zdjęcie Zendaya w "Dune."
Zendaya w „Dune” jeden z filmów HBO Max może streamować, gdy jest w kinach.
Warner Bros.

kupując za pośrednictwem naszych linków, Insider może zarobić prowizję partnerską. Dowiedz się więcej.

  • HBO Max kosztuje $15/miesiąc bez reklam lub $10/miesiąc z reklamami.
  • serwis oferuje wszystko na kanale kablowym HBO, a także ekskluzywne programy i dodatkowe filmy.
  • plan bez reklam pozwala również oglądać nowe filmy Warner Bros.w tym samym dniu, w którym zadebiutują w kinach.

HBO Max to serwis streamingowy, który łączy bibliotekę oryginalnych seriali HBO z ogromnym katalogiem przebojowych filmów i programów telewizyjnych dostarczanych przez WarnerMedia. HBO Max uruchomił plan bez reklam w maju 2020 r.za 15 USD miesięcznie, a plan obsługiwany przez reklamy zadebiutował w czerwcu 2021 r. za 10 USD miesięcznie. Większość osób, które mają HBO przez kabel, może ubiegać się o własną bezpłatną subskrypcję.

plan bez reklam nadaje również zupełnie nowe wersje od Warner Bros, takie jak „Dune”, podczas gdy nadal grają w kinach. Starsze tytuły i programy sieciowe, takie jak” przyjaciele „i” Rick I Morty”, są dostępne w obu planach. Wszyscy abonenci mogą również przesyłać strumieniowo ekskluzywne filmy HBO, takie jak” Sukcesja „i” niepewność”, zaraz po premierze w telewizji.

od ostatniego raportu WarnerMedia na świecie jest 67,5 miliona abonentów HBO. & T twierdzi, że ma nadzieję rozszerzyć HBO Max do 60 krajów do końca 2021 roku, z celem posiadania od 120 do 150 milionów subskrybentów do 2025 roku.

dzięki dużej kolekcji programów i rosnącej liczbie oryginalnych tytułów, HBO Max jest jednym z naszych ulubionych serwisów streamingowych.

Gdzie mogę się zapisać na HBO Max?

 zdjęcie Timothée Chalamet w " Dune."
Timothée Chalamet w ” Wydmie.”
Warner Bros.

możesz zapisać się na HBO Max poprzez HBOMax.com. Oprócz strony internetowej możesz zarejestrować się w subskrypcji HBO Max bezpośrednio za pośrednictwem wybranych usług partnerskich, w tym pod adresem& T, DirecTV, pod adresem& T U-Verse, Spectrum, Hulu i YouTube TV.

jeśli obecnie płacisz za HBO za pomocą pakietu kablowego, prawdopodobnie masz już dostęp do HBO Max w ramach subskrypcji. Pełną listę kwalifikujących się dostawców HBO Max można zobaczyć tutaj.

ile kosztuje HBO Max?

HBO Max kosztuje $15 miesięcznie za przesyłanie bez reklam lub $10 miesięcznie za przesyłanie strumieniowe z reklamami. Abonenci mogą zaoszczędzić 16%, zapisując się na roczną subskrypcję dowolnego planu. Roczny plan bez reklam wynosi 150 USD rocznie, a roczny plan z reklamami wynosi 100 USD rocznie.

Plan reklamowy zawiera prawie wszystko, co można oglądać w droższym planie, z wyjątkiem filmów Warner Bros., które nadal grają w kinach. Tańszy plan nie ma również opcji pobierania, a przesyłanie strumieniowe jest ograniczone do jakości HD.

jak wspomniano powyżej, większość osób, które już subskrybują HBO, może otrzymywać HBO Max bez reklam bez dodatkowych kosztów do aktualnej opłaty abonamentowej.

chociaż HBO Max początkowo oferował bezpłatny okres próbny za pośrednictwem swojej strony, Ta promocja nie jest już dostępna. Jeśli jednak zarejestrujesz się w HBO Max jako dodatek za pośrednictwem Hulu, nowi członkowie nadal mogą uzyskać tygodniowy okres próbny.

różnice między HBO Max, HBO Go i HBO Now

HBO now HBO

HBO Max jest platformą strumieniową na żądanie łączącą kultowe oryginalne programy HBO z jeszcze większą biblioteką filmów i programów od WarnerMedia. Usługa jest zasadniczo zamiennikiem starszych opcji przesyłania strumieniowego HBO: HBO Go i HBO Now.

HBO Go była aplikacją towarzyszącą do przesyłania strumieniowego dla abonentów HBO cable, podczas gdy HBO Now była samodzielną opcją przesyłania strumieniowego dla dostępu do HBO bez kabla. 31 lipca HBO wycofało aplikację HBO Go. Tego samego dnia HBO przemianowało HBO Now na „HBO.”

większość osób, które korzystały z aplikacji HBO GO lub HBO Now, może teraz po prostu użyć tych samych informacji o koncie, aby zalogować się do HBO Max. Możesz sprawdzić, czy Twoja subskrypcja HBO kwalifikuje się do HBO Max tutaj.

wolne od reklam plany HBO i HBO Max kosztują 15 USD miesięcznie. Ponieważ HBO Max oferuje większą bibliotekę przesyłania strumieniowego niż HBO, jest to zdecydowanie lepszy wybór.

Gdzie mogę oglądać HBO Max?

 usługa przesyłania strumieniowego HBO Max nikkimeel/

HBO Max można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i aplikacji HBO Max. Aplikację można znaleźć na urządzeniach Apple, Android, Roku, PlayStation , Xbox , Amazon Fire TV, Chromecast oraz inteligentnych telewizorach LG i Samsung.

ci, którzy zarejestrują się w HBO Max bezpośrednio za pośrednictwem partnerskiej usługi , takiej jak Hulu, będą mogli uzyskać dostęp do regularnych treści HBO za pośrednictwem aplikacji usługi partnera. Aby oglądać HBO Max exclusives, musisz jednak użyć oddzielnej aplikacji HBO Max.

czy HBO Max Na Roku i Fire TV?

chociaż HBO Max początkowo brakowało w urządzeniach Fire TV, Roku, LG smart TV i PlayStation po uruchomieniu w maju 2020 r., usługa jest już dostępna do pobrania na wszystkie te platformy.

jakie programy i filmy są na HBO Max?

Corey Stoll jako Junior Soprano, Vera Farmiga jako Livia Soprano, Jon Bernthal jako Johnny Soprano, Michael Gandolfini jako nastoletni Tony Soprano, Gabriella Piazza jako Joanne Moltisanti i Alessandro Nivola jako Dickie Moltisanti w
Obsada „wielu świętych Z Newark”, prequel filmu HBO „The Sopranos.”
Warner Bros.Entertainment Inc.

HBO Max oferuje wszystkie oryginalne programy HBO, od „The Wire” i „The Sopranos” do „Westworld i „Game of Thrones.”Biblioteka zawiera również rotacyjny skład filmów kanału kablowego. Oprócz tego HBO Max oferuje dodatkowe tytuły z katalogu WarnerMedia,a także nowe ekskluzywne.

przede wszystkim, HBO Max jest miejscem streamingu dla zupełnie nowych filmów z Warner Bros.tego samego dnia, gdy zostaną one wydane w kinach. Nowe filmy pozostają na HBO Max przez 31 dni. Następnie grają wyłącznie w kinach, aż do wydania domowego filmu. „Dune” i ” the Many Saints of Newark „to dwie najnowsze kinowe premiery hitu HBO Max, a” The Matrix Resurrections ” ukaże się 22 grudnia.

HBO Max zawiera również garść nowych oryginalnych seriali, w tym cieszący się uznaniem krytyków serial „the flight Attendant”, progresywny dramat szkolny „Genera+ion” oraz nowy serial „Looney Tunes” z Królikiem Bugsem i firmą.

poza oryginalnymi programami, katalog HBO Max oferuje szeroką gamę seriali telewizyjnych z DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Cartoon Network, Adult Swim, Rooster Teeth i Looney Tunes. Katalog filmów HBO Max zawiera uznane przez krytyków filmy z kolekcji Criterion Collection i Studia Ghibli, a także setki hitowych filmów WarnerMedia.

aby uzyskać dodatkowe pokrycie strumieniowe, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych usługach strumieniowych i najlepszych kijach strumieniowych i urządzeniach.

Kevin Webb
Video Game Reporter

Kevin Webb jest reporterem gier z New York City Insider Inc. Biuro. Ukończył Morehouse College w 2013 roku i pracował jako asystent redaktora w Darien Times oraz jako członek zespołu treści Shoryuken przed dołączeniem do Business Insider w 2018 roku. Kevin jest również zawodnikiem Street Fighter od 2007 roku i nadal będzie podejmował wszystkich pretendentów. Dowiedz się więcej o tym, jak nasz zespół ekspertów testuje i recenzuje produkty w Insider tutaj. Dowiedz się więcej o tym, jak testujemy technologię i elektronikę.

Czytaj więcej Czytaj mniej

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.