ile czasu zajmuje Google indeksowanie nowej witryny w 2019 roku?

chociaż jest to różne, wydaje się, że witryna musi zostać zindeksowana przez Google i przypisać uprawnienia do domeny. Gdy publikujesz nowy post na blogu, stronę witryny lub ogólnie witrynę, istnieje wiele czynników, które określają, jak szybko zostanie ona zindeksowana przez Google. Na przykład popularność witryny, to, czy zawartość jest indeksowana, i ogólna struktura witryny.

Google to wiele różnych rzeczy dla wielu różnych ludzi.

dla studentów to niezastąpiony zasób, dla start-upów, inspiracja i dla marketerów takich jak ja … cóż, to zagadka.

co kilka miesięcy, gdy Google wprowadza nową aktualizację algorytmu, autorzy treści i eksperci od optymalizacji pod kątem wyszukiwarek skaczą, aby to rozgryźć i utrzymać lub nawet poprawić swoją pozycję w wyszukiwarce.

ale skoro tyle napisano na ten temat, to często trudno odróżnić wiarygodne od nierzetelnych.

zamiast przekazywać te same badania optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które prawdopodobnie widziałeś już na innych stronach, postanowiliśmy dostarczyć ci wgląd prosto z samego Google i przetłumaczyć go na terminy, które nawet początkujący mogą zrozumieć.

darmowy poradnik: czym jest Content Marketing? The Ultimate Guide to Getting Started

the tech giant reports, i cytuję:

„indeksowanie i indeksowanie to procesy, które mogą zająć trochę czasu i zależą od wielu czynników. Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy przewidywać ani gwarantować, kiedy lub czy Twoje adresy URL będą indeksowane lub indeksowane.
patrząc na indeksowanie strony w Search Console, upewnij się, że masz zarówno wersje „www”, jak i „non-www „(np. „www.example.com” i „example.com”) zweryfikowane i mają ustawioną preferowaną domenę. Pamiętaj, że chociaż plik mapy witryny może pomóc nam dowiedzieć się o Twojej witrynie, nie gwarantuje indeksowania ani zwiększania rankingu witryny.

mamy kilka artykułów Centrum pomocy, które wyjaśniają te procesy:

 • podstawy Google – wyjaśnia, jak działa indeksowanie, indeksowanie i ranking
 • Moja strona nie radzi sobie dobrze w wyszukiwaniu – wyjaśnia typowe pytania i problemy
 • witryny przyjazne Google-zawiera informacje o tym, jak stworzyć stronę internetową, aby można ją było łatwo indeksować i indeksować
 • wytyczne dla webmasterów Google – zapewniają wytyczne techniczne, dotyczące treści i jakości dla webmasterów
 • dodawanie witryny do Google – szczegółowe porady i dodatkowe wskazówki
 • twoja strona w indeksie Google – daje kilka prostych sposobów, aby sprawdzić swoją witrynę indeksowanie

ogólnie rzecz biorąc, najczęstszym powodem, dla którego strona nie jest indeksowana, jest to, że jest po prostu zbyt Nowa-bądź cierpliwy (i poproś Google, aby ją indeksował)!. Oto inne typowe powody, dla których strona internetowa lub jej części mogą nie być jeszcze indeksowane:

 • witryna może nie być dobrze połączona za pomocą wielu linków z innych witryn w sieci.
 • Projekt strony może utrudnić indeksowanie i indeksowanie. Może sama strona nawet wyraźnie blokuje indeksowanie lub indeksowanie?
 • być może był chwilowo niedostępny, gdy próbowaliśmy się czołgać? W tym przypadku w Search Console mogą pojawić się błędy indeksowania.
 • sprawdź, czy witryna jest zgodna z naszymi Wytycznymi dla webmasterów i nie została zhakowana ani w inny sposób zmodyfikowana przez stronę trzecią.
 • w bardzo rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że zawartość wcześniej hostowana w nazwie domeny powoduje problemy. W takim przypadku możesz przesłać prośbę o ponowne rozpatrzenie ze szczegółowym opisem zmiany treści i własności.
 • jeśli witryna niedawno przeniosła się pod inny adres, upewnij się, że postępujesz zgodnie z naszymi wytycznymi dotyczącymi przenoszenia witryny.
 • możliwe, że poprzedni właściciel lub ktoś inny z dostępem do witryny zażądał usunięcia za pośrednictwem Search Console. Możesz anulować te żądania, przechodząc do „Konfiguracja witryny” / „dostęp do robota” / „Usuń adresy URL” na koncie Search Console.”

Co to oznacza dla ciebie:

Mówiąc najprościej, indeksowanie i pozycjonowanie w Google nie jest nauką ścisłą.

naprawdę nie ma ustalonego harmonogramu na to, jak szybko twoja nowa strona będzie indeksowana przez Google lub jak wysoko będzie się wspinać, ale hej, z dynamicznie rozwijającym się biznesem Google AdWords, nie możesz oczekiwać, że po prostu oddadzą sekretny SOS.

(Uwaga: Ten artykuł może pomóc w skonfigurowaniu pierwszej kampanii Google AdWords, jeśli jesteś zainteresowany.)

z naszego doświadczenia wynika, że indeksowanie nowej zawartości przez Google może potrwać kilka dni, a czasem nawet miesięcy, a nawet wtedy zależy to od wielu czynników, w tym od wieku domeny witryny (nowsze witryny mogą potrwać dłużej), a także od organu witryny, który ma twoja obecna witryna i/lub zawartość.

Twoja strona ma duży wpływ na:

 • ilość linków przychodzących kierujących do twojej witryny
 • autorytet takich linków przychodzących (innymi słowy, wpływ i wpływ online witryny, która łączy się z Tobą. Jeśli Forbes łączy się z Tobą, na przykład, stanowi to znacznie więcej niż gdyby lokalna agencja zrobiła to samo.
 • ilość generowanego ruchu na stronie internetowej

teraz jest tu wspólny wątek, jeśli nie zauważyłeś: udostępnianie.

algorytm Google dba o jakość treści i w większości przypadków stwierdza, że nic nie mówi bardziej o jakości strony niż liczba osób udostępniających lub kierujących innych do niej.

im więcej treści wysokiej jakości, tym większa szansa na generowanie linków przychodzących, udziałów, aw rezultacie zwiększony autorytet witryny.

jak szybciej zaindeksować moją stronę przez Google

po pierwsze przepraszam.

wiem, że to było irytujące usłyszeć, że nie ma nic, co można zrobić, aby zapewnić, że nowa strona zostanie zaindeksowana przez Google, i szczerze mówiąc, naprawdę nie ma nic gwarantowanego, aby to zrobić.

na szczęście w ostatnich latach marketerzy przychodzący odkryli sporo taktyk, które wydają się pomóc w tym procesie-aw wielu przypadkach nawet poprawić pozycję wyszukiwania.

oto szybka lista taktyk, dzięki którym Twoja strona będzie szybciej indeksowana przez Google:

 1. Prześlij swoją mapę witryny do Google Search Console (dawniej narzędzia dla webmasterów)
 2. Prześlij link bezpośrednio do wyszukiwarek.
 3. Link do strony ze starszych, już rankingowych stron. Linkowanie do strony ze wszystkich lubianych, powiązanych artykułów dodatkowo sygnalizuje Google, że strona jest wartościowa.
 4. Zdobądź inne strony i influencerów, aby linkowali do twojej strony: Technika drapacza chmur może w tym pomóc.
 5. załóż bloga i Publikuj regularnie: strony z blogami zyskują średnio o 434% więcej indeksowanych stron. Jest to łatwy sposób na zbudowanie autorytetu witryny, a z kolei szybsze indeksowanie stron.
 6. Utwórz kanał RSS: Po utworzeniu powinno to być automatycznie aktualizowane i jest kolejnym łatwym sposobem poinformowania wyszukiwarek, że na twojej stronie jest coś nowego, co wymaga ich uwagi.
 7. Blog gości na wpływowych witrynach i link do swojej strony: ten artykuł nauczy Cię, jak zostać współpracownikiem w głównych publikacjach.
 8. rozpowszechniaj swoje treści na forach branżowych lub społecznościach.
 9. napisz komunikat prasowy z linkami do swojej strony / strony.
 10. Zainstaluj Google Analytics: Zalecane przez Neila Patela, jeśli masz trudności z indeksowaniem witryny, daje to Google małą informację, że jesteś aktywny. Nie wspominając już o tym, że Google Analytics to świetny sposób na śledzenie kilku krytycznych wskaźników marketingowych.
 11. Udostępniaj swoje treści w mediach społecznościowych.

jak stworzyć wyższą pozycję w rankingu treści

aby pomóc Twojej treści w rankingu po zindeksowaniu, oto kilka wskazówek opartych na danych:

 1. skróć adres URL: ranking adresów URL # 1 ma średnio 50 znaków lub mniej
 2. dodaj typy treści twój konkurent nie: Obejmują grafikę, animacje, elementy interaktywne, wideo itp. Interaktywna zawartość konwertuje 2x lepiej niż statyczna.
 3. Utwórz lepszy Tytuł: współczynnik klikalności ma .67 korelacja z rankingiem.
 4. Ułatw sobie czytanie: średni wynik czytelności treści w rankingu #1 firmy Flesch wyniósł 76,6 (łatwo zrozumiały dla osób w wieku 13-15 lat).
 5. struktura lepiej: ludzie chcą treści, które są łatwe do strawienia i zrozumienia. 78% czasu, # 1 Zawartość rankingu miał bulleted listy.
 6. powiększ czcionkę: średnio strony w rankingu # 1 miały czcionkę 15,8 px.
 7. zrób to szybciej: średnio strony w rankingu # 1-2 miały najmniejszy maksymalny rozmiar pliku z 30 pierwszych wyników.
 8. zrób to bardziej wizualnie: średni Artykuł # 1 mA 9 zdjęć.
 9. źródło profesjonalne zdjęcia: wysokiej jakości zdjęcia otrzymaj 1215 więcej akcji.
 10. Dołącz obraz co 75-100 słów: te artykuły uzyskują najwięcej udziałów.
 11. Włącz wysoki obraz: średnia strona # 1 mA 12 000 pinów, a obrazy o wysokości 800px otrzymują o 575 więcej pinów niż średnia. Wysokie obrazy (takie jak infografiki) ułatwiają również stronom zewnętrznym umieszczanie linków do treści.
 12. Link Out: ranking witryn #1 link out 50% więcej niż te w rankingu # 10. Dotarcie do osób 3-5 wymienionych w Twoim poście może również zwiększyć udziały 3-5x.
 13. zrób to dłużej: średnia strona # 1 ma słowa 2,416.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.