18 października 2016

dawcom nasienia brakuje w niektórych rejonach Wielkiej Brytanii, jeden z południowych banków spermy uruchomił kampanię „Gotówka za spermę”, aby przypomnieć mężczyznom o możliwości zarabiania jako dawca nasienia.

ale czy otrzymanie 35 zł za darowiznę sprawi, że będziesz chciał oddać spermę? 35 funtów nie brzmi jak dużo, ale ta suma jest za każdą wizytę w klinice dawstwa nasienia Semovo. Biorąc pod uwagę, że musisz uczestniczyć wiele razy, aby oddać spermę, istnieje potencjał, aby zarobić trochę pieniędzy, z bonusem robienia prawdziwego dobra w tym samym czasie, pomagając innym mieć dziecko.

spójrzmy więc na fakty dotyczące dawstwa nasienia i „płacenia” za nasienie: £35 to ustalona kwota odszkodowania, którą każdy dawca nasienia otrzymuje w Wielkiej Brytanii. Niezależnie od tego, którą klinikę wybierzesz do oddania nasienia, wszystkie kliniki zarejestrowane przez HFEA i banki dawców nasienia są ograniczone do zapewnienia tej ustalonej kwoty.

bez względu na to, jak dobrze myślisz, że Twoja sperma może być, otrzymasz tylko 35 funtów za wizytę. Kwota ta nie ma nawet na celu zrekompensowania Ci nasienia-pokrywa tylko twój czas i wszelkie wydatki, które możesz ponieść, takie jak podróż do iz kliniki.

powód? Aby zapobiec jakiejkolwiek motywacji finansowej do dawstwa nasienia. I to działa-pieniądze nie są tak naprawdę czynnikiem napędowym dla dawców nasienia w Wielkiej Brytanii, w przeciwieństwie do innych krajów.

Mężczyźni oddają spermę Semovo altruistycznie, czysto z hojności i chęci pomagania innym. To nie jest coś, co robi się na kaprysie, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki. Niewielka kwota ograniczonej rekompensaty sprawia, że dawstwo nasienia jest starannie przemyślanym aktem – jak słusznie powinno być.

taki, który obejmuje badania przesiewowe, przeglądy lekarskie i konsultacje implikacyjne. Dokładne procesy, ale wszystkie niezbędne, aby upewnić się, że jesteś w stanie być dawcą nasienia; że Twoje nasienie jest odpowiednie do wykorzystania w leczeniu i – co ważniejsze – że jesteś pewny siebie i szczęśliwy, że możesz oddać swoje nasienie.

z niecierpliwością czekamy na Twoje zasłużone odszkodowanie. Dlaczego nie dowiedzieć się więcej o procesie dawstwa nasienia lub przeczytać nasze Często zadawane pytania dotyczące dawstwa nasienia? Jeśli jesteś w wieku 18-45 lat i chcesz zostać dawcą nasienia Semovo, skontaktuj się z nami. Wypełnij nasz prosty formularz zgłoszeniowy w zaufaniu, a my skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń do naszego przyjaznego zespołu pod numer 0345 266 1272.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.