od momentu wprowadzenia do oferty Harley-Davidson w 2006 roku, Street Glide touring bike jest jednym z najlepiej sprzedających się Motocykli Harley-Davidson i jednym z najpopularniejszych motocykli na rynku światowym. I podczas gdy rower jest z pewnością head-turner, istnieje więcej powodów, że ten rower udało się utrzymać swoją popularność i wytrzymać próbę czasu. Od najwyższej jakości produkcji i projektowania po zapewnienie jakości związanej z nazwą Harley-Davidson, możesz być pewien, że ten rower jest wart jazdy próbnej. Ale nawet najbardziej doświadczony motocyklista może potrzebować pomocy w rozważeniu zalet i wad przed dokonaniem zakupu. Jeśli chcesz kupić nowy rower, ale chcesz wiedzieć, ile kosztuje Harley-Davidson Street Glide 2020, Czytaj dalej!

 jaki jest koszt Harley-Davidson Street Glide? Nasz przewodnik po Street Glide

jakie są różne modele HARLEY Davidson Street Glide?

więc pytasz, ile kosztuje 2020 Harley-Davidson Street Glide? Cóż, w rodzinie Street Glide istnieją trzy różne wykończenia rowerowe:

Street Glide

  • podstawowe wykończenie Street Glide jest doskonałym rowerem zarówno dla zwykłego rowerzysty, jak i entuzjasty Harley-Davidson. Dzięki pionowej pozycji jazdy, deski podłogowe, siodełka, owiewki na widelcu i siedzenie pasażera, ten pojazd jest idealny dla rowerzystów poszukujących zatrzaskanego niestandardowego wyglądu. Posiada przednie i tylne hamulce z silnikiem Milwaukee-Eight 107 V-Twin i owiewką batwing, ta potężna maszyna i płynnie działający silnik mają wyraźną reakcję przepustnicy i klasyczny Harley-Davidson rumble.
  • dodatkowe dodatki to Reflex Defensive Rider Systems, który pomaga kierowcy w utrzymaniu kontroli.

Street Glide Special

  • dla zawodników, którzy chcą ciemnego wykończenia i eleganckiego niestandardowego profilu, Street Glide Special oferuje fabrycznie Niestandardowy bagger o zaciemnionym stylu i mocy rozdrabniania autostrady. Ulepszony w stosunku do standardowego wykończenia, ten rower jest wystarczająco lekki, aby łatwo poruszać się w ruchu miejskim, ale wystarczająco wytrzymały, aby pozwolić ci się zrelaksować na otwartej drodze. Motocykliści zauważą duży skok mocy ze standardowego Wykończenia; Z Milwaukee-osiem 114 V-Twin silnik i koła prodigy. Dzięki temu modelowi będziesz miał moc potrzebną do pokonania innych pojazdów i łatwego pościgu za zachodem słońca.
  • ten model może również zawierać opcjonalne dodatki do bardziej zaawansowanego sterowania podwoziem, elektronicznego sterowania hamulcem i technologii układu napędowego do wspomagania skrętu i hamowania.

CVO Street Glide

  • dzięki wzmocnionej odważnej stylistyce, wysokiej jakości farbie i kontroli Kahuna, CVO Street Glide jest szczytem fabrycznego stylu i komfortu jazdy. Oprócz oszałamiającego wyglądu zewnętrznego, ten rower jest naładowany mocą. Milwaukee-Eight 117 V-Twin jest najmocniejszym silnikiem V-Twin, jaki kiedykolwiek oferowano w fabryce H – D. To wykończenie jest również standardowo wyposażone w systemy Reflex Defensive Rider, które pomagają w przyspieszaniu i hamowaniu podczas skręcania. System Reflex Defensive Rider zapobiega również blokowaniu się kół, potencjalnie sparując rowerzystę z poważną kolizją

Co To jest pojemność sześcienna?

pojemność silnika motocykla jest bezpośrednio skorelowana z ilością wytwarzanej mocy. Pojemność silnika motocykla mierzona jest pod względem pojemności sześciennej. Pojemność sześcienna, zwana również CC, zwykle waha się od 50cc do 1500cc. Kubatura roweru wpływa również na oszczędność paliwa i przebieg. Niezależnie od tego, czy jesteś na rynku motocykli miejskich, czy długodystansowych rowerów turystycznych, ważne jest, aby wziąć pod uwagę kubaturę.

ile CC ma hd Street Glide?

podczas gdy średnia high-end dla CC w motocyklach osiąga szczyt 1500cc, Harley-Davidson Street Glide waha się między 1690-1917cc, w zależności od wybranego wykończenia.

ile kosztuje HD Street Glide?

W przeciwieństwie do większości dużych zakupów, dostajesz to, za co płacisz Harleyem. Początkowy koszt Harley-Davidson Street Glide wynosi około $22,000. Jeśli zdecydujesz się na ulepszone wykończenie, koszt może wynosić od 27 699 do 40 539 USD. Jeśli zastanawiasz się, jakie wykończenia najlepiej pasują do Twoich potrzeb, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z indywidualnymi specyfikacjami każdego roweru i zrozumieć, co je wyróżnia. Od kubatury po wygląd zewnętrzny, istnieje wiele czynników, które decydują o cenie roweru.

czy motocykle Harley-Davidson Street Glide są warte swojej ceny?

żadna nazwa w branży motocyklowej nie jest bardziej rozpoznawalna niż Harley-Davidson. Ale kupując Motocykl Harley-Davidson, płacisz za coś więcej niż tylko nazwę; Harleyowie są znani ze swojej niezawodności i wysokiej jakości standardów produkcji. Dzięki naszym rowerom zawsze możesz mieć pewność, że twój zakup sprawdzi wszystkie pola pod kątem łatwości jazdy, doskonałego projektu, inżynierii i mocy.

 Harley-Davidson Streetglide i inne modele są dostępne w Harley-Davidson Kingwood.

odwiedź Harley-Davidson—Kingwood

założona w 1903 roku firma Harley-Davidson przoduje w przesuwaniu granic konstrukcji silników i technologii motocyklowych. Jako marka w branży motocyklowej, jesteśmy dumni z tego, że konsekwentnie dostarczamy wysokiej jakości Motocykle, które zarówno początkujący, jak i doświadczeni motocykliści doceniają i doceniają. Jesteśmy najstarszymi, konsekwentnie działającymi producentami motocykli w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiane przez motocyklistów na całym świecie, nasze maszyny konsekwentnie zapewniają jakość. Jeśli rozważasz dołączenie do rodziny Harley-Davidson i chcesz wiedzieć, ile jest 2020 Harley-Davidson Street Glide, odwiedź salon Harley-Davidson Kingwood w Teksasie. Nasz zespół ekspertów może zaoferować bardziej szczegółowy przegląd całej gamy ślizgów ulicznych i pomóc w dokonaniu najlepszego zakupu dla Twojego stylu jazdy.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.