mimo że istnieje kilka tabletów z systemem Windows 10, które można obecnie rozważyć zakup na rynku, jest więcej tabletów z systemem Android. Wiele z nich pochodzi z różnych typów zewnętrznych klawiatur, które pozwalają ludziom pracować na nich tak jak na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Ale co, jeśli chcesz zainstalować system Windows 10 na tablecie z Androidem x86?

jeśli nie masz nic przeciwko ryzykowaniu gwarancji na tablet, pomoże Ci w tym wiodący program, znany jako Change My Software. Należy pamiętać, że aplikacja firm trzecich nie jest obsługiwana ani autoryzowana przez Google.

poza tym, tablet może nie mieć sprzętu potrzebnego do spearhead mechanizmów operacyjnych systemu Windows, nawet po zainstalowaniu ’ Zmień moje oprogramowanie.’Mówiąc najprościej, będziesz pobierał, a następnie korzystał z programu na własne ryzyko. Oto jak zainstalować system Windows na tabletach z Androidem za pomocą ” Zmień moje oprogramowanie.”

biorąc pod uwagę, że nie kupujesz kopii systemu Windows do tego konkretnego transferu, ten eksperyment może być nieco szary, więc postępuj ostrożnie.

czy Windows 10 może działać na urządzeniu z Androidem?

potrzebny jest ważny sprzęt, aby zapewnić płynne działanie systemu Windows 10 na różnych typach urządzeń. Microsoft zadbał o to, aby wymagania zostały przedstawione i podane do publicznej wiadomości, aby Obsługa systemu operacyjnego nie była trudnym zadaniem.

oznacza to, że system Windows 10 działający na urządzeniach z Androidem będzie obsługiwany przez tablety, które mogą skutecznie uruchamiać system Windows XP. Mówiąc o tabletach, istnieje szeroki zakres. Musisz sprawdzić w witrynie producenta i potwierdzić, czy Twoje urządzenie może obsługiwać sterowniki wymagane do uruchomienia systemu Windows 10. Ale z odpowiednimi wytycznymi, zawsze można wybrać, co działa dla ciebie.

kroki, aby zainstalować system Windows 10 na Androidzie

oto istotne kroki, które musisz zainstalować system Windows 10 na tablecie z Androidem.

Pobierz, a następnie zainstaluj „Zmień moje oprogramowanie”

najpierw musisz zainstalować aplikację „Zmień moje oprogramowanie” na swoim komputerze. Istnieje wiele wersji tej aplikacji, każda dla konkretnego systemu operacyjnego (Windows 7, 8, 10). Zawsze możesz pobrać program w jednym pliku ZIP.

Krok 1

 • upewnij się, że masz silne połączenie Wi-Fi lub stabilny internet, ponieważ musisz mieć połączenie z Internetem.
 • Włącz debugowanie USB, aby łatwo nawiązać dobre połączenie między tabletem a komputerem.
 • podłącz tablet z systemem Android x86 do komputera z systemem Windows za pomocą kabla USB.

 • rozpakuj plik ZIP zawierający 'Zmień moje oprogramowanie.”
 • Otwórz Narzędzie „Zmień moje oprogramowanie”, którego chcesz użyć
 • wybierz Windows 10, a następnie kliknij dwukrotnie plik wykonywalny, aby go otworzyć.
 • Wybierz żądany język I opcję Android.
 • aplikacja powinna rozpocząć pobieranie potrzebnych sterowników bezpośrednio z komputera na tablet z Androidem.
 • po zakończeniu kliknij podświetlony przycisk „Zainstaluj”, aby rozpocząć proces — pozostaw tablet podłączony do komputera z systemem Windows przez cały czas.
 • jeśli chcesz mieć podwójny rozruch między Windows i Androidem na tablecie, nie zaznaczaj Ikony „Usuń Androida” w aplikacji. Spowoduje to usunięcie systemu operacyjnego Android x86.
 • po zakończeniu instalacji będziesz mieć dwie opcje rozruchu; albo zdecydujesz się uruchomić Androida lub Windows, w zależności od tego, co Ci najbardziej odpowiada.

po zainstalowaniu systemu Windows na tablecie z Androidem x86 powinien dać Ci możliwość uruchomienia bezpośrednio w systemie Android lub Windows 10. Jeśli wybierzesz System Windows, rozpocznie się normalny proces konfiguracji.

Krok 2

 • Pobierz i zainstaluj Emulator Limbo PC z PlayStore, a następnie pobierz Menedżer plików
 • upewnij się, że pobierzesz swój Windows 10 bezpośrednio z Internetu.
 • Otwórz Menedżera plików. Przejdź do pobrania. Tutaj możesz wyświetlić pobrane okna.
 • Wybierz plik systemu Windows 10, a następnie skopiuj go do bieżącego folderu. Wróć do kart SD, gdzie znajdziesz Plik Limbo.’Wklej System Windows 10 do pola Limbo i zamknij Menedżera plików.
 • teraz otwórz aplikację limbo i dotknij „załaduj maszynę”, aby utworzyć inną maszynę. Wybierz „dysk twardy A”, a następnie dotknij otwórz.
 • wybierz Windows 10, a następnie dotknij OK.

 • pozostaw wszystko ustawione jako domyślne. Jeśli chcesz zmienić ustawienia urządzenia, zrób to, ale najpierw skonfiguruj motyw.
 • po zakończeniu konfigurowania urządzenia wybierz okna. Następnie przewiń w górę i dotknij przycisku Odtwórz. Poczekaj, aż System Windows zakończy ładowanie, a następnie uruchom go.

System Windows powinien być uruchomiony na tablecie z systemem Android x86. Stuknij przycisk Odtwórz, a następnie uruchom system windows na urządzeniu.

teraz możesz z powodzeniem zainstalować system Windows 10 na tablecie z Androidem x 86!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.