbyt dobrze? Na przykład, co zrobić, jeśli chcesz śledzić lokalizację telefonu tylko po ich numerze?

Wiele osób odrzuciłoby to jako coś niemożliwego. Podczas gdy, po przeczytaniu tego przewodnika, zdasz sobie sprawę, jak łatwo i prosto jest śledzić lokalizację telefonu poprzez jego numer.

poniżej omówimy:
  • wpisz numer telefonu i śledź telefon
  • jak działa CocoFinder, aby śledzić lokalizację iPhone ’ a?
  • jak działa CocoFinder, aby śledzić lokalizację Androida?

wpisz numer telefonu i śledź telefon

znalezienie czyjejś lokalizacji jest tak proste, jak wpisanie numeru telefonu i śledzenie telefonu. CocoFinder to internetowe rozwiązanie do śledzenia telefonów komórkowych, które pozwala natychmiast znaleźć czyjąś lokalizację telefonu.

jest to tajny lokalizator telefonu, który potrzebuje tylko numeru telefonu komórkowego, aby śledzić ich lokalizację. Jeśli chodzi o lokalizację, CocoFinder może pokazać adres, w którym dana osoba obecnie mieszka, lokalizację biura, a nawet poprzednie adresy.

istnieje kilka innych parametrów, dzięki którym można znaleźć lokalizację numeru telefonu. Możesz nawet nie potrzebować czyjegoś numeru telefonu, aby dowiedzieć się, gdzie się znajduje.

cały interfejs jest w formacie wyszukiwarki i dostępny za pośrednictwem strony internetowej CocoFinder. Istnieją różne parametry wyszukiwania czyjejś lokalizacji, które obejmują:

numer telefonu

jest to idealny sposób na znalezienie lokalizacji podejrzanego nieodebranego rozmówcy lub kogoś, kogo znałeś w przeszłości. Wprowadzenie numeru telefonu pokazuje osobę, która jest właścicielem tego numeru wraz z ich lokalizacją.

Nazwa

CocoFinder umożliwia również wyszukiwanie czyjejś lokalizacji za pomocą nazwy. Po prostu wprowadź imię i nazwisko osoby i wyszukaj ją. CocoFinder dostarczy wszystkie wyniki wyszukiwania, które pasują do zapytania.

adres e-mail

wyszukiwanie za pomocą adresu e-mail zapewnia profile osób w mediach społecznościowych. Użytkownicy mogą również znaleźć inne szczegóły związane z adresem e-mail, takie jak numer telefonu.

adres

CocoFinder ma również możliwość wyszukiwania kogoś za pomocą adresu. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, gdzie znajduje się czyjś telefon za pośrednictwem jego numeru telefonu, jego adres może nie być czymś, co już posiadasz.

Szukaj teraz

jak działa CocoFinder, aby śledzić lokalizację iPhone ’ a?

śledzenie lokalizacji iPhone ’ a za pomocą CocoFinder jest dość łatwe. Bez względu na to, jakiej sieci telefonicznej używa iPhone, cocofinder ’ s reverse Phone lookup jest w stanie natychmiast znaleźć jego lokalizację. Aby śledzić lokalizację iPhone ’ a za pomocą CocoFinder, możesz wykonać poniższe kroki:

Krok 1: odwiedź stronę główną witryny CocoFinder. Reverse Phone lookup jest obecny tutaj.

Krok 2: Wybierz w polu „Numer telefonu” i wprowadź numer telefonu użytkownika.

Krok 3: Kliknij opcję „Szukaj”, aby znaleźć numer telefonu.

Krok 4: CocoFinder pokaże Ci lokalizację telefonu z numerem, wraz z wieloma innymi informacjami, które mogą Cię zainteresować.

jak działa CocoFinder, aby śledzić lokalizację Androida?

CocoFinder może również znaleźć lokalizację dowolnego telefonu z Androidem z równie łatwością jak iPhone. Jedyną rzeczą potrzebną do tego są poświadczenia iCloud dla docelowego iPhone ’ a i jesteś gotowy do pracy. Aby śledzić lokalizację Androida poprzez jego numer, wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Przejdź do strony głównej CocoFinder i kliknij kartę reverse phone lookup.

Krok 2: Wprowadź numer telefonu docelowego telefonu z Androidem.

Krok 3: Kliknij przycisk „Szukaj”.

Krok 4: CocoFinder przejrzy swoje bazy danych i znajdzie dane osoby, która jest właścicielem numeru telefonu. Ich lokalizację znajdziesz tutaj.

wniosek

śledzenie czyjejś lokalizacji telefonu za pomocą ich numeru nie jest trudnym zadaniem do wykonania. Wystarczy wpisać ich numer w CocoFinder i zgodnie ze swoją nazwą, CocoFinder znajdzie je dla Ciebie.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.