22 Lions Bookstore & wydawnictwo jest wielokrotnie nagradzanym niezależnym wydawcą vanity z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

jesteśmy powiązani z Apple Books, Google Play, Alibris, Smashwords i Hummingbird Digital Media i dystrybuujemy do ponad 70 000 sprzedawców detalicznych, szkół i bibliotek z całego świata.

zostaliśmy nagrodzeni…

– najlepsza Księgarnia Cyfrowa & Wydawnictwo 2017 Entertainment Awards;

zaufano nam również za scenografię popularnych programów telewizyjnych, takich jak” Gracie & Frankie „i”odkrycie czarownic”.

naszą misją jest wydawanie unikalnych książek i audiobooków, które mogą zmienić sposób postrzegania świata przez czytelników, poprawiając ich zdolności analityczne i podnosząc ich ducha. Nasze książki są pouczające i pełne inspirujących perspektyw.

po wielu latach oglądania naszych tytułów w rankingu udanych bestsellerów na wielu platformach, stworzyliśmy 22 Lwy, aby lepiej promować naszych pisarzy i artystów, budować świeżą publiczność do ich pracy i ustanowić niszę literacką zwolenników przeciwko mainstreamowi.

od tego czasu 22 Lions szybko zbudowało reputację innowacyjnego wydawcy zaangażowanego w promowanie utalentowanych, oryginalnych, prowokujących i intrygujących autorów, którzy często integrują listy najlepiej sprzedających się na różnych platformach.

naszym celem zawsze była zmiana sposobu myślenia ludzi i poprawa jakości ich życia. Nadal realizujemy te wartości.

jeśli chcesz opublikować swoją książkę w firmie, która ma wartość i zaufanie w branży wydawniczej, skontaktuj się z nami już dziś.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.