Justin Sullivan / Getty Images News / Getty Images

Liczba ta stanowi 65,5 procent amerykańskiego rynku mieszkaniowego. Liczba mieszkań zamieszkanych przez właścicieli utrzymuje się na stałym poziomie od lat 60. XX wieku.

około 81% małżeństw posiada swoje domy, podczas gdy dla pojedynczych osób liczba ta spada do 47-58 procent. Wskaźnik posiadania domu tradycyjnie wzrosła z wiekiem, z ponad 81 procent osób w wieku 65 lub starszych właścicielem domu w porównaniu do 37 procent dla osób w wieku poniżej 35. Średnie obłożenie właścicieli jest najwyższe na Środkowym Zachodzie i najniższe na Zachodzie. Około 75 procent mieszkańców Michigan i Wirginii Zachodniej posiada swoje domy, podczas gdy dotyczy to tylko 55 procent Kalifornijczyków.

ponad 30 krajów ma wyższe wskaźniki własności domów niż Stany Zjednoczone, w tym Rumunia na poziomie 97 procent, Litwa na poziomie 92 procent, Singapur i Węgry na poziomie 91 procent, Chiny i Słowacja na poziomie 90 procent, Indie na poziomie 87 procent, Meksyk i Włochy na poziomie 80 procent i Kanada na 69 procent. Korea Południowa, Niemcy i Szwajcaria mają jedne z najniższych na świecie wskaźników posiadania domów, odpowiednio 54, 53 i 44 procent.

Census Bureau definiuje własność domu jako liczbę jednostek zajmowanych przez ich właścicieli, a nie jako liczbę jednostek posiadanych bez hipoteki lub innego obciążenia długiem.

ogłoszenie

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.