Jodi Arias była przedmiotem procesów medialnych i kilku portretów po tym, jak brutalnie zamordowała Travisa Alexandra, mężczyznę, z którym była w związku. Makabryczny charakter zbrodni – w tym wielokrotne rany kłute, postrzał w głowę i poderżnięte gardło Od ucha do ucha – pchnął Arias w centrum uwagi, gdy została aresztowana miesiąc później. Teraz znów stała się punktem rozmów, gdy jej byli współwięźniowie dzielili się nowymi informacjami na temat Jodi Arias Lifetime: Cellmate Secrets. Gdzie jest Jodi?

gdzie jest dzisiaj Jodi Arias?

Arias dorastała w Salinas w Kalifornii, w latach 80. rzuciła szkołę średnią, ale uzyskała maturę i trochę się przeprowadziła. Jodi najwyraźniej spotykała się z wieloma osobami i próbowała praktykować różne religie. Poznała Alexandra we wrześniu 2006 roku w Las Vegas.

Jodi natychmiast polubiła Travisa, prawie, a nawet zerwała ze swoim wieloletnim chłopakiem, z którym wtedy mieszkała. Travis i Arias rozpoczęli Długotrwały związek. Oboje szybko się dogadali i mieli dość namiętny romans – chociaż przyjaciele Alexandra stwierdzili, że Jodi była nieco obsesyjna. Para rozstała się po około pięciu miesiącach, ale nadal się spotykali. Jednak Arias zaczął być zazdrosny, gdy Travis umawiał się z innymi kobietami. Przecięłaby mu opony albo włamała się do mediów społecznościowych. Travis skomentował przyjacielowi, żeby się nie dziwić, jeśli nie pojawi się żywy.

w końcu Jodi pękła, jak wiemy, i została aresztowana 15 lipca 2008. Jej proces był dziwną mieszanką teologii mormońskiej i gorących obrazów Jodi z Travisem. W maju 2013 została uznana za winną morderstwa pierwszego stopnia, ale trzeba było dwóch procesów skazujących, aby zdecydować, że Jodi spędzi życie za kratkami bez możliwości zwolnienia warunkowego.

trochę się przemieszczała po systemie więziennictwa w Arizonie. Jodi rozpoczęła pracę w Arizona State Prison Complex, gdzie wyciekły nagrania ujawniły, że najwyraźniej za kratkami żywiła dużo miłości. Raporty bieżące sugerują, że przebywa w więzieniu Perryville w Goodyear, Arizona, od stycznia 2020 roku. W międzyczasie Jodi przeniosła się do więzienia Estrella i więzienia Maricopa County, gdzie poznała Tracy i Donovana – byłych współwięźniów, którzy pojawili się w filmie Lifetime.

raporty sugerują, że Arias robi szkice i ilustracje za kratkami, które są dostępne w sprzedaży online. W kwietniu 2019 roku Arias złożyła apelację, że stronnicze doniesienia prasowe zrujnowały jej szanse na uczciwy proces. Zobaczyła dodatkowy promyk nadziei, gdy prokurator Juan Martinez, w jej sprawie, został oskarżony o wielokrotne naruszenia etyczne. Jej prawnicy próbowali unieważnić wniosek. Jednak w marcu 2020 sąd orzekł, że Arias pozostanie za kratkami.

w orzeczeniu sędzia stwierdził: „Arias została skazana na podstawie przytłaczających dowodów jej winy, a nie w wyniku wykroczenia prokuratorskiego.”Sędzia kontynuował,” Arias nie ma prawa do nowego procesu, ponieważ nie ma rozsądnego prawdopodobieństwa, że wykroczenie wpłynęło na werdykt ławników. Przytłaczające dowody winy Arias, odzwierciedlone w jej własnych przyjęciach i jasno określone w protokole, nie pozwoliłyby żadnemu rozsądnemu przysięgłemu uniewinnić ją od zarzucanego przestępstwa.”

z relacji, które pojawiły się po jej licznych współwięźniach, Arias również nie jest zbyt lubiana w więzieniu. Została oskarżona o skłanianie się do łaski strażników, ponieważ Jodi flirtuje z nimi. Wydaje się, że brutalna Zbrodnia Jodi będzie ją prześladować do końca życia, które będzie nadal spędzać za kratkami.

Czytaj więcej: kim są Tracy Brown i Donavan Bering?

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.