534 akcje

nie jest łatwo być singlem. Oczywiście, ma swoje plusy, ale bądźmy szczerzy, kobiecy dotyk jest niezbędny w życiu mężczyzny. Możesz powiedzieć, że życie samotne to najlepsza rzecz, jaka ci się przytrafiła, ale w głębi duszy wiesz, że oszukujesz siebie.

w rzeczywistości mężczyźni, którzy tak mówią, przypominają mi Michaela Scotta z „biura”, który kiedyś powiedział:

” Bracia przed dziwkami. Dlaczego? Bo twoi bracia są zawsze przy tobie. Wspierają cię po tym, jak twoja dziwka wyrwie ci serce bez powodu. A Ty jesteś tylko wspaniała dla swojej dziwki, i powiedziałeś jej, że była jedyną dziwką dla Ciebie i że była lepsza niż wszystkie inne dziwki na świecie. I wtedy… I nagle nie jest twoją dziwką!”

to naprawdę uderza cię w jaja, prawda? Ale wiesz, co jest jeszcze gorsze? Fakt, że świat randek stał się niezwykle okrutny w ciągu ostatnich kilku lat. Aplikacje takie jak Tinder zmieniły grę, ułatwiając i jednocześnie utrudniając Poznawanie kobiet.

w dzisiejszych czasach, jeśli chcesz znaleźć dziewczynę swoich marzeń, musisz podnieść swoją grę, a pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, to jakie są najlepsze miejsca do poznawania kobiet. I to właśnie omówimy poniżej.

oto poradnik, gdzie poznać dziewczyny.

 wielka impreza domowa

wielka impreza domowa

bary i kluby

dobrze, zacznijmy od oczywistych miejsc spotkań z kobietami: barów, klubów i innych podobnych miejsc, takich jak kawiarnie. Są to miejsca, w których Wszyscy bohaterowie komedii romantycznych lub sitcomów spotykają swoich przyszłych partnerów i miejsca, które prawdopodobnie przychodzą ci do głowy jako pierwsze, gdy ktoś wspomina o randkach.

i szczerze mówiąc, jest ku temu wiele powodów. Jeśli chodzi o spotkania z dziewczynami w klubach i barach, jesteś rozpieszczony wyborem. W końcu są centrum życia towarzyskiego każdego miasta. Co więcej, gdy jesteś w barze, możesz szybko przejść do rzeczy, oferując dziewczynie drinka lub prosząc ją o taniec.

jest jednak jeden problem. Liczba samotnych kobiet w barach i klubach nie jest tak wysoka,jak w większości filmów. A nawet jeśli są jakieś dziewczyny, to zazwyczaj są w paczce. A w każdej grupie dziewcząt musi być opiekunka, która broni swoich przyjaciół przed mężczyznami.

nadal, pomimo tych wad, kluby i bary są idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody randki, zwłaszcza jeśli szukasz hookup i nie długo i jakości relacji.

serwisy randkowe online

serwisy randkowe online wywróciły świat randkowy do góry nogami. Ale mimo, że istnieją już od jakiegoś czasu, ich popularność wzrosła, gdy Tinder rozpoczął swoje panowanie. Od tego czasu nic nie było takie samo.

dzięki aplikacjom takim jak Tinder możesz przesuwać palcem przez miliony użytkowników jednym ruchem palca. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i czekać na mecz. A dzięki aplikacjom takim jak Bumble, kobiety również wykonują pierwszy krok.

Korzystanie z aplikacji randkowych online to fantastyczny sposób na poznanie kobiet. Ma jednak pewne wady. Po pierwsze, są pełne fałszywych kont, więc musisz być ostrożny podczas przesuwania. Po drugie, większość z nich dotyczy wyglądu i zwykle zajmuje trochę czasu, zanim poznasz drugą osobę.

istnieje kilka witryn i aplikacji, które wyróżniają się:

AFF (jeśli szukasz tylko podpowiedzi)

jeśli nie czujesz, że jesteś gotowy na tę scenę jeszcze, to nowy świat tam i nie ma nic złego w Randki online. Jeśli szukasz połączenia, AFF powinien być twój go-to. Istnieje tak wiele fałszywych witryn randkowych tam i AFF jest jednym z największych, najbezpieczniejszych nazwisk w branży. Ustaw sobie profil, określ, czego szukasz i zabierz to stamtąd.

powodem, dla którego osobiście wolę tę stronę, jest to, że chodzi o znajdowanie podpowiedzi. Chociaż możesz używać do tego aplikacji randkowych, istnieje dodatkowa warstwa trudności, jeśli to wszystko, czego szukasz. Znalezienie klasycznego, pozytywnego sposobu na powiedzenie” chcę się tylko umówić ” nie jest najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie. Zamiast tego możesz przeszukać ponad 60 milionów użytkowników za pomocą bardzo specyficznych filtrów. Wiek, Lokalizacja, załamanie, Rozmiar miseczki. . . Znajdź dokładnie to, czego szukasz i idź po to.

jeśli martwisz się, że AFF jest jak Tinder, to zdecydowanie nie. Użytkownicy AFF nie tylko spojrzeć na swój profil i zdecydować, w którą stronę przesunąć palcem. Zamiast tego użytkownicy odnajdują się za pomocą funkcji wyszukiwania, bardzo aktywnych forów i sekcji komentarzy blogów i innych postów. Działa więc zarówno jako strona do podłączenia, jak i społeczność. I możesz się założyć, że spotkasz tyle dziewczyn na AFF!

eHarmony świetnie nadaje się do długotrwałego związku

jeśli szukasz związku, a nie seksu, eHarmony jest największą nazwą w tej niszy. Ponieważ ich celem jest nawiązywanie nowych relacji, używają złożonego algorytmu, aby dopasować cię do zgodnych ludzi. Będziesz musiał poświęcić znacznie więcej czasu na utworzenie profilu, ale z jakiegoś powodu. Zamiast przesuwać w lewo lub w prawo, aby dopasować się do ludzi, chodzi o to, kim jesteście i czego szukacie.

dzięki długiej liście pytań mogą wywnioskować, kim jesteś i dopasować cię do odpowiednich kandydatów. Następnie witryna wysyła Ci kilka meczów dziennie. To lepsze niż bycie bombardowanym przez setki użytkowników i filtrowanie, z kim myślisz, że będziesz kompatybilny. Ten wyspecjalizowany system dopasowania pomaga również wyróżnić się bardziej. W końcu, jeśli dziewczyna otrzyma Cię jako swojego partnera, będzie już wiedziała, że masz przynajmniej kilka rzeczy wspólnych.

według eHarmony, 69% facetów i 71% dziewcząt spotyka swojego małżonka na eHarmony w ciągu roku. Pomyśl o tym jak o jakości nad ilością. W rzeczywistości inną oszałamiającą statystyką, którą dzielą, jest to, że 75% małżeństw rozpoczynających się online zaczyna od eHarmony!

więc zanim myślisz, że randki online nie pomogą Ci znaleźć dziewczyny, wypróbuj najpierw eHarmony!

kręgi towarzyskie

jeśli chcesz poprawić swoje życie randkowe i jeśli masz już silną sieć kręgów towarzyskich, tak naprawdę nie musisz wychodzić na spotkanie z kobietami z ulic lub klubów.

możesz uczestniczyć w zajęciach uniwersyteckich, korzystać z serwisów sieciowych, takich jak Eventbrite lub spotkać się, dołączyć do grup zainteresowań lub wziąć udział w napojach po pracy. Wcześniej, kiedy byłem na studiach na pełny etat, ledwo zawracałem sobie głowę poznawaniem dziewczyn metodą zimnego podejścia. To dlatego, że było wiele możliwości społecznych wokół mnie nie było potrzeby, aby dotrzeć do zimnego rynku.

większość mężczyzn korzysta z ciepłego rynku, aka jego krąg społeczny dla możliwości randkowych.

kręgi społeczne składają się głównie ze starych przyjaciół, kolegów lub znajomych ze szkoły. Kultywowanie wielkich kręgów społecznych jest dobrą strategią dla każdego, kto jest wystarczająco cierpliwy, aby kultywować i utrzymywać te relacje społeczne. Osobiście znam facetów, którzy są naturalnie świetne utrzymanie i utrzymanie różnych kręgów społecznych z grupami facetów i dziewcząt.

jeśli spotykasz się z nieznajomym i zakładasz, że jesteś kimś, kto załatwia sprawy dla siebie, po prostu zapytaj go, czy może dołączyć do nich na tym wydarzeniu.

możesz po prostu powiedzieć: Jestem tu zupełnie nowy, mogę się przyłączyć?

aby dostać zaproszenie na prywatne imprezy, imprezy, wystarczy tylko poprosić. Zanim jednak zapytasz, nie możesz być kutasem. Oznacza to zdolność do tego, aby inni czuli się komfortowo i doceniani wokół ciebie.

jeśli chcesz założyć lub prowadzić własny krąg towarzyski, zacznij organizować lub dołączać do ludzi na sesje spędzania czasu. Możesz również być liderem własnego kręgu społecznego. Zamiast dołączyć i dopasować się do kręgów społecznych innych ludzi? Dlaczego nie stworzyć własnego, z obecnymi ludźmi, których masz w swoim życiu?

popełniłem ten błąd na początku. Ja tylko umieszczam się w kręgach towarzyskich innych ludzi. Oparłem się idei „rządzenia innymi” początkowo nie lubiłem idei, że mogę kontrolować innych. Jednak, jak mam lepsze umiejętności społecznych, trudno nie zauważyć, że jesteś jednym, że ludzie subtelności wyglądają do podejmowania decyzji, naturalnie staję się bardziej liderem społecznym.

to Ty możesz organizować, planować i realizować wydarzenia. To może być Twoja główna grupa przyjaciół, z którymi co tydzień spędzasz czas w barze.

możesz zacząć zapraszać dziewczyny i jej przyjaciół, do których się zbliżasz (które nie są romantycznie dostępne, aby dołączyć do Ciebie na imprezie):

Hej, miło się z tobą rozmawia, bądźmy w kontakcie, w ten weekend idziemy z przyjaciółmi na drinka, może wpadniesz do nas?”

minusem polegania na kręgach społecznych jest to, że są one zazwyczaj bardzo ograniczone do ludzi w grupie.

kolegia

College to miejsce, w którym możesz być towarzyski, poznawać nowe kobiety i jest to jeden z ostatnich razy w życiu, że jesteś umieszczony w środowisku, w którym istnieje nieskończona podaż możliwości randkowych. Z perspektywy czasu żałowałem, że nie wykorzystałem w pełni pierwszego roku studiów.

możesz zignorować swoje życie towarzyskie i skupić się na ocenach na studiach. To może pracować dla ciebie dla swoich ocen, jednak, to nie będzie zrobić wiele dla ciebie dla swojego życia randkowego.

jest wiele, które kładą duży nacisk na sukces akademicki i zapominają, że Uniwersytet jest jednym z ostatnich okresów w życiu, w którym można spotkać mnóstwo ludzi w jednym środowisku. Jestem również zaskoczony, że wielu z tych studentów nie wykorzystuje swoich platform uniwersyteckich, aby rozszerzyć swoją pulę randkową.

są badania, że nasze relacje przyczyniają się do ogromnego procentu naszego szczęścia. Więc tak, Rozluźnij się i nawiąż nowe znajomości. Przestań być zbyt fajna do szkoły. Dołączenie co-curricular activity na uniwersytecie jest jednym z najlepszych rynków zbytu, aby rozszerzyć swoje możliwości randkowe, można dołączyć co-curricular activity, że jesteś zainteresowany.

 college girl you could meet

college girl you could meet

Parki

inne popularne miejsca, w których można spotkać kobiety, to parki. Wybierz się na spacer, usiądź na ławce i poczytaj książkę lub idź pobiegać, a jeśli zauważysz dziewczynę, którą myślisz, że ci się spodoba, nie wahaj się podejść i nawiązać rozmowę.

brzmi prosto, prawda? To, co sprawia, że jest to wyzwanie, nie sprawia, że cała sytuacja wygląda niezręcznie. Chociaż park jest doskonałym miejscem na spotkania z dziewczynami, możesz łatwo zrujnować swoje wysiłki, wyglądając jak Pełzacz. Aby tego uniknąć, spraw, aby rozmowa brzmiała naturalnie i nie wymuszona.

również mała rada; nie podchodź do kobiety z głupim uśmiechem na twarzy. Zachowuj się naturalnie i nie bądź zbyt natarczywy.

ale czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny w parku? Spacer z psem (jeśli go posiadasz). Psy są kluczem do serca każdej kobiety. A jeśli żadna dziewczyna się do ciebie nie zbliży, przynajmniej spędzisz trochę czasu ze swoją najlepszą przyjaciółką.

 trzy dziewczyny w barze

trzy dziewczyny w barze

księgarnie i biblioteki

pamiętasz czasy, kiedy mężczyźni wierzyli, że nie można spotkać pięknych kobiet w bibliotekach? Co za brednie. Dziewczyny, które uwielbiają czytać, oprócz tego, że są piękne, mają jedną istotną zaletę-są inteligentne.

oczywiście nie twierdzę, że kobiety, które poznajesz gdzie indziej nie są. ale bądźmy szczerzy, nie ma nic bardziej seksownego niż widok pięknej dziewczyny z książką Dostojewskiego w ręku.

co więcej, księgarnie i biblioteki są idealnym miejscem na naturalną rozmowę. Możesz szybko się poznać i sprawdzić, czy masz ten sam gust literacki. Rozmowa o książkach to świetny początek i fantastyczna okazja, aby poprosić dziewczynę o randkę.

możesz być pewien, że nic nie przebije dyskusji o literaturze w kawiarni. Zaufaj mi.

to również świetne miejsce dla starszych mężczyzn, aby poznać młodsze kobiety bez wyglądania przerażająco.

 Single spędzające czas na lokalnych imprezach

Muzea i galerie sztuki

Muzea i galerie sztuki prawdopodobnie nie są na szczycie twojej listy „najlepszych miejsc do poznawania kobiet”. Nie powinieneś ich lekceważyć. Po pierwsze, jeśli szukasz kobiety, która kocha sztukę, są to jedyne miejsca, w których możesz je znaleźć.

po drugie, wiele uczelni organizuje specjalne imprezy artystyczne, co oznacza, że jest wielu studentów, a niektóre z nich mogą być samotne. O artystycznych dziewczynach warto wiedzieć, że są niezwykłe i nie boją się szaleć. A jeśli w Twoim mieście jest muzeum lub galeria, jest to świetne miejsce, aby spotkać kobiety w pobliżu.

również, podobnie jak książki, sztuka jest fantastycznym łamaczem lodów. Możesz tego nie wiedzieć, ale z mojego doświadczenia wynika, że kobiety kochają, gdy mężczyzna wie coś o sztuce. To sprawia, że wygląda bardziej przystępny i wyrafinowany. Era Johna Wayne ’ a macho już dawno minęła.

plaże

jeśli chodzi o zabawę i relaks, nic nie zbliża się do spędzenia dnia na plaży. Ale to nie jedyny powód, dla którego powinieneś rozważyć pójście do jednego. Trudno nie zauważyć, że plaże są pełne pięknych kobiet, samotnych też. Co czyni go jeszcze lepszym, wszystkie są w bikini.

mając to na uwadze, plaża jest fantastycznym miejscem do poznawania kobiet, zwłaszcza jeśli interesuje Cię głównie wygląd. Co więcej, oprócz spotkań z dziewczynami znacznie łatwiej jest rozpocząć rozmowę i dobrze się bawić. Możesz również znaleźć kobiety, które dają ci wskazówki, że chce, abyś wykonał ruch. Uważaj na nie.

dlatego następnym razem, gdy będziesz na plaży, nie bój się dołączyć do gry w siatkówkę, zwłaszcza jeśli biorą w niej udział ładne kobiety. To fantastyczna okazja, aby pokazać swoją sprawność i zaimponować dziewczynom.

wesela

jeśli masz przyjaciół, którzy wkrótce biorą ślub, ich ślub może być fantastyczną okazją do poznania kogoś. Zdziwiłbyś się, ile kobiet jest na przyjęciu z tego samego powodu, co Ty.

mała rada. Dobrze jest zapytać znajomych o samotne kobiety, które zaprosili. Dzięki temu dowiesz się, która dziewczyna jest warta twojego czasu i czy jesteś warta jej. W ten sposób możesz zaplanować swój ruch.

Mając to na uwadze, nie wahaj się, gdy dostaniesz zaproszenie i odejdziesz. Pamiętaj, że ślub to nocna impreza, na którą nie musisz wydawać ani grosza. A jeśli to cię nie przekona, nic nie przekona.

zajęcia jogi

sala pełna wysportowanych kobiet w legginsach i obcisłych topach. Czy to męskie niebo? Nie, to przeciętne zajęcia jogi. Może trochę przesadzam. Mimo to jest to idealne miejsce do spotkań z kobietami i zabawy w tym samym czasie.

co więcej, niewielu mężczyzn uczęszcza na zajęcia jogi, co oznacza, że możesz stać się w centrum uwagi. Co, szczerze mówiąc, nie jest złe, gdy otaczają cię wspaniałe kobiety w ciasnych spodniach do jogi.

i nawet jeśli nie znajdziesz odpowiedniej kobiety Na zajęciach jogi (co wydaje się niemożliwe), nadal warto wziąć udział. Jeśli chodzi o korzyści zdrowotne, joga jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które możesz mieć, zarówno dla dobrego samopoczucia fizycznego, jak i psychicznego.

schroniska dla zwierząt

po pierwsze, jeśli jesteś singlem, schroniska dla zwierząt są fantastycznym miejscem, aby znaleźć sobie towarzysza. W końcu psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Co więcej, posiadanie jednego sprawia, że jesteś bardziej atrakcyjny natychmiast w oczach każdej kobiety.

po drugie, schroniska dla zwierząt naprawdę potrzebują pomocy, pozwalającej zrobić coś dobrego dla świata, a jednocześnie zaimponować kobietom swoim współczuciem. Możesz być pewien, że każda dziewczyna znajdzie Cię znacznie bardziej atrakcyjne, gdy zauważy bardziej delikatną stronę.

kolejną wspaniałą rzeczą w schroniskach dla zwierząt domowych jest to, że możesz spędzić dzień z inną osobą rozmawiając i bawiąc się psami i kotami. A jaki jest najlepszy sposób na relaks po ciężkim dniu? Wysokiej jakości kolacja i lampka wina. Z dziewczyną, oczywiście.

 tysiące ludzi na meczu piłki nożnej

Wydarzenia sportowe lub artystyczne

każdy facet marzy o dziewczynie, która dzieli jego zainteresowania sportowe i ma ten sam gust muzyczny. Mając to na uwadze, twoja najlepsza szansa na znalezienie kobiety jest na imprezie sportowej lub koncercie.

i oczywiście szanse, że spotkasz jedną dziewczynę wśród tysięcy ludzi, nie są zbyt wysokie, ale kiedy to zrobisz, jesteś na doskonałym początku. Po pierwsze, wyraźnie widać, że ma podobne zainteresowania, co oszczędza ci tej niezręcznej początkowej rozmowy.

po drugie, z adrenaliną i intensywnością płynącą w twoich żyłach, znacznie łatwiej jest znaleźć odwagę, aby zaprosić ją na drinka po koncercie lub meczu.

grupowe zajęcia taneczne

nawet jeśli nie jesteś szczególnie lekki na nogach grupowe zajęcia taneczne to fantastyczny sposób na naturalne poznanie nowych dziewczyn. Jest to szczególnie ważne w przypadku tańców takich jak salsa, tango i swing, gdzie jesteś blisko i osobiście ze swoim partnerem.

to, co naprawdę sprawia, że zajęcia taneczne są świetne, to to, że prawie jak szybkie randki. Co 5-10 minut spotykasz się z nowymi kobietami, bo ciągle zmieniasz partnerów. Nauczysz się kilku kroków, porozmawiasz z partnerem, a następnie przełączysz się na nowego partnera. Po zrobieniu tego 5-6 razy staje się to bardziej darmową sesją treningową.

po zerwaniu klasy bardzo łatwo jest albo rozmawiać z obecnym partnerem, albo kontynuować rozmowę z kobietami, z którymi tańczyłeś wcześniej. Dopóki dobrze się bawisz i nie traktujesz rzeczy zbyt poważnie, jest to świetny czas, nawet jeśli nie jesteś świetnym tancerzem.

Wolontariat

oddawanie swojej społeczności nigdy nie jest złym pomysłem, ale jest to również całkiem solidny sposób na wpadnięcie na wiele słodkich samotnych dziewczyn. Musisz być inteligentny w sprawie i projekcie, do którego się zgłaszasz, ale to naprawdę działa.

bardzo lubimy organizacje i projekty, które tworzą duże projekty grupowe. Na przykład Habitat For Humanity organizujemy dziesiątki wolontariuszy, którzy pomagają w budowaniu domów dla potrzebujących. Oznacza to, że wielu ludzi łączy się i pracuje razem dla wspólnej sprawy, która jest wspaniałym środowiskiem do poznawania nowych ludzi.

inne organizacje, w których nie jest to duży projekt grupowy również mogą działać, ale są trochę bardziej hit-or-miss. Prawdopodobnie będziesz dłużej pracować z konkretnymi osobami, co może być świetne, ale częściej spędzasz dużo czasu z ludźmi, z którymi tak naprawdę nie klikasz. Nigdy nie marnujesz czasu, ponieważ pomagasz, ale nie jest to tak wydajne!

Parki Dla Psów

jeśli masz psa lub przyjaciela, który mógłby użyć wyprowadzacza psów, parki dla psów mogą być fantastycznym sposobem na poznanie nowych ludzi. Łączą one wiele osób stojących i czekających z rozrywką psów bawiących się. Jest to środowisko, które naturalnie nadaje się do rozmów z nieznajomymi, a kobiety, które kochają psy, często są zabawne!

to jedno z najlepszych miejsc do poznawania dziewczyn, ponieważ wszystko dzieje się tak naturalnie. Ludzie zawsze mówią o swoich psach lub zadają pytania dotyczące innych psów. To naturalnie wpływa na inne tematy, gdy stoisz przez 10-20 minut,podczas gdy psy biegają.

tak długo, jak utrzymujesz rozmowę w zabawie i lekkości, może być bardzo łatwo spotkać kilka nowych kobiet za każdym razem, gdy wyprowadzasz psa. Wypróbuj kilka różnych parków dla psów w Twojej okolicy, aby znaleźć najlepsze opcje. Każdy będzie inny, a niektórzy z pewnością będą mieli więcej samotnych kobiet niż inni.

Jak rozmawiać z dziewczynami

ok, nauczyłeś się gdzie poznawać kobiety. Ale czy wiesz, jak z nimi rozmawiać, aby nie uciekli po 2 minutach? Zdolność do rozmowy jakości z kobietą jest kluczową umiejętnością mieć. Niestety, nie wszyscy jesteśmy obdarzeni tym darem.

co więcej, bez uczenia się, jak rozmawiać z dziewczynami, wiedza, gdzie je poznać, nie gwarantuje sukcesu. Aby upewnić się, że efektywnie wykorzystasz wiedzę, której się nauczyłeś, musisz również dowiedzieć się, co i jak mówić rzeczy, które zapewnią, że dziewczyna pójdzie po ciebie na randkę.

więcej na ten temat poniżej.

bądź bezpośredni i pewny siebie

zacznijmy od rzeczy, z którą większość mężczyzn zmaga się najbardziej – pewności siebie. I spójrzmy prawdzie w oczy, nawet zadanie tak proste, jak zbliżanie się do pięknej dziewczyny może być wyzwaniem. Nie wspominając o proszeniu jej o numer telefonu, albo co gorsza, na randkę.

nie, mój drogi Przyjacielu, jeśli chcesz, aby kobieta Cię lubiła, musisz być pewny siebie i bezpośredni w swoich intencjach. Musisz pokazać, że jesteś człowiekiem, który wie, co robi, żeby zrobić dobre wrażenie.

jasne, niektóre kobiety uważają niezdarnych i nieśmiałych mężczyzn za atrakcyjnych. Ale jeśli chcesz poderwać dziewczynę, która siedzi przy barze, pewność siebie jest kluczem.

kontynuuj rozmowę

Gratulacje! Zacząłeś rozmowę z dziewczyną. Pytanie jednak brzmi: Czy masz to, czego potrzeba, aby to utrzymać? Aby to osiągnąć, musisz zdobyć zainteresowanie kobiety, a to może być trudne.

kluczem jest znalezienie połączenia i trzymanie się go, powoli budując go. Może lubisz te same filmy lub czytasz dużo książek. Porozmawiaj o tym i spróbuj uzyskać więcej informacji o niej.

dorzuć kilka dowcipów, podziel się ekscytującymi historiami (jeśli ich nie masz, wymyśl je) i zapamiętaj swój język ciała. Jeśli mówisz jedną rzecz i nie wspierasz jej odpowiednim gestem, dziewczyna może pomyśleć, że coś jest z tobą nie tak.

to może nie brzmi zbyt wiele, ale kobiety są bardzo wrażliwe na gesty mężczyzn. Utrzymuj kontakt wzrokowy, uśmiechaj się, a jeśli pozwoli, dotknij ją lekko.

o czym warto porozmawiać

Twoje tematy będą się różnić w zależności od miejsca i sytuacji, w której się znajdujesz. Na przykład, jeśli jesteś w księgarni, rozpoczęcie rozmowy od powiedzenia, jak bardzo kochasz żeglarstwo, nie jest dobrym pomysłem. Nie, trzeba, cytując słynny mem Bear Grylls, improwizować, adaptować, przezwyciężyć.

oczywiście warto wspomnieć o niektórych uniwersalnych tematach, zwłaszcza jeśli chcesz ją lepiej poznać.

lista zawiera:

  • Hobby
  • Kultura (filmy, książki, Netflix itp.))
  • cele życiowe
  • doświadczenia
  • otoczenie

również nie zapomnij dorzucić po drodze kilku komplementów. Ale bądź ostrożny. Zbyt wiele może wydawać się wymuszone i nienaturalne.

Słuchajcie uważnie

spójrzmy prawdzie w oczy. Słuchanie dziewczyn nie jest naszą najmocniejszą stroną. Możesz myśleć, że jesteś inny, ale ilość informacji, którą kobieta może wrzucić do zdania, jest niesamowita. To oznacza, że musisz być ostrożny i uważnie słuchać tego, co ma do powiedzenia.

to ważne, zwłaszcza jeśli uda Ci się zaprosić ją na randkę i pójść na randkę. Jeśli jesteś w stanie wspomnieć coś, o czym wspomniała między wierszami podczas rozmowy, będzie pod wrażeniem. Dlaczego? Bo widać, że zależy ci na jej życiu i zainteresowaniach.

nasi lokalni przewodnicy oferują kilka świetnych konkretnych zaleceń

zebraliśmy kilka naprawdę solidnych lokalnych przewodników dla wielu dużych miast. Sprawdź je i zobacz, gdzie powinieneś spędzać czas w swoim mieście:

jeśli chcesz spotkać dziewczyny w Kanadzie sprawdź te:

jeśli chcesz spotkać dziewczyny w Australii sprawdź te:

Jak poznać dziewczyny, których nie znasz (Super krótki poradnik)

  • zimne podejście

zimne podejście jest określany ukuty ze społeczności porad randkowych, gdzie po prostu chodzić do dziewczyny zawsze i wszędzie i przedstawić się. Pierwsze dobre w zimnym podejściu otworzy swoje możliwości randkowe dla prawie każdego, kto jest pozornie przystępny. Możesz wybrać, aby spotkać dziewczyny na ulicach, w centrach handlowych, i prawie każdej codziennej przyziemnej sytuacji społecznej.

zimne podejście to zestaw umiejętności, których potrzebujesz. Nie będziesz w tym dobry przy pierwszych próbach. Wymaga to praktyki. Zimno zbliża się trudne. Musisz zrozumieć mechanikę rozpoczynania rozmowy z niczego.

to nie jest po prostu podchodzenie do jakiejkolwiek dziewczyny, wymiotowanie kilkoma wersami i liczenie na to, że zostanie. Za tym stoi pewien proces. Oto mój poradnik jak podejść do dziewczyn.

  • kluby/ bary

kategoryzuję meeting girls w klubach/ barach pod chłodnym podejściem. To dlatego, że wciąż próbujesz wywołać coś z niczego.

można śmiało powiedzieć, że w klubach będzie bardziej otwarta odpowiedź. Bardziej akceptowalne społecznie jest podejście do dziewczyny w klubie. Oczekuje się, że kobiety w klubach będą podchodzić. To prawda, czy to w Singapurze (moim kraju), czy w innych częściach świata. Kluby mają być także targowiskami spotkań.

minusem klubów jest to, że zajmuje to dużo czasu i pieniędzy. To ze względu na naturę klubów. Jeśli nie zabierzesz jej do domu w samą noc, będziesz musiał znormalizować swoją interakcję z nią, aby umocnić swój trop.

ostatnie przemyślenia

jak widać, kobiety są wszędzie. Nie ukrywają się w kanałach ani jaskiniach, więc mówienie, że nie można spotkać singli, jest kiepską wymówką. Po prostu boisz się do nich podejść. I żeby było jasne, nie winię cię. Poznawanie kobiet i próbowanie, aby cię polubili, jest wyzwaniem.

dlatego najlepszym pomysłem jest szukanie dziewczyn w miejscach, w których czujesz się pewnie. Pomyśl o swoich najsilniejszych garniturach i wykorzystaj lokalizację jako swoją przewagę, ponieważ prostym faktem jest, że możesz spotkać kobiety nawet na ulicy. Musisz tylko zobaczyć szansę i ją złapać (nie dziewczynę, okazję).

Podsumowując to wszystko:

  1. pamiętaj, że twoja pewność siebie jest kluczowa.
  2. nie myśl o dziewczynie jak o bombie, którą musisz rozbroić, albo gorzej, jak o dzikiej zwierzynie, na którą musisz polować.
  3. pomyśl o niej jak o człowieku, z którym chcesz porozmawiać.

tylko przy takim podejściu będziesz brzmiał i wyglądał naturalnie.

na co czekasz, Młody padawanie? Wyjdź i wykorzystaj to, czego się dziś nauczyłeś, w praktyce. Dziewczyna twoich marzeń czeka tam, ale to do ciebie, aby wykorzystać okazję.

to, co wydaje mi się dawno temu, kiedyś byłem bardzo nieśmiały i szczerze brakowało mi umiejętności społecznych. Czułem, że szanse na poznanie dziewczyn były przeciwko mnie z wielu powodów i po prostu nie wiedziałem, co z tym zrobić.

nawet jeśli to brzmi jak ty, mam osiem powodów, dla których wszystko ma się poprawić. Jedno, Co mogę powiedzieć z doświadczenia, to to, że rzeczy same się nie poprawią. Tak więc, w tym artykule daję ci osiem opcji, które zaczną odwracać twoje „szczęście” (podpowiedź: to nie ma nic wspólnego ze szczęściem).

534 akcje

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.