domowe doładowanie lub uzupełnienie AC

Strona główna AC doładowanie lub uzupełnienie koszt

w okolicy Chicago klimatyzacja jest niezbędna do przetrwania letnich miesięcy. Bez niego będziesz spocony i lepki w najlepszym razie, a w najgorszym narażony na udar cieplny. Ale posiadanie klimatyzacji w domu nie znaczy wiele, jeśli nie działa prawidłowo.
jeden z najczęstszych problemów z domowym systemem AC? Konieczność doładowania układu czynnikiem chłodniczym.

jeśli podejrzewasz, że twój klimatyzator może wymagać doładowania, bez wątpienia będziesz chciał poznać koszt freonu do klimatyzacji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zadzwonisz do serwisu klimatyzacji w Palatine.

zadzwoń
teraz 847-359-5100

ile kosztuje doładowanie Domu AC?

to brzmi jak proste pytanie, ale odpowiedź jest dość złożona. Tak bardzo, że przez większość czasu Twoja firma HVAC w Elmhurst prawdopodobnie nie będzie w stanie zaoferować dokładnej wyceny przez telefon.
koszt doładowania czynnika chłodniczego będzie zależał od dwóch podstawowych czynników:

  • jak wyczerpany jest Twój czynnik chłodniczy.
  • powód Twój AC stracił czynnika chłodniczego.

ekspert w dziedzinie ogrzewania & chłodzenia w Hinsdale może użyć skali cyfrowej i specjalnych technik do pomiaru ilości czynnika chłodniczego w systemie klimatyzacji. To określi, ile jest potrzebne, aby uzyskać go do prawidłowego poziomu. Im więcej czynnika chłodniczego jest potrzebne, tym większy będzie koszt doładowania klimatyzacji.

co do przyczyny utraty czynnika chłodniczego AC, faktem jest, że klimatyzator jest systemem zamkniętym i nie ma powodu, dla którego zdrowy Klimatyzator powinien doświadczać parowania lub rozpraszania czynnika chłodniczego. Innymi słowy, jeśli twój czynnik chłodniczy jest niski, masz wyciek.
ile doładować klimatyzację sprowadza się do kosztu czynnika chłodniczego, którego potrzebujesz plus koszt naprawy.

patrząc na średnie koszty

w przypadku większości usług klimatyzacji w Palatynie samo doładowanie AC powinno wynosić około 150 USD. Samo w sobie jest to dość przystępne. Jednak inne koszty, które mogłyby podnieść ostateczną cenę obejmują:

  • Naprawa wycieków: $150-$550
  • wymiana cewki skraplacza: $1,600-$2,500
  • instalacja cewki parownika: $900-$2,800
  • instalacja klimatyzatora: $3,500-$7,500
  • praca: $100 za godzinę

jak widać, koszt ładowania freonu klimatyzatora domowego jest tylko jedną z części równania. Zanim wszystko zostanie powiedziane i zrobione, zapłacisz trochę więcej.

oczywiście koszt nie powinien powstrzymywać cię od uzyskania potrzebnej pomocy. Jeśli podejrzewasz, że Twoja klimatyzacja wymaga doładowania, nie wahaj się. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować usługę.
Zaplanuj Swój Serwis

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.