czyszczenie łupków

tutaj postaramy się pomóc, dając Ci kilka wskazówek na temat czyszczenia łupków, są one następujące;

1 Wosk świecowy, nie jest to łatwe do naprawienia, Użyj wysokiej jakości bibuły i gorącego żelaza. Umieść papier bibułowy na wosku, a następnie umieść żelazko na papierze, przesuwaj papier, aż nie pojawią się żadne ślady wosku. Łupek jest w porządku pod wpływem ciepła, ale uważaj na bibułę. Próbujesz wyciągnąć wosk do bibułki.

2 znaki wodne, zwykle pozostawione przez wazony itp., zwykle jest to po prostu zmyte ciepłą wodą i niewielką ilością mydła (płyn do mycia naczyń), dokładnie umyć, a następnie powtórzyć ciepłą wodą, aby usunąć mydło.

3 uparte znaki, jeśli próbowałeś wody i mydła, a to nie powiodło się, możesz użyć środka do czyszczenia kwasem kamiennym, jest to dość drastyczny środek, jeśli Wszystko inne nie powiodło się. Wymieszaj kwas ceglano-kamienny z wodą w stosunku 50%, aby rozpocząć, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami producenta kwasu, uważaj na otaczające materiały, takie jak dywan, miękkie meble itp. Po zakończeniu przemyć dużą ilością czystej wody.

4 rysy i ślady powierzchni (mogą obejmować białe znaki). Możesz zadośćuczynić łupkowi za pomocą cienkiej wełny z drutu, przekonasz się, że może to tępić obszar i będziesz musiał karmić łupek olejem z łupków lub WD40, aby przywrócić jego połysk. Być może będziesz musiał wykonać całą powierzchnię, aby stworzyć dopasowany wygląd powierzchni, ponownie zadbaj o otaczające materiały i miękkie meble. Możesz rozpylać trochę WD40 na kamień i pracować w obszarze za pomocą wełny drucianej.

mam nadzieję, że te wskazówki są przydatne i uda im się usunąć wszelkie znaki, które masz. Łupek, podobnie jak w przypadku innych kamieni, jest porowaty. Jeśli chcesz umieścić na nim coś zawierającego płyn, Zawsze używaj maty, wszelkie wycieki należy natychmiast zmyć, jeśli pozostaną, zanurzą się i zabrudzą kamień.

życzę powodzenia w sprzątaniu, prosimy o kontakt telefoniczny, jeśli potrzebujesz dalszych porad.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.