Real, Estate, Written,On,Notepad,With,Calculator,And,Pen, Onjako agent nieruchomości w New Jersey, jest nielegalne, aby działać bez licencji nieruchomości. Tak więc, jeśli rozważasz rozpoczęcie kariery nieruchomości w New Jersey, istnieją pewne rzeczy, które musisz zrobić, zanim nawet zakwalifikować się do zdobycia licencji.

Poniżej znajdują się kroki, jak uzyskać licencję na nieruchomości w New Jersey.

Krok pierwszy: Poznaj wymagania

nie możesz uzyskać licencji na nieruchomości, jeśli jesteś w wieku poniżej osiemnastu lat w New Jersey. Jeśli nadal masz kilka miesięcy, aby dostać się do osiemnastego roku życia, radzimy poczekać do osiemnastych urodzin, zanim spróbujesz ubiegać się o licencję na nieruchomości w New Jersey. Będzie to jedna z pierwszych rzeczy, które musisz udowodnić, aby zarejestrować się na kursy nieruchomości online.

oprócz ukończenia co najmniej 18 roku życia, musisz być również obywatelem USA lub stałym rezydentem i okazać dowód ukończenia szkoły średniej lub równoważny.

Krok drugi: rozpocznij swoją edukację licencyjną

 drewniane,Szkolne,wewnętrzne,z,pustą,tablicą, meblami,i,światłem dziennym., Edukacja w New Jersey,po osiągnięciu osiemnastu lat, uzyskanie dyplomu szkoły średniej i obywatelstwo Stanów Zjednoczonych, należy podjąć zalecane siedemdziesiąt pięć godzin edukacji nieruchomości w szkole, która jest zatwierdzona przez Komisję nieruchomości New Jersey. Aby uzyskać dostęp do zalecanych kursów, należy sprawdzić stan New Jersey Department of Banking and Insurance website.

zajęcia obejmują następujące tematy:

 • Etyka i postępowanie etyczne
 • New Jersey przepisy i regulacje
 • Deeds and Leases
 • podatki, kredyty hipoteczne i wyceny

Krok trzeci: zdać egzamin licencyjny stanu

w ciągu jednego roku od ukończenia kursów dotyczących nieruchomości musisz zdać egzamin licencyjny stanu. Psi Services, LLC jest organem odpowiedzialnym za administrowanie egzaminem. Można zapisać się w dowolnym zatwierdzonym centrum egzamin nieruchomości przygotowanie w New Jersey, aby przygotować się do testu. W New Jersey można go zabrać osobiście lub zdalnie z dowolnego centrum testowego usług PSI. Możesz zaplanować swój egzamin osobisty i zdalny online.

Krok czwarty: przejdź przez proces pobierania odcisków palców, zdobądź brokera sponsorującego i sprawdź swoją historię kryminalną

kobiety studiujące do egzaminu licencyjnego nie możesz ubiegać się o uzyskanie licencji na nieruchomości w New Jersey, jeśli nie masz pobranych odcisków palców. Jest to bardzo obowiązkowy proces przy ubieganiu się o licencję na nieruchomości. Powinieneś to zrobić natychmiast po przejściu licencji. Po pobraniu odcisków palców możesz uzyskać licencjonowanego brokera sponsorującego dla siebie. Musisz uzyskać brokera sponsoring, który pomoże Ci lepiej w swojej karierze nieruchomości. Jeśli broker sponsorujący nie ma struktury, która pomoże Ci w rozwoju i pomoże Ci się poprawić, powinieneś szukać lepszego pośrednictwa dla Ciebie.

 1. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
 2. właściciel, dyrektor, urzędnik lub wspólnik kontrolnego pakietu akcji spółki.
 3. Pośrednik w obrocie nieruchomościami
 4. Pośrednik w obrocie nieruchomościami sprzedawca
 5. sprzedawca w obrocie nieruchomościami
 6. instruktorzy w zakresie obrotu nieruchomościami
 7. dyrektorzy i dyrektorzy szkół w zakresie obrotu nieruchomościami.

poniżej przedstawiamy sposoby okazania dowodu, że pobrano odciski palców:

 1. jedna kopia potwierdzenia płatności oferowana przez dostawcę linii papilarnych Live Scan nazywa się IDEMIA. Zwykle podaje się go po zakończeniu procesu pobierania odcisków palców.
 2. jeden egzemplarz wypełnionego formularza uniwersalnego kandydata.

prawo w New Jersey wymaga sprawdzenia przeszłości kryminalnej musi być przeprowadzona na każdej osobie, która chce ubiegać się o licencję na nieruchomości. Ma to na celu ochronę potencjalnych klientów, że agent nieruchomości będzie pracować z w przyszłości.

studiując w kawiarnizazwyczaj odciski palców kandydata są używane do sprawdzania jego kartoteki kryminalnej w FBI. Jako kandydat, jeśli uważasz, że informacje dostarczone przez FBI są niedokładne, możesz je zakwestionować. Proces związany z wnioskowaniem o korektę, aktualizację lub zmianę w dokumentacji identyfikacyjnej FBI znajduje się w tytule 28, Code of Federal Regulations (CFR), 16.34.

kandydaci, którzy pracują, chodzą do szkoły lub mieszkają w New Jersey, muszą uzyskać odciski palców osobiście w dowolnym z obiektów IDEMIA.

ale dla kandydatów, którzy nie pracują, chodzą do szkoły, mieszkają lub nie znajdują się w promieniu 10 mil od żadnej z nowych granic koszulek, oczekuje się, aby poinformować Biuro Usług licencyjnych, Nieruchomości o wytycznych, których muszą przestrzegać, aby pobrać odciski palców.

krok piąty: Złóż wniosek o nieruchomość

jesteś zobowiązany do złożenia wniosku o nieruchomość w ciągu jednego roku od zakończenia siedemdziesięciu pięciu godzin zatwierdzonego kształcenia w biurze usług licencyjnych, Nieruchomości. Twoja aplikacja nie zostanie zaakceptowana, jeśli nie dostarczysz wszystkiego, o co Cię poproszono. A częścią tego, co musisz DOSTARCZYĆ, jest wymagana opłata licencyjna i dowód potwierdzający ukończenie procesu pobierania odcisków palców.

niektóre istotne pytania, które są często zadawane:

P: Jeśli pobrano odciski palców w stanie New Jersey w innym celu, czy nadal musisz ponownie przejść ten proces?

A: tak, musisz. W New Jersey, dzielenie się kartoteką kryminalną osoby jest nielegalne. Odciski palców pobierane są w określonym celu, nie są rozpowszechniane do innych celów.

P: Co należy zabrać do centrum skanowania linii papilarnych?

A: istnieje wiele centrów skanowania linii papilarnych w New Jersey. Są to wymagania, z którymi musisz udać się do któregokolwiek z ośrodków przed pobraniem odcisków palców.

 1. twój dokument tożsamości ze zdjęciem
 2. Twój dowód osobisty zawiera adres domu lub pracodawcy, imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
 3. Twój dowód osobisty musi być wydany przez jednostkę miejską, Hrabstwo, stan lub rząd federalny.

wniosek

proces związany z ubieganiem się o licencję na nieruchomości w New Jersey jest dość łatwy, jeśli wykonasz kroki, które zapewniliśmy Ci w tym artykule. Jeśli masz co najmniej osiemnaście lat, obywatel USA, masz dyplom ukończenia szkoły średniej lub jego odpowiednik, zdasz wymagany egzamin na nieruchomości, otrzymasz odciski palców i inne istotne rzeczy, które są wymagane od Ciebie, nie będziesz miał problemów z uzyskaniem licencji na nieruchomości w New Jersey.

Chris Heller Headshot

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.