cofnąć się w czasie to zaklęcie zapisane w Księdze cieni Warrena, które pozwala czarownicom podróżować w czasie. W przeciwieństwie do wszystkich innych zaklęć z podróży w czasie, ten pozwala czarownicom zachować swoje moce.

Historia

Chris używa zaklęcia.

w przyszłości, w której Wyatt Halliwell stał się zły, jego młodszy brat Chris rzucił to zaklęcie, aby cofnąć się w czasie, próbując zapobiec mrocznym zmianom. Z narzeczoną Biancą u boku, Chris infiltrował Dwór Halliwell, który został przekształcony w muzeum i udał się na strych. Tam rzucił zaklęcie, aby przywrócić Księgę cieni do należnego jej miejsca i szukał tego zaklęcia.

podczas gdy Bianka narysowała triquetrę na ścianie, Chris rzucił zaklęcie i otworzył portal do przeszłości. Jednak gdy Chris miał się przebić, pojawił się demon i zaatakował Biankę. Powiedziała Chrisowi, że poradzi sobie z demonem i nakłoniła go do zmiany przeszłości. Chris następnie wszedł do portalu i wrócił do 2003 roku.

po powrocie do przyszłości, Chris ponownie rzucił zaklęcie, aby cofnąć się w czasie. Umierająca narzeczona namówiła go, by zabrał ze sobą zaklęcie, by Wyatt nie mógł wysłać nikogo innego, co zrobił zaraz po otwarciu portalu.

Księga cieni

cofnąć się w czasie

Usłysz te słowa, usłysz rymowankę wysłuchaj nadziei w moim umyśle odeślij mnie tam, gdzie znajdę to, czego pragnę w miejscu i czasie

notatki i ciekawostki

  • zaklęcie było ostatnio widziane obok wpisu pt. duchy, Nawiedzenia Poltergeistów.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.