dzieci popularnego rapera Snoop Dogga są już dorosłe i próbują wyrzeźbić własną ścieżkę życia. Media szczególnie zainteresowały się jego córką, Cori Broadus. Kim ona jest i dlaczego jej imię krąży w Internecie tak często?

Cori Broadus
artystka nagrywająca Snoop Dogg (R) i Cori Broadus biorą udział w BET AWARDS ’14 W Nokia Theatre L. A. NA ŻYWO 29 czerwca 2014 w Los Angeles w Kalifornii. Zdjęcie: Johnny Nunez
źródło: Getty Images

Cori Broadus, Córka Snoop Dogga, jest najbardziej znana pod pseudonimem CHOC. Jest dzieckiem słynnego rapera i jego wieloletniej żony, Shante Broadus.

tak jak jej słynny ojciec, ta młoda dama zajmuje się muzyką i współpracowała z kilkoma popularnymi piosenkarzami. Planuje szturmem podbić świat muzyki.

podsumowanie profilu

 • imię i nazwisko: Cori Broadus
 • imię i nazwisko: CHOC
 • Urodziny: 22 czerwca 1999
 • wiek: 21 lat (stan na 2021 rok)
 • miejsce urodzenia: Kalifornia, Stany Zjednoczone
 • wzrost: 1 m 57 cm
 • Narodowość: amerykańska
 • pochodzenie etniczne: Afroamerykanin
 • Zawód: muzyk
 • rodzice: Calvin Cordozar Broadus Jr. (Snoop Dogg) i Shante Broadus
 • rodzeństwo: Corde i Cordell

Cori Broadus biografia

Snoop Doggs dzieci zawsze były w centrum uwagi, ponieważ były częścią tak wpływowej rodziny. Jednak Cori, Córka Snoop Dogga, nie przejmuje się tym, ponieważ lubi być częścią przemysłu muzycznego i realizować własną karierę.

urodziła się w Kalifornii w rodzinie słynnego rapera Snoop Dogga i jego wieloletniego partnera Shante. Jej narodowość jest amerykańska, a jej pochodzenie etniczne jest afroamerykańskie.

oprócz niej małżeństwo ma również dwóch synów, którzy mają na imię Corde i Cordell. Urodzili się odpowiednio w 1994 i 1997 roku. Ma również przyrodniego brata Juliana, urodzonego w 1998 roku.

ile lat ma Córka Snoop Dogg?

wielu fanów pamięta tę dziewczynę od dziecka i są ciekawi, jaki jest teraz wiek córki Snoop Dogga.

Cori Broadus age
artystka nagrywająca Snoop Dogg (L) i Cori Broadus biorą udział w MTV Video Music Awards 2014 na Forum 24 sierpnia 2014 w Inglewood w Kalifornii. Zdjęcie: Christopher Polk
źródło: Getty Images

obecnie Cori Broadus ma 21 lat, stan na 2021 rok. Urodziła się 22 czerwca 1999 roku.

dzieciństwo

kiedy córka Snoop była małym dzieckiem, zdiagnozowano u niej toczeń, chorobę autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy organizmu staje się nadpobudliwy, atakując zdrową tkankę. Jednak natychmiast została przyjęta na medycynę i wyzdrowiała z choroby.

chociaż w tym czasie jej rodzice byli W separacji ze względu na różnice, postanowili pozostać razem dla dobra córki. Ożywili swoje nieudane małżeństwo, by ją wesprzeć.

niewiele wiadomo o wykształceniu córki Snoop Dogga, mimo to ukończyła Ramon C. Cortines School of Visual and Performing Arts. Od najmłodszych lat podziwiała wybór zawodu ojca i rozwijała zainteresowanie muzyką.

Kariera

w sierpniu 2011 roku córka Snoop Dogga wydała swój debiutancki singiel „Do My Thang”, który sprawił, że stała się bardzo popularna. Ostatecznie doprowadziło to do wydania jej drugiego singla „SMH”.

rok później wydała nowy singiel „Daddy’ s Girl”, do którego współpracowała z ojcem. Ponadto wystąpiła w jego filmie dokumentalnym zatytułowanym „reinkarnacja”. Nie była nowa w pojawianiu się w jego programach, biorąc pod uwagę, że przez kilka odcinków występowała w reality show „Snoop Dogg’ s Father Hood”.

córka Snoop Dogga
Snoop Dogg, Shante, Cori i Cordell Broadus biorą udział w ceremonii uhonorowania Snoop Dogga na Hollywood Walk of Fame 19 listopada 2018 roku w Hollywood w Kalifornii. Fot. Axelle / Bauer-Griffin

2013 był to rok, w którym po raz kolejny pojawiła się w jego utworze „No Guns Allowed”, do którego jej ojciec współpracował z Drake ’ em. Trzy lata później dziewczyna udostępniła więcej własnej muzyki, wydając ” Outside „i”Sittin’ In My Room”.

w 2018 roku dziewczyna przyjęła nowy pseudonim „CHOC” i wydała nowy utwór „Same”, który został wykonany w stylu R& B i przekazał dobry przekaz związany z inicjacją kobiet. Jeszcze w tym roku udostępniła swoim fanom kolejny singiel R& B, który nosił tytuł ” New Phone, Who Dis?”i gościnnie Kamaiyah.

córka słynnego rapera często Promuje pozytywność ciała i miłość do siebie i nie boi się próbować nowych rzeczy w odniesieniu do swojego wyglądu, którym chętnie dzieli się ze swoimi zwolennikami w mediach społecznościowych.

ma również kanał na YouTube pod nazwą CHOC, gdzie publikuje swoje teledyski i covery. Przed przyjęciem tego imienia używała pseudonimu Cori B.

Cori Broadus

ten muzyk jest dość niską kobietą. Jej wysokość wynosi 5 stóp 2 cale, co odpowiada 1 m 57 cm.

dziś młoda dama jest w szczęśliwym związku. Spotyka się z mężczyzną o imieniu Wayne.

Cori Broadus może być znana przede wszystkim jako córka Snoop Dogga, ale ta piękna i utalentowana młoda kobieta ma wiele talentu i charyzmy.

czytaj także: Lakiha Spicer bio: co wiemy o żonie Mike ’ a Tysona?

Legit.ng niedawno doniesiono o trzeciej żonie boksera Mike ’ a Tysona, Lakiha Spicer. Ma ciekawą historię, która nie pozostawi obojętnym.

jak poznała słynnego sportowca i ile mają razem dzieci? Dowiedz się o tym i wielu innych fascynujących momentach z jej biografii.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.