trudno wycenić zdrowy, piękny uśmiech, ale w rzeczywistości jest taki. Leczenie ortodontyczne, choć opłacalna inwestycja, kosztuje.

jeśli twój ortodonta zalecił ci aparat ortodontyczny, pierwsze pytanie, które może Ci przyjść do głowy, brzmi: ile będzie kosztował Aparat ortodontyczny? To bardzo dobre pytanie. A odpowiedź jest taka … że różni się w zależności od przypadku.

Aparat ortodontyczny niekoniecznie musi być obciążeniem finansowym — istnieją sposoby na wcześniejsze przygotowanie się, aby pokryć koszty i sposoby na przerwy w ogólnych kosztach zabiegów.

Jeśli rozważasz uzyskanie aparatu ortodontycznego, ale martwisz się o koszty, jesteśmy tutaj, aby je dla ciebie rozbić.

Czy Potrzebuję Aparatu Ortodontycznego?

Innymi słowy, trzeba mieć zrozumienie, jakie leczenie będzie potrzebne i w przybliżeniu, jak długo leczenie będzie trwać w BC. Oferujemy bezpłatne, prywatne i pouczające konsultacje, abyś mógł podjąć świadomą decyzję o tym, jaki będzie twój następny krok. Zalecamy, aby wszystkie dzieci zostały przebadane przed ukończeniem 7 roku życia. Wczesne badania przesiewowe są korzystne, ponieważ jeśli coś poważnego wymaga opieki, będziesz mieć możliwość zrobienia tego przed wystąpieniem problemu. To również daje czas na przygotowanie i budżet na przyszłość. To niesamowite informacje, które mamy nawet wtedy, gdy dzieci są młode, a zęby wciąż się rozwijają. Umów Się Na Konsultację Z Ortodontą Już Teraz!

Czy Aparat Ortodontyczny Jest Objęty Ubezpieczeniem Stomatologicznym?

teraz nadszedł czas, aby sprawdzić, czy twoje ubezpieczenie zatrudnienia pomoże pokryć wszelkie koszty. Podczas gdy zakres BC Medical Service Plan jest bardzo ograniczony w przypadku zabiegów stomatologicznych i ortodontycznych, możesz kwalifikować się do ochrony stomatologicznej, jeśli masz plan ubezpieczeniowy podczas pracy. Pomożemy Ci poprowadzić cię tam, gdzie możemy, abyś mógł uzyskać maksymalne korzyści dzięki ubezpieczeniu oferowanemu przez twojego pracodawcę. W South Surrey Smiles z przyjemnością przyjrzymy się twojemu ubezpieczeniu jako bezpłatnej usłudze, wszystko, co musisz zrobić, to podać nam swój ubezpieczyciel i numery identyfikacyjne w BC.

Jak Stać Mnie Na Aparat Bez Ubezpieczenia?

jeśli nie masz ubezpieczenia, nie martw się! Nie jesteś sam, wielu naszych pacjentów jest w tej samej łodzi co Ty. Mamy dostępne nieoprocentowane plany płatności, które możemy zaprojektować zgodnie z Twoim budżetem.

Plan rabatowy na Aparat ortodontyczny

jeśli pieniądze nie są problemem, to świetnie. Jeśli możesz zapłacić za cały zabieg z góry, cieszymy się, że możemy zaoferować zniżkę na cały zabieg.

Załóżmy zamiast tego, że chcesz zdecydować się na rozłożenie kosztów w trakcie leczenia. Nie ma problemu. W South Surrey Smiles oferujemy plany płatności, które obejmują płatności bez odsetek, ponieważ nie chcemy, aby koszty zniechęcały ludzi do zdrowych, szczęśliwych uśmiechów.

Jest to często około 25 procent całkowitego kosztu leczenia. Następnie każdy miesiąc będzie dzielony równo i może być wypłacany różnymi metodami. Lubisz zbierać punkty na karcie kredytowej? Świetna wiadomość! Przyjmujemy Karty kredytowe lub czeki pocztowe.

niezależnie od twojej sytuacji, będziemy współpracować z Tobą, aby twoje leczenie mieściło się w Twoim budżecie.

jeśli jesteś ciekawy, ile mogą kosztować Twoje miesięczne płatności, mamy przydatny kalkulator leczenia, który możesz majstrować. Da ci to wyobrażenie o tym, ile powinieneś zaoszczędzić na zaliczkę i ile będziesz potrzebować miesięcznie po tym.

rozważ swój harmonogram

warto mieć świadomość, że zabiegi ortodontyczne wymagają regularnych wizyt u ortodonty w celu dopasowania aparatu ortodontycznego lub innego aparatu ortodontycznego. Zazwyczaj w South Surrey Smiles, nasi pacjenci są umówieni na wizyty co 8 tygodni. Może to oznaczać, że będziesz musiał dostosować harmonogram pracy, jeśli zabierasz siebie lub swoje dziecko. Większość wizyt na aparatach ortodontycznych zajmuje około 40 minut lub mniej, a nasz koordynator planowania może pomóc w zorganizowaniu godzin, które najlepiej pasują do Twojego harmonogramu.

pamiętaj, że chociaż Aparat ortodontyczny może wydawać się sporą inwestycją, na dłuższą metę zaoszczędzisz sobie znacznie więcej pieniędzy, czasu i kłopotów z naprawą zepsutych i zużytych zębów po zagrożonym funkcjonalnie zgryzie. Po kolei. Zarezerwuj bezpłatną konsultację w South Surrey Smiles i zobaczmy, jak możemy Ci pomóc na drodze do osiągnięcia najlepszego, najpiękniejszego uśmiechu.

jeśli zastanawiasz się nad kosztami tego rodzaju szelek w Vancouver, skontaktuj się z nami
kolorowe szelki koszt może być różny w Vancouver, BC

wygląd boczny tradycyjnych szelek
tradycyjny koszt szelek może opierać się na innej sytuacji i dostosowywać

South Surrey Smiles zapewnia następujące leczenie aparatów ortodontycznych

tradycyjne aparaty ortodontyczne
 tradycyjne aparaty ortodontyczne to jeden z zabiegów na aparaty ortodontyczne, które możesz uzyskać od najlepszego ortodonty south Surrey
kolorowe szelki
kolorowe szelki są popularne dla dzieci lub nastolatków, którzy muszą nosić szelki.
Clear Braces
 Clear braces to dobra opcja, którą poleci ortodonta south surrey

masz pytania? Prosimy o kontakt z naszym ortodonty lub odwiedź naszą stronę kontaktową, aby wysłać e-mail lub zadzwonić do nas, możesz również śledzić nasze strony na Facebooku i Twitterze, aby uzyskać więcej wskazówek i wiadomości.

Dr. Lesley Williams jest certyfikowanym specjalistą w dziedzinie ortodoncji. Dorastała w Victorii w stanie BC wraz z rodzicami i dwiema siostrami.

po uzyskaniu stopnia doktora stomatologii medycznej (DMD) w 1989 roku, Dr Williams spędziła sześć lat jako dentysta w ogólnej praktyce, zanim zdecydowała, że chce kontynuować swoją edukację, podejmując dodatkowe trzy lata wysoce wyspecjalizowanego szkolenia z ortodoncji. Z tytułem magistra nauk ścisłych (Ortodoncja) pod swoim pasem, udała się na egzaminy ortodontyczne Specialty Fellowship w Royal College of Dentists of Canada. Do tej pory jej status aktywnego lidera w zawodzie ortodonty oznacza, że posiada następujące kwalifikacje i stanowiska:

  • certyfikowany specjalista w zakresie ortodoncji i Ortopedii Szczękowej
  • członek Royal College of dentists of Canada
  • dyplomata American Board of Orthodontics
  • egzaminator Royal College of dentists of Canada i American Board of Orthodontics.
  • były prezes Pacific Coast Society of Orthodontists (reprezentującego 2900 ortodontów z 4 zachodnich prowincji Kanady i 8 zachodnich Stanów Ameryki).
  • aktywny członek Towarzystwa ortodontów im. Edwarda H. kąta.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.