mechanik samochodowy malarz w ochronnej odzieży roboczej i respiratorze malowanie karoserii w komorze lakierniczej

Zrzeczenie się odpowiedzialności | ten artykuł może zawierać linki partnerskie, oznacza to, że bez żadnych kosztów dla Ciebie możemy otrzymać niewielką prowizję za kwalifikujące się zakupy.

jedną ważną rzeczą do zapamiętania przy inwestowaniu i zakupie samochodu jest to, że wydatki nie kończą się tylko na zakupie wspomnianego samochodu.

regularne serwisowanie samochodu i terminowa konserwacja jest koniecznością, ponieważ pomaga ograniczyć wszelkie istotne problemy wewnętrzne w przyszłości. Niektórzy jednak zapominają o zewnętrznym aspekcie pojazdu. Bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny, nieuchronnie farba się kruszy, lub znajdziesz kilka zadrapań tu i tam.

okazuje się, że są ludzie, którzy uwielbiają utrzymywać swoje samochody w jak najlepszym stanie. Dla nich musi wyglądać jak nowy. Jeśli jesteś jedną z tych osób lub chcesz na nowo odkryć wygląd swojego samochodu, to jest dla ciebie.

dla Twojej korzyści zebraliśmy kilka informacji, aby złożyć ten przewodnik informacyjny na temat prac malarskich, Maaco i ile będzie kosztować praca malarska Maaco.

Ile Kosztuje Malowanie Maaco?

lampy Na Podczerwień do suszenia części karoserii po nałożeniu powłoki oszczędzają połysk.

lampy Na Podczerwień do suszenia części karoserii po nałożeniu oszczędzają połysk.

Co To Jest Malowanie Maaco?

dla każdego, kto kocha samochody, Maaco jest nazwą domową. Jest to jeden z najbardziej znanych lakierni, które oferują prace malarskie do pojazdów. Jednym z powodów, dla których jest tak znany, jest to, że koszty są dość niskie, co czyni go realną opcją dla prawie każdego. I tak nie jest tylko w przypadku prac naprawczych; każda usługa, którą oferują, jest przystępna cenowo.

jednym z najbardziej poszukiwanych usług jest lakiernictwo samochodowe. Maaco zasadniczo nadaje samochodowi „maacover” (Maaco makeover) poprzez rozebranie starej farby i nałożenie świeżej warstwy. Jakość farby jest nieco niska, dlatego jej obsługa jest przystępna dla wielu. Jeśli jednak lubisz często dostosowywać swój samochód po niskich kosztach, jest to idealne rozwiązanie.

rzeczy, o których należy pamiętać podczas malowania

zanim przejdziemy do tego, ile Maaco pobiera za malowanie, ważne jest, aby znać ogólne rzeczy, o których należy pamiętać przed wykonaniem malowania. Jedną z największych rzeczy w tej usłudze jest koszt. Koszt może się różnić w zależności od dużych marginesów, głównie ze względu na jakość farby.

więc, podczas gdy firma a zaoferuje malowanie za 400$, ale może być niskiej jakości. Z drugiej strony Firma B może zapewnić tę samą farbę w tym samym kolorze za 1000 usd, a czasami nawet więcej. Wszystko sprowadza się do jakości farby. Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że koszt jest łatwo wpływ i mówi wiele o malowaniu.

prace malarskie DIY

teraz zabranie pojazdu do malowania może nie być dla wszystkich filiżanką herbaty. Dla tych ludzi, zachęcam do spróbowania iść ścieżką DIY. Istnieje wiele powodów, dla których opowiadamy się za malowaniem DIY. Są niedrogie, można się ich łatwo nauczyć, a Ty masz kontrolę nad wynikiem.

porozmawiajmy teraz o pieniądzach. Koszt malowania DIY jest całkowicie w twoich rękach. Tak więc, zamiast płacić wszystko, co mówi profesjonalista, możesz kupić trochę farby samodzielnie, zapewniając, że farba pozostaje dobrze w budżecie. Ponadto w ten sposób możesz zdecydować, czy chcesz pomalować samochód w sprayu, czy użyć ekskluzywnych kolorów premium.

kolejną wspaniałą rzeczą w malowaniu Samochodów DIY jest to, że możesz pozwolić swojej kreatywności płynąć. Uważamy, że sposób, w jaki wygląda samochód, może być formą ekspresji. W związku z tym możesz przejąć kontrolę nad tym, jak wygląda i uzyskać go w ramach budżetu, który jest najlepiej dopasowany. Na przykład niektórzy lubią rysować określone wzory, podczas gdy inni lubią malować biały pasek w środku.

jedynym minusem malowania DIY jest to, że może to być niezwykle czasochłonne zadanie. Może to potrwać kilka godzin, a czasem nawet dni. Jednak będziesz oszczędzać mnóstwo pieniędzy, które sprawią, że warto poświęcić na to czas.

Malowanie przez profesjonalistów

nie każdy ma w swoim ciele tę twórczą lub artystyczną kość, w której biorą udział profesjonalne firmy. Poza tym nie chodzi tylko o kreatywność. Wynajęcie firmy do malowania zapewni gładkie wykończenie, zastosowana metoda jest prawidłowa i nie zajmuje bezpośrednio twojego czasu.

jeśli chodzi o koszty, zależy to od wielu czynników, takich jak:

 1. pojazd

typ pojazdu zdecydowanie robi dużą różnicę. Marka i kształt pojazdu, a także ubezpieczenie, w którym się znajduje, mają kluczowe znaczenie dla określenia kosztów lakierowania. Pojazdy wyższej klasy potrzebują odpowiedniej warstwy lakieru, która będzie trwała długo, a co za tym idzie będzie kosztować o wiele więcej.

ponadto, jeśli pojazd jest objęty ubezpieczeniem, najlepiej byłoby udać się do wysokiej klasy firmy malarskiej. Nie tylko po to, aby jak najlepiej wykorzystać politykę, w ramach której jest, ale także w celu utrzymania jakości samochodu.

 1. inne naprawy

chociaż może po prostu potrzebujesz warstwy farby na samochodzie, samochód może mieć problemy, które wymagają naprawy przed nałożeniem farby. W tym przypadku koszty mogą ulec nieznacznemu pogorszeniu, ponieważ naprawa lub naprawa niektórych problemów przed malowaniem może być konieczna.

jest mnóstwo wypadków, w których ludzie malują uszkodzone samochody i kończy się to uszkodzeniem farby. Jeśli twój samochód ma wgniecenie lub jakikolwiek poważny problem, należy go wyprostować, aby farba mogła prawidłowo przylegać do nadwozia. Nawet tuszowanie prac malarskich może zwiększyć koszt bardziej niż zwykle.

 1. jakość farby i kreatywność

jak wspomnieliśmy powyżej, najczęściej wybierane są prace malarskie, mając nadzieję, że farba pozostanie taka. Dlatego jakość jest niezbędna. Jeśli nie chcesz zmieniać koloru farby w najbliższym czasie i potrzebujesz, aby wyglądała tak gładko, jak na początku, udaj się do wysokiej klasy sklepu.

jakość użytej przez nich farby jest zwykle taka, która jest trwała. Tak, mogą pobierać fortunę, ale przynajmniej farba pozostanie na dłużej. Jeśli jednak chcesz ciągle zmieniać wygląd samochodu, najlepiej udać się do mniejszego, tańszego sklepu.

jakość lakieru, na który zezwalasz, zależy naprawdę od tego, co chcesz uzyskać z lakieru. Zdobycie nowego samochodu za każdym razem nie jest możliwe dla każdego, a zatem w grę wchodzi fakt artystyczny.

jeśli twoim zamiarem jest, aby pojazd wyglądał z klasą lub elegancko z monotonnymi kolorami, najlepiej nadają się sklepy high-end. Ale jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą, aby ich pojazd wyglądał jak dzieło sztuki, idź do małych sklepów, ponieważ mogą to zrobić za mniej.

Ile Kosztuje Maacover? Czy warto?

teraz przejdźmy do ważnego kawałka. Wszyscy wiemy, że Maaco jest nazwą domową dla miłośników samochodów w kraju, głównie ze względu na ceny. Maaco pobierze wszystko od $300 do$1000 za malowanie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się z czymś eleganckim, czy czymś po wyjęciu z pudełka, Maaco poradzi sobie z tym wszystkim.

próba ustalenia, czy warto, czy nie, jest całkowicie zależna od tego, dlaczego potrzebna jest farba. Chociaż nie można zanotować wszystkich powodów obu stron argumentu, oto kilka faktów dotyczących Maaco i jego usługi malowania.

firma ma siedzibę w Północnej Karolinie i jest znana z niedrogich usług, które zapewnia. Ma łańcuchy w całych Stanach Zjednoczonych, więc wiesz, że jest dostępną firmą, bez względu na to, gdzie jesteś. Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że oferuje wiele pakietów i okresów gwarancyjnych, z łuszczeniem i pękaniem objęte gwarancją.

wiemy, że zaufanie do marki może być trudne i potrzeba powodu, aby na nią pójść. Przypomnijmy, że są na rynku od dłuższego czasu. Z ponad 500 + sklepów w całych Stanach Zjednoczonych, muszą wiedzieć, co robią. Niektórzy mogą nawet nazwać to Mcdonald ’ s naprawy samochodów i lakierowania.

to powiedziawszy, nie ma powodu, abyś ślepo ufał. Możesz więc spojrzeć na inne recenzje i podjąć decyzję. Nie trzeba dodawać, że będą jakieś Horrory, ale z drugiej strony, która marka ich nie ma, prawda?

Co Oferuje Maaco?

jest całkiem jasne, że Maaco jest wiodącą nazwą dla lakierów samochodowych. Ponieważ są na rynku przez długi czas, stworzyli relacje z lokalnymi dostawcami. Pozwoliło im to pobierać mniej opłat za malowanie i nadal zarabiać fortunę. Mają trzy pakiety do malowania-podstawowy, preferowany i Premium.

 1. podstawowe

jest to ich podstawowy pakiet, w którym jednostopniowa emalia jest malowana, aby nadać pojazdowi świeży i nowy wygląd. Ten pakiet jest również objęty roczną gwarancją i sprawi, że Twój stary samochód będzie wyglądał jak nowy, dzięki dopasowaniu kolorów i błyszczącemu wykończeniu.

 1. preferowane

preferowany Pakiet jest nieco bardziej wymyślny niż podstawowy, ale nadal przystępny cenowo. Ten ma być równowagą między wysokiej jakości lakierem a przystępną ceną. W tym pakiecie Maaco oferuje trzyletnią gwarancję na malowanie. Malowanie odbywa się jednostopniową farbą uretanową odporną na wióry. Dodatkowo trwa dłużej i ma lepsze wykończenie.

 1. Premium

jest to ostatni i najbardziej zaawansowany pakiet, jaki Maaco ma do zaoferowania. W ramach tego pakietu samochód będzie chroniony przez pięć lat. Zastosowana farba jest bardzo trwała z błyszczącym wykończeniem i gwarantuje długą żywotność.

Jak Maaco Robi Malowanie?

przez wiele, wiele lat, Maaco próbowało wielu metod, ale po próbach i błędach, w końcu sprowadziło to do pięciu zasadniczych kroków. Te kroki pomagają im osiągnąć idealną pracę malarską.

 1. Naprawa

pierwszą rzeczą, którą robią, jest przyjrzenie się pojazdowi pod kątem zadrapań lub wgnieceń. W ramach Maacover, technicy będą naprawiać i eliminować wszelkie skaz na samochodzie. Dzięki temu farba ma odpowiednie wykończenie po zakończeniu pięciu kroków i jest wolna od zadrapań i wgnieceń.

 1. przygotować

następnym krokiem będzie przygotowanie powierzchni samochodu. Powodem, dla którego powierzchnia jest przygotowywana przed farbą, jest upewnienie się, że wszelkie zarysowania, wióry lub pęknięcia nie psują farby w czasie. Jeśli nie są one traktowane na czas, mają tendencję do wystawiania farby na dalsze uszkodzenia. Dlatego przygotowanie powierzchni pomoże samochodowi utrzymać połysk farby.

 1. pieczęć

na tym etapie stosuje się uszczelniacz, aby zapewnić odpowiednią barierę między starą farbą a nową. Ważne jest, aby upewnić się, że stara farba nie miesza się ze świeżą farbą, ponieważ z czasem może to zepsuć połysk pojazdu. W celu zapewnienia najwyższej jakości koloru i połysku przez dłuższy okres, Maaco posiada trzy gatunki uszczelniaczy.

możesz wybrać uszczelniacz, który chcesz, w zależności od pojazdu i ilości trwałości, która jest odpowiednia i potrzebna. Tak czy inaczej, ten, który wybierzesz, będzie chronił samochód.

 1. Farba

w zależności od wybranego pakietu, zespół Maaco rozpocznie malowanie pojazdu. Niezależnie od opakowania, każda z nich oferuje wysokiej jakości farby, które sprawią, że pojazd będzie dobrze wyglądał i ochroni go przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Te pakiety mają również Gwarancje, więc zawsze możesz wrócić, jeśli wystąpi problem.

te pakiety koncentrują się również na wyglądzie lakieru i chcą tego, co uważasz za najlepsze dla pojazdu. Mają mnóstwo rzeczy do wyboru, takich jak kolor, wygląd i wykończenie. Możesz mieć pewność, że spełnią wszystkie wymagania do T.

 1. Chroń

ostatnim etapem procesu jest dodanie warstwy ochronnej. Zwykle odbywa się to przy użyciu przezroczystego lakieru, który chroni samochód i nadaje mu idealne połysk, który klienci kochają. Sprawia również, że cała farba wygląda bezproblemowo, bez śladu uszkodzeń (jeśli były).

porady Maaco na temat pielęgnacji

Maaco sugeruje, że podczas gdy lakier będzie chronić samochód za wszelką cenę, to również odpowiedzialność klientów za podjęcie określonych działań. Utrzymanie lakieru i połysku samochodu jest niezbędne bez względu na to, ile czasu mija. Najlepszym sposobem na to byłoby zaparkować w cieniu, mycie samochodu i unikanie piasku lub luźnego żwiru.

nacisk na pranie jest duży, ponieważ konsekwentne mycie może utrzymać farbę przez wiele lat. To nie tylko brud i błoto, ale także robaki i ptasie odchody, które muszą być oczyszczone z samochodu. Maaco zaleca mycie go co najmniej dwa razy w miesiącu miękką szmatką lub gąbką. Możesz również użyć łagodnego detergentu samochodowego.

nawet woskowanie samochodu jest ważnym czynnikiem. W rzeczywistości Maaco zachęca swoich klientów do woskowania samochodu po około miesiącu lakierowania. Ogólnie rzecz biorąc, samochód powinien być woskowany co 3-4 miesiące, aby zachować wygląd samochodu. Ale są to tylko woski samochodowe.

Jak Mniej Znaczy „Za Mniej”?

niski koszt malowania może wydawać się dobrym pomysłem, ale naraża pojazd na większe uszkodzenia. Podczas gdy opcja bazowa Maaco wynosi 300 USD, nasuwa się pytanie-czy to za mniej na profesjonalną obsługę? Konieczne jest zrównoważenie kosztów każdej usługi między dostępnością a utrzymaniem standardów.

$300 może wydawać się przyzwoitą kwotą pieniędzy, ale jest dość niska jak na malowanie. Za te pieniądze będzie lepiej, jeśli kupisz farbę i zrobisz to sam. W ten sposób, pomimo niskich kosztów, jakość malowania pozostaje nienaruszona.

jeśli myślisz o profesjonalnej usłudze pobierającej mniej niż zwykle, może to wydawać się szkicowe. Co więcej, jest prawie znanym faktem, że mniej pieniędzy oznacza mniej pracy, co oznacza mniejszy wysiłek. Jeśli więc chcesz osiągnąć idealną równowagę między mniejszą ilością pieniędzy a jakością, najlepiej byłoby pójść ścieżką DIY.

koszt prac malarskich-w zależności od pojazdu

jak wspomnieliśmy powyżej, prace malarskie będą prawdopodobnie zależne od typu pojazdu. Dlatego zebraliśmy pewne informacje, aby lepiej zrozumieć potencjalne koszty przed przystąpieniem do realizacji planu.

 1. Sedan

zaczynając od jednego z popularnych samochodów, które można zobaczyć na drodze. Sedan powinien najlepiej kosztować coś pomiędzy $500 – $700. Maaco zrobi świetną robotę poprawiając wygląd sedana i sprawiając, że wyróżnia się on od morza sedanów na amerykańskich drogach.

co więcej, nie chodzi tylko o wyróżnienie. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć ogólne utrzymanie, czy chcesz, aby samochód wyglądał wystarczająco dobrze, aby go sprzedać, lakierowanie jest rozwiązaniem. Nikt nie lubi widzieć zadrapań, rdzewienia lub jakichkolwiek śladów w samochodzie, a nawet w samochodzie, który potencjalnie może kupić.

dlatego wybór Maaco będzie świetnym pomysłem, ponieważ można wykonać malowanie za bardzo nominalną kwotę. Co więcej, możesz mieć samochód wygląda dobrze jak Nowy, co jest bardziej atrakcyjne w oczach potencjalnego nabywcy.

 1. SUV

naprawy i częste konserwacje są dość powszechne, gdy masz SUV. Zwłaszcza jeśli jesteś typem, który jeździ off-roading, prace malarskie po czymś takim są nieuniknione. Zazwyczaj cena wykonania lakieru na SUV-ie zależy od ilości uszkodzeń, jakie pojazd przeżył. Jednak przedział cenowy wynosiłby głównie od około 600 USD-900 USD.

 1. komercyjne

Samochody Dostawcze to samochody używane przez firmy do celów urzędowych. Niezależnie od marki pojazdu, kosztują one nieco więcej. Przez większość czasu sedany są używane jako Samochody Dostawcze. Mimo to cena wywoławcza może wynosić $ 1000 i iść aż do $ 5000 lub więcej.

uważamy, że owinięcie samochodu winylem jest znacznie lepszym pomysłem niż pomalowanie go. Jest to tańsza opcja i daje lepszy wygląd samochodu. Jest to jeszcze lepsza opcja, jeśli zamierzasz umieścić logo firmy na samochodzie.

jednak nadal można wykonać malowanie Maaco. Zamiast komercyjnego lakierowania, wybierz zwykły, a następnie dodaj informacje o firmie na samochodzie później. To najlepsze z obu światów.

 1. Ciężarówka

malowanie ciężarówki może być nieco stresujące, ponieważ istnieje duża powierzchnia do pokrycia. Przez większość czasu ludzie nie robią tego właśnie z tego powodu. Korzystne może być skorzystanie z przystępnych cen Maaco za malowanie w takich chwilach.

zazwyczaj cena oferowana przez każdego profesjonalistę nie powinna przekraczać zakresu cenowego 700-1000 USD.

 1. półciężarówka

pomalowanie półciężarówki jest chyba Najdroższe. Mają one również dużą powierzchnię do pokrycia i, częściej niż nie, są używane komercyjnie. Z tych powodów, każda profesjonalna usługa malowania będzie kosztować nie mniej niż $2000 i może wynieść aż do $10,000.

Szacowanie ceny

za malowanie

jeśli chcesz uzyskać malowanie przez Maaco, zalecamy umówienie się z nimi, aby uzyskać bezpłatną wycenę, ile to będzie kosztować. W oparciu o uszkodzenia ciała i inne opłaty za usługi, powinno to być coś między $300 – $1000. Bez względu na to, gdzie idziesz, ponieważ ma wiele łańcuchów, ceny pozostają dość spójne.

Jednak szacunki, które firma podaje, nie są dokładnie ustalone. Ich strona internetowa wspomina, że podczas gdy szacunki są przekazywane wcześniej, mogą istnieć ukryte opłaty. Polega to na znalezieniu ukrytych śladów, zadrapań i wgnieceń, które mogą zwiększyć ich pracę. Jeśli jednak tak się stanie, omówią z klientem sposób poruszania się po tym.

koszt farby

próbując obliczyć koszt farby używanej przez Maaco, konieczne jest spojrzenie na majsterkowanie i inne profesjonalne usługi. Kupując farbę do malowania DIY, potrzebujesz podkładu i bezbarwnej powłoki. Zazwyczaj są one dostępne za około $20 na kwartał. W przypadku zwykłego samochodu, 3 z każdego to minimum, przynosząc sumę do $120.

z drugiej strony, profesjonalny serwis wykorzystałby poliuretan i uretan. W większości przypadków jest to tylko jedna warstwa, ponieważ farby te są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Jednowarstwowa farba poliuretanowa lub jednowarstwowa farba uretanowa jest zwykle dostępna za około $150. Oczekujemy, że Maaco użyje tego rodzaju formuły do swoich samochodów.

wierzymy również, że ich niskie koszty to nie tylko dokonywanie mądrych wyborów, ale ze względu na reputację w branży. Ponieważ działają na rynku od około 40 lat i mają 475 lokalizacji, jest nieuniknione, że zbudowaliby relacje, które pozwalają im utrzymać niskie koszty używanej farby.

dla kosztów pracy

kolejną rzeczą, o której należy pamiętać płacąc za profesjonalną farbę, jest to, że będziesz musiał uwzględnić koszty pracy. Może to stać się niezwykle trudne, gdy informacje o płacy minimalnej lub wynagrodzeniu nie są dostępne dla profesjonalnej usługi. Robiąc trochę kopania wokół, możemy wymyślić zakres około $10 – $40 za godzinę jako płacy podstawowej.

Malowanie przez Maaco trwa średnio 2-3 dni robocze. Jeśli szukasz dokładnej liczby, ile kosztów pracy możesz zapłacić, łatwo jest oszacować. Wszystko, co musisz zrobić, to podzielić szacunkową cenę z szacowanym czasem realizacji.

skoro masz pojęcie ile kosztuje już farba, usunięcie tej wartości oszacuje koszt robocizny.

Profesjonalne Prace Malarskie-Czy Warto?

ludzie często pytają, czy zatrudnienie profesjonalisty jest warte swojej ceny, gdy malowanie można wykonać w domu za połowę ceny. I choć to prawda, że profesjonaliści proszą o wiele, mają mnóstwo do zaoferowania.

to nie tylko pieniądze, ale także jakość i standard malowania. To jest coś, czego możesz nie być w stanie odtworzyć w domu. Dotyczy to zwłaszcza drogich i luksusowych pojazdów. Kiedy samochód jest drogi, opieka nad nim powinna być nie mniejsza. W końcu możesz nie chcieć zepsuć wyglądu samochodu, jedna farba na raz.

ponadto, jeśli ubezpieczenie może to pokryć, zachęcamy do skorzystania z wysokiej klasy usługi. Ale w każdym innym scenariuszu tak naprawdę nie jest konieczne uzyskanie lakieru od profesjonalisty.

Wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy podczas malowania

jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na zaległych pracach malarskich, najlepiej zrób to sam. Istnieje wiele Farb dostępnych po znacznie niższych kosztach niż oferta najwyższej jakości. Fakt, że chodzenie do profesjonalisty, aby to zrobić, jest absolutną koniecznością, jest mitem. Nie martw się, twój pojazd nie będzie wyglądał gorzej.

jednak nie jest to bardzo łatwy proces i wymaga Tony dodatkowych materiałów. Nie tylko ich potrzebujesz, ale także musisz wiedzieć, jak z nich korzystać. Wykonywanie prac malarskich na profesjonalnym poziomie w domu nie jest zadaniem niemożliwym, ale może zająć kilka prób i materiałów, aby to zrobić.

 1. maskownica do Farb

maskowanie samochodu jest zadaniem podatkowym, a wiele osób ma tendencję do unikania go. Jest to jednak prawdziwy przełom i w końcu zmieni wygląd pojazdu. Wykończenie będzie gładkie, a o wiele łatwiej jest zakryć wszystkie obszary po maskowaniu. Włączenie tego procesu jest idealnym sposobem na osiągnięcie profesjonalnych wyników.

 1. Film maskujący

chociaż maskowanie jest ważne, konieczne jest również zakrycie okien. Zachęcamy do zakupu folii maskującej, aby chronić wszystkie obszary, które chcesz chronić, takie jak okna. Może być również świetnym sposobem na ochronę obszarów, które nie wymagają malowania.

 1. papier ścierny i Striptizerka

gładka powierzchnia jest wszystkim, jeśli chodzi o malowanie. Zalecamy zapoznanie się z kilkoma zestawami do szlifowania na mokro, które mogą pomóc w osiągnięciu idealnego poziomu gładkości w tym celu. Może to jeszcze ułatwić administrowanie farbą. Nie jest to jednak konieczne, jeśli pojazd ma już starą powłokę lakierniczą.

rozbiórki samochodu jest ważnym krokiem, zwłaszcza jeśli samochód jest bardzo stary. Usunięcie starej farby będzie potrzebne, ponieważ może sprawić, że nowa farba będzie się łuszczyć i odpadać. Po użyciu papieru ściernego, rdza Striptizerka może obrać farbę (jeśli jest to wymagane).

 1. Body Filler

wypełniacze ciała są idealne, jeśli masz mnóstwo istniejących Skazy na samochodzie, które muszą być ukryte. Korzystanie z dobrej jakości wypełniacza ciała oznacza, że te zadrapania, ślady i pęknięcia można łatwo ukryć. Następnie można go wygładzić na warstwę farby.

jedyną rzeczą, której należy się wystrzegać, jest to, że ten proces może być wyzwaniem dla początkujących. Więc nie spiesz się, aby nauczyć się go przed próbą.

 1. Sander

szlifierka elektryczna nie jest potrzebna, ale z pewnością może być świetnym zapasem dla papieru ściernego i zdzieraka. Jest to zwykle używane, gdy papier ścierny i Striptizerka nie wykonują swojej pracy i jest idealny do usuwania upartej starej farby. Chociaż jest to nieco drogie, może znacznie ułatwić cały proces.

 1. żyletki

jest to potrzebne na samym końcu, gdy trzeba usunąć folię maskującą. Dodatkowo może być również używany do usuwania wszystkiego, co przykleiło się do ciała, takich jak zderzaki, naklejki i inne. Drapanie niczego, co jest zablokowane, nigdy nie jest mądrą opcją i skończy się uszkodzeniem samochodu. W niektórych przypadkach maszynki do golenia mogą być również używane do wyrównywania folii maskującej.

 1. dodatkowe wskazówki

jeśli zamierzasz udać się do profesjonalistów w celu pomalowania, nie jest konieczne, aby pozostawić wszystko do nich. Możesz również naprawić kilka wgnieceń i zadrapań w domu przed przekazaniem im samochodu. Minimalizuje to ich etap naprawy pojazdu, a więc mogą udać się do malowania.

również zdecydowanie zachęcamy do unikania chodzenia do salonów. Po pierwsze, nie są profesjonalnymi malarzami motoryzacyjnymi. Po drugie, nawet jeśli oferowali lakier, cena będzie przez dach. Oczywiście, mają samochody po niższych cenach, ale ich usługi są drogie, a częściej niż Nie, jakość jest okropna.

zachęcamy również do zapoznania się z więcej niż jedną profesjonalną usługą. Uzyskanie drugiej, trzeciej, a nawet czwartej opinii nigdy nie jest zniechęcane i w tym przypadku można grać na swoją korzyść. Posiadanie wielu usług cytuje ich ceny pozwala trochę się targować, aby obniżyć je do rozsądnych kosztów.

kolejną wspaniałą rzeczą, którą możesz zrobić, jest wynajęcie handyperson lub lokalnego, który może to zrobić za mniej, jeśli dostarczysz materiały. Każda okolica ma jedną osobę, która może to wszystko zrobić, a jeśli nie, zawsze istnieją media społecznościowe, aby znaleźć ludzi takich jak oni.

 pracownik serwisu samochodowego nanoszenie powłoki na detal samochodu. Narzędzia do polerowania

pracownik serwisu samochodowego nanoszenie powłoki na detal samochodu. Narzędzia do polerowania

Podsumowując

jednym z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy podczas malowania jest świadomość potrzeb pojazdu. Serwisuj go od czasu do czasu i nie pozwól, aby coś zaczęło się długo jątrzyć; pomoże to zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

zanim wyjedziemy, chcielibyśmy powtórzyć, że wyjazd do Maaco na malowanie może być tego wart. Mają mnóstwo pakietów, przystępne koszty i długą historię zadowolonych usług. Mamy nadzieję, że ten przewodnik o Maaco i pracach malarskich był pouczający.

wkrótce wrócimy z kolejnymi takimi przewodnikami. Do tego czasu bądźcie bezpieczni!

5 Najlepsze opryskiwacze do Plasti Dip

9 najlepsze Opryskiwacze pompowe do barwienia ogrodzenia

10 Najlepszy Wosk Do Drewna

9 najlepsze bejce do betonu do rozważenia

dowiedz się, jak zmiękczyć twardy pędzel

5 Najlepsze farby do sztukaterii Recenzja

11 Najlepsza farba do betonowych ścian w piwnicy

9 najlepsze pędzle do Farb kredowych

13 najlepszy profesjonalny bezpowietrzny Sprayer do malowania

jak malować bez pozostawiania pociągnięć pędzla

jak malować Aluminium

9 najlepsza chromowana farba w sprayu

10 najlepszy podkład do płyt gipsowo-kartonowych

jak długo należy schnąć podkład przed malowaniem

10 Jak usunąć farbę w sprayu z betonu

jak usunąć farbę w sprayu z Plastiku

ile kosztuje malowanie samochodu?

9 najlepszy Wałek malarski do ukrywania defektów farby

7 Najlepsze Pędzle do wykończenia

7 Najlepsze podkłady do pokrywania ciemnej farby

13 najlepszy profesjonalny bezpowietrzny rozpylacz do Farb kredowych

7 Najlepsze rozpylacze do Farb kredowych

13 Najlepsza farba do mebli | recenzje& Przewodnik Kupującego

13 najlepsze Sprężarki Powietrza | przewodnik i recenzje Kupującego

10 najwyższe Sprężarki Powietrza CFM

9 najlepsze 6 galonowe Sprężarki Powietrza dla Twojego domu &Garaż

13 najlepsze farby do sufitów łazienkowych

13 najlepsze farby do szafek kuchennych to Rok

2 opinie Luminess Silk

HVLP vs. LVLP

Opryskiwacz Farb Vs. wałek

9 Najlepsza farba w sprayu Chrome

ile kosztuje malowanie Łodzi?

Jak Rozrzedzić Farbę Lateksową Do Pistoletu Natryskowego Wagner

Ile Kosztuje Farba Benjamin Moore?

9 najlepsze bejce do betonu

tusz alkoholowy Art Tutorial

7 najlepszy zmywacz do farb lateksowych

9 najlepszy pistolet natryskowy HVLP

6 najlepsza jednowarstwowa farba i podkład

7 Najlepsze podkłady do pokrywania ciemnej farby

Najlepsze zewnętrzne farby podkładowe

7 najlepszy podkład zewnętrzny do łuszczenia farby

9 najlepsze plamy na pokładzie dzisiaj

6 najlepszy podkład do Farb rdzawych metali

9 najlepsze plamy na cedr

9 najlepszy pistolet natryskowy HVLP

13 najlepszy pistolet do lakierowania samochodów dla początkujących

5 Najlepsza farba w sprayu miedzi

7 najlepszych farb Striptizerka do metalu

9 najlepszy Pędzel do poliuretanu

5 Najlepsza farba w sprayu z różowego złota

7 Najlepsze farby do podkładu zewnętrznego

9 najlepsza Bejca do cedru

9 najlepszy Striptizerka do metalu

7 Najlepsze farby do cynkowania na zimno

11 najlepsze skrobaki do 3357>

jak usunąć farbę w sprayu z betonu

7 najlepszych podkładów do pokrywania czerwonej farby

11 najlepszych wałków do maskowania niedoskonałości przetestowanych

9 najlepszych farb do szaf

7 najlepszych podkładów do pokrywania czerwonej farby

jak malować wykończenia w pobliżu Dywan

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.