Baseball Gra w ciągu dnia

czytając o statystykach w baseballu, zwykle widzimy statystyki takie jak średnia mrugnięcia, home runs, RBIs i skradzione bazy. Na podstawie tych statystyk możemy rozsądnie założyć, że im wyższe są te liczby, tym lepszy jest gracz. Ale co na temat miotacza mówi nam zarobiona Średnia biegowa (ERA)?

kiedy po raz pierwszy dowiadujesz się o statystykach rzucania, Wiele osób zastanawia się, czy era wysoka jest dobra, czy zła. Ogólnie rzecz biorąc, miotacze z niską erą (Earned Run Average) radzą sobie lepiej niż miotacze z wysoką erą. ERA sprawdza, ile razy dzban pozwala średnio na 9 inningów. Niższa ERA przekłada się na mniejszą liczbę runów zdobytych przeciwko miotaczowi.

Wiele osób lubi skupiać się na czasach miotacza-zwłaszcza tych, którzy są fanatykami fantasy baseball – ale niska ERA nie zawsze przekłada się na to, że miotacz jest dobry lub zły.

co uważa się za dobrą erę?

chociaż definicja dobrej epoki może się różnić w zależności od osoby, istnieje kilka ogólnie przyjętych wytycznych dotyczących tego, co jest uważane za dobrą erę.

jaka jest dobra ERA w Major League Baseball?

poniżej zestawienie dobrych i złych czasów dla miotaczy, którzy są w głównych ligach (info dzięki uprzejmości fandom.com).

ocena średnia ocen (ERA)
wyjątkowy 2.00 i mniej
doskonałe 2.00 – 3.00
Powyżej średniej 3.00 – 4.00
Średnia 4.00 – 5.00
Poniżej średniej 5.00 – 6.00
słaba 6.00 i więcej

Co to jest dobra ERA w liceum Baseball?

ważne jest, aby pamiętać, że głębokość składu mrugnięcia w szkole średniej jest inna niż głębokość składu mrugnięcia w college ’ u lub Major Leagues. Ze względu na brak głębi w szkolnym składzie baseballowym, miotacze szkolni mają tendencję do niższych epok.

poniżej zestawienie ocen ERA dla licealistów.

ocena średnia ocen (ERA)
Pozakwotowy 0.00 – 0.60
doskonałe 0.60 – 1.20
Powyżej średniej 1.20 – 2.00
Średnia 2.00 – 3.00
Poniżej średniej 4.00 – 5.00
znacznie poniżej średniej 5.00 i powyżej

ponieważ nie ma standardowego zestawu do zbierania danych z Licealnych gier baseballowych, może być trudno obliczyć, co dokładnie jest dobrą erą dla licealnych miotaczy. Aby porównać powyższy wykres z rzeczywistymi danymi, zapoznaj się ze statystykami rzucania w liceum wymienionymi na MaxPreps i Broward High School Baseball.

ważne jest również, aby pamiętać, że licealne mecze baseballowe to zazwyczaj 7 meczów inningowych. Tak więc przy obliczaniu ery dla miotacza w szkole średniej, większość trenerów obliczy erę na podstawie 7 inning game zamiast 9 inning game.

aby obliczyć erę dla szkolnego miotacza baseballowego, weź zdobyte biegi miotacza, Podziel to przez liczbę rzutów rożnych i pomnóż wynik przez 7.

aby zobaczyć obliczenia ery dla Licealnych rozgrywek baseballowych podzielone na wzór:

ERA = 7 * ( / )

czy ERA 4,5 jest dobra?

sama w sobie ERA w baseballu niekoniecznie jest dobra lub zła – to tylko jeden z wielu wskaźników, które trener może wykorzystać przy ocenie miotacza. Ale patrząc na konkretne statystyki, dobrze jest mieć ogólne wytyczne dotyczące tego, co każda statystyka oznacza.

w baseballu ERA 4,5 mieści się w średnim przedziale dla miotaczy Major League, który jest erą między 4,00 a 5,00. Jednak spadek konkurencji koreluje z niższymi erami średnio, więc ERA 4,5 W High School baseball mieści się poniżej średniej.

więc w zależności od tego w jakiej lidze jesteś, ERA 4.5 może być średnia lub może być poniżej średniej. Ten czynnik zależy również w dużej mierze od konkurencji w lidze baseballowej – im lepsi są pałkarze w lidze, tym wyższa będzie ERA.

jaka jest dobra Era kariery w baseballu?

przeciętnie większość miotaczy w głównych ligach wytrzyma około 5,6 roku, ale dla tych szczęśliwców, którzy są w stanie zrobić karierę na rzutach-jak wygląda dla nich dobra ERA?

ogólnie rzecz biorąc, ERA w zakresie 4,00-5.00 jest uważany za dobrą erę kariery, z najlepszymi miotaczami poniżej 2.00.

według Baseball Almanac, Ed Walsh jest uznawany za posiadanie rekord kariery dla ERA z 1.82.

dlaczego Era niska jest lepsza niż ERA wysoka w baseballu

aby zrozumieć, dlaczego ERA niska jest lepsza niż ERA wysoka, przyjrzyjmy się, czym właściwie jest ERA. ERA oznacza Earned Run Average.

Earned Run Average (ERA) to średnia ilość zdobytych runów, z których zrezygnował miotacz w ciągu 9 inningu. ERA miotacza jest obliczana poprzez wzięcie liczby zdobytych runów miotacza, podzielenie przez liczbę rzutów rożnych i pomnożenie wyniku przez 9.

aby zobaczyć ten podział jako wzór matematyczny:

ERA = 9 * ( / )

jak widać z tej formuły, im mniej runów miotacz zrezygnował, tym niższa będzie ich ERA.

świetny film o tym, jak obliczyć erę miotacza w baseballu, sprawdź poniższy film.

ERA oblicza tylko zdobyte biegi

jednym z ważnych elementów do zapamiętania jest to, że ERA miotacza jest obliczana tylko na podstawie zdobytych biegów tego miotacza. Oznacza to, że gdy zawodnik zdobędzie punkt po błędzie, bieg ten nie liczy się do ery miotacza.

więc ta statystyka nie karze miotacza, gdy fielder popełnia błąd. Jest to jeden z głównych powodów, dla których trenerzy uwielbiają patrzeć na erę miotacza – ponieważ trenerzy mogą wnioskować, że miotacze z niższą erą są trudniejsze do trafienia niż miotacze z wysoką erą.

z drugiej strony niektórzy nie są fanami używania ERA, ponieważ nie bierze pod uwagę, jak skuteczna jest obrona.

na przykład, uderzenie w groundball w pobliżu shortstopu może być rutynową grą dla jednego shortstopu, ale może być podstawowym trafieniem dla wolniejszego shortstopu. Ze względu na ogromne różnice między umiejętnościami piłkarza, niektórzy nie są zwolennikami używania ERA do oceny skuteczności miotacza.

Miotacze z wysoką erą rezygnują Średnio z większej ilości runów

jednym z największych powodów, dla których wiele osób lubi skupiać się na erze miotacza, jest ERA, która jest dość wiarygodnym wskaźnikiem liczby runów, na które pozwala miotacz.

podobnie jak większość innych sportów, gra w baseball jest wygrywana, gdy jedna drużyna zdobywa więcej runów niż inna drużyna. Ma więc sens, że miotacze z niższą erą dadzą swojej drużynie znacznie większe szanse na wygranie meczu.

chociaż niska ERA niekoniecznie przekłada się na więcej zwycięstw, oznacza to, że miotacz z niską erą ma tendencję do dawania swojej drużynie większych szans na wygraną niż miotacz z wysoką erą.

Miotacze z wysoką erą pozwalają na większą liczbę biegaczy bazowych

teraz, gdy wiemy, że ERA jest obliczana tylko na podstawie podliczania zdobytych biegów miotacza, możemy również przypuszczać, że miotacze z wysoką erą również pozwolą na większą liczbę biegaczy bazowych. Bo w końcu jedynym sposobem na zdobycie bramki przez pałkarza jest pierwsze wejście na bazę.

ponieważ bieg musi być zdobyty, zawodnik bazy musi dostać się na bazę bez błędu obrony. Tak więc, aby biegacz bazy był liczony jako część ery miotacza, będzie musiał dostać się na bazę z chodzeniem lub trafieniem w bazę.

wiele gier w baseballu zależy od zaledwie kilku runów, więc każda statystyka, którą trener lub menedżer może wykorzystać, aby powiedzieć im, jak zezwolić na mniejszą liczbę runów, jest korzyścią dla zespołu.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.