Znajdź kroki, aby stworzyć świeży i naturalny biegacz lub centralny element za pomocą evergreens w łatwy sposób, aby dodać zapach Świąt Bożego Narodzenia do stołu na święta.

Korzystanie evergreens na pokładzie sal lub stołu jest jednym z moich ulubionych sposobów, aby dodać trochę „świeżości” i natury na święta! Świeżo wycięte wiecznie zielone są zapachem Świąt i sprawia, że dom jest tak pachnący, zwłaszcza jeśli używasz sztucznego drzewa!

 DSC_3618.1

mamy cedr, jałowiec, cyprys Leyland, sosna i magnolia wokół naszej posiadłości, i byłem znany nosić parę rękawiczek i cążki w samochodzie i zrobić kilka rozsądnych „przycinanie”, kiedy natknąłem się na jakieś sosny lub cedru zarośla na wsi!

chociaż zawsze możesz użyć gotowej girlandy na stole, lubię tworzyć zimozielony biegacz w łatwy sposób, nie wymaga okablowania.

do mojej wizyty z St. Nicholas Christmas Tablescape, zacząłem z trochę zieleni przycięte z drzew i krzewów ~ bukszpan, jałowiec, cyprys Leyland, liście magnolii, wraz z kilkoma szyszkami jako podstawa dla biegacza / centralny.

zieleń układałam na środku stołu, zaczynając od cyprysu, a następnie mieszając inne kawałki i kawałki innej zieleni, aby wypełnić, dodając kilka różnych faktur i odcieni zieleni. Nie wahaj się rozciąć dłuższych kawałków zieleni, składając je z powrotem, aby leżały płasko na stole. Wytnij więcej zieleni, niż myślisz, że potrzebujesz i trzymaj ją w wiadrze z wodą, dopóki nie będziesz gotowy do montażu. Posiadanie całej zieleni gotowej do użycia, umożliwia szybki i łatwy montaż, bez konieczności zatrzymywania się, aby zebrać więcej zieleni, jeśli zabraknie.

jeśli masz dostęp do Leyland cypress, jest idealnym zimozielonym tarasem na korytarzach lub stole, ponieważ nie ma lepkiej, sypkiej pozostałości, takiej jak sosna lub jodła. Evergreeny różnią się w produkcji sap, jedno drzewo cedrowe może się różnić od drugiego. Uważam sosna i jodła najbardziej sappy / lepki i chude w kierunku innych zieleni, takich jak jałowiec, cedr i cyprys, więc sprawdzić, co jesteś cięcia przed użyciem go na stole.

alternatywnie, aby nie mieszać soku ze stołu, połóż zieleń na kawałku papieru woskowego jako barierę między zielenią a powierzchnią stołu lub obrusu.

dla innych elementów runner / centerpiece, użyłem trochę czerwone ozdoby świąteczne, czerwony i zielony Rtęć Szklane wotives, laski cukierki i niektóre koralikami girlanda w moim Christmas stash, że użyliśmy do dekoracji choinki w poprzednich latach. Ponownie używam laski cukierków w moim świątecznym dekorowaniu z roku na rok. Przechowuję je w torebce ziploc w szafie, z dala od ciepła i wilgoci, aby pomóc im przetrwać.

kieliszki zapewniają wazony dla lasek z ornamentem i gałązką bukszpanu, na obu końcach stołu. . .

a większy kompot szklany trzyma laski cukierków i czerwone ozdoby na środku stołu. Para reniferów i dekoracyjne Shakery do soli i pieprzu wykończą runner / centralpiece.

jest to ulubiona metoda dodawania zimozielonych lub tworzenia centralnego elementu na świąteczny stół. Inną wersję tą samą metodą możecie zobaczyć na moim stole w Kratę, tutaj, z jabłkami, szyszkami, orzechami i ornamentami, zmieszanymi wśród zieleni.

*Dash * or * Prance * over, aby zobaczyć szczegóły mojej wizyty z St. Nicholas Christmas Table, tutaj. . .

i znajdź więcej inspiracji świątecznym stołem od 20 więcej blogerów na świątecznym stole Blog Hop w tym tygodniu.

Metamorfoza poniedziałek

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.