spis treści

ile dziur ma większość rejestratorów?

Jak to działa? Osiem otworów rejestratora składa się z siedmiu otworów na palce i dodatkowego otworu na kciuk górnej ręki. Dolne dwa otwory są zwykle mniejsze od pozostałych i umieszczone obok siebie, tak aby gracz mógł je zakryć jednym palcem.

czy rejestrator ma dziury tonowe?

otwory tonowe rejestratora są zwykle uważane za ustawiane w regularnych odstępach czasu, ale tak nie jest. Nie są one w regularnych odstępach czasu, ani nie są one ustawione w linii prostej.

który palec odtwarza tylny otwór rejestratora?

lewy kciuk zakryje otwór z tyłu rejestratora. Po pierwsze, musisz pamiętać o „złotej zasadzie” gry na dyktafonie: „Lewa Ręka na górze.”Nie ma znaczenia, którą ręką piszesz, ani jak niezręczne może się to wydawać, zawsze musisz położyć lewą rękę na górnych otworach.

ile połączeń ma rejestrator?

istnieją rejestratory, które składają się z organów podzielonych na dwa przeguby, a także instrumentów podzielonych na trzy przeguby.

ile dziur jest w rejestratorze?

zakres rejestratora to nieco ponad dwie oktawy. Notatki rejestratora, lub bardziej do punktu, w którym palce idą podczas ich wykonywania, są pokazane poniżej. Otwór na kciuk znajduje się w lewym górnym rogu każdego diagramu. Tylko 10% lub mniej otworu na kciuk jest faktycznie otwarte dla tych notatek.

ile palców używasz do odtwarzania nagrywarki?

w normalnej pozycji gry, rejestrator jest trzymany obiema rękami, zakrywając otwory palcowe lub przybijając klawisze za pomocą klocków palców: cztery palce na dolnej dłoni, a palce wskazujące, środkowe i serdeczne oraz kciuk na górnej dłoni.

jak się robi otwory w rejestratorze altowym?

w przypadku drewnianego rejestratora, jeśli podczas ostatecznego strojenia okaże się, że wysokość otworu jest bardzo mała, rozmiar otworu zostanie precyzyjnie wyregulowany za pomocą noża. Na zdjęciu Drewniany rejestrator altowy. Posiada otwory, które różnią się wielkością i tworzą łuk, który ułatwia ich pokrycie zarówno prawą, jak i lewą ręką. Wewnętrzny kształt otworu

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.