kolejny imponujący zestaw wyników GCSE dla CGS, odzwierciedlający ciężką pracę uczniów i pracowników, którzy pozostali zdeterminowani i skupieni przez bezprecedensowy okres zamknięcia szkoły. 17% ocen zostało nagrodzonych w klasie 9, co odpowiada**, a 88% wszystkich uczniów uzyskało co najmniej pięć mocnych przejść GCSE (Klasa 5 i powyżej), w tym język angielski i matematyka.

Tameka Foster i Zaina Kafienah, na zdjęciu dyrektor Kerry McCullagh (centrum)

w bieżącym roku uczniowie 11 wykazali się odpornością i wytrwałością w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, stawiając czoła każdemu wyzwaniu. Pomimo przerw w ostatnim roku w CGS i niepewności związanej z rządowym systemem obliczania wyników, dziś świętujemy zasłużony sukces naszych uczniów.

cieszę się, że ich oceny są prawdziwym odzwierciedleniem pięcioletniej ciężkiej pracy, pozwalając uczniom planować swoją przyszłość z pewnością siebie i ekscytacją.

Kerry McCullagh, Principal

istnieje wiele wyjątkowych indywidualnych występów, w tym Lily Gilchrist i Isabel Munday, które obie uzyskały doskonały wynik dziewięciu klas 9 i A* w Wyższej kwalifikacji projektu (HPQ). Jema Ali i Ava Soar osiągnęły osiem stopni klasy 9 i jedną klasę 8. Maisie Dood zdobyła 8 punktów w klasie 9 i 2 w klasie 8. Scarlett Walker, która ukończyła 7 klas 9 i 2 klasy 8, plus B z dodatkowej matematyki. Alice Mason Flucke osiągnął siedem klasy 9s i dwa klasy 7s. Phoebe Lang-Clapp osiągnął sześć klasy 9s; i Balsaam Dafa ’ alla, Serina Doran, Tilly Bennett, una Jenkins, Lily Rogers, Megan Shave i Garance Allaire-Rousse wszystkie osiągnęły pięć klasy 9s. Meena Morris osiągnął imponujące 12 kwalifikacji, w tym sześć klasy 9s, A w dodatkowej matematyki i B W HPQ.

Geetika Goel

Geetika Goel i Isabella Adams osiągnęły razem największy postęp, niszcząc swoje docelowe oceny w każdym przedmiocie, co świadczy o ich ciężkiej pracy i niezachwianej koncentracji.

uczniowie przybyli w wyznaczonych terminach, aby dziś zebrać wyniki. Poniżej kilka komentarzy uczniów z 11 roku:

moje wyniki są odzwierciedleniem ciężkiej pracy, w którą włożyłem i niesamowitej etyki pracy moich nauczycieli.

Lily Rogers

jestem tak szczęśliwy i nie mogę się doczekać, aby zacząć w V6, gdzie będę uczyć się matematyki, literatury angielskiej, chemii i hiszpańskiego.

Imi Goddard-Jones

nigdy nie zapomnę mojego czasu w CGS, zaprzyjaźniłem się na całe życie i otrzymałem oceny, z których jestem bardzo dumny.

Evie Biggins

nauczyciele CGS wspierali wszystkich poprzez to i dali nam wszystkim możliwość prawdziwego rozwoju.

Rosie Fynn

 Meena Morris

jestem bardzo zadowolona z wyników, miałam cel i jestem dumna, że go osiągnęłam!

Lily Gilchrist

to, co najbardziej kocham w CGS, to zróżnicowana społeczność i nauczyciele, którzy są przyjaźni i dają dobre rady.

Zaina Kafienah

Evie Biggins, Rosie Finn i Lily Rogers

szef V6, przepis po 16 W CGS, Caroline McClean powiedział: „Jesteśmy podekscytowani, widząc bardzo dobre wyniki dla naszej Pierwszej Kohorty studentów kończących HPQ. 80% uczniów uzyskało ocenę B lub wyższą, a 42% uczniów uzyskało ocenę A lub a*. Z niecierpliwością czekamy na powitanie wielu z tych wybitnych studentów na V6 we wrześniu, gdzie będą mogli przejść do rozszerzonych kwalifikacji projektowych, wysoko cenionych przez uniwersytety.”

wśród wielu sukcesów, wszyscy następujący uczniowie otrzymali oceny A* za imponujące HPQ z następującymi tytułami projektów:

  • Lily Gilchrist – ” czym jest ruch feministyczny i jaki powinien być przyszły cel feminizmu?”
  • Erin Green – ” śledztwo w sprawie zniknięcia obrzeża i jego znaczenia dla języka francuskiego.”
  • co czyni „dobrego” lidera?”
  • Isabel Munday – ” jak i kiedy zaczął się język?’

dyrektor generalny Venturers Trust, David Watson, powiedział: „Gratulacje i bardzo dobrze zrobione dla wszystkich naszych studentów roku 11, jesteśmy niezwykle dumni z was! Chciałbym również wyrazić uznanie dla zaangażowania wszystkich pracowników w najtrudniejszych okolicznościach. Nadali priorytet potrzebom swoich uczniów i ciężko pracowali, aby zapewnić uczniom sukces, na który zasługują. W każdej z naszych Akademii istniał rygorystyczny i solidny system do dokładnego określania ocen w ośrodkach. Wyniki GCSE, które ogłosiliśmy dzisiaj, zostały wypracowane dzięki ciężkiej pracy i są w pełni zasłużone.”

Ruby Thames i Ava Soar

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.