w ciągu ostatnich 20 lat, Kolegiata lacrosse widział wiele zmian. Od sprzętu po Zasady, gra całkowicie przekształciła się w produkt, który widzisz dzisiaj. Stypendia Lacrosse College nie są wyjątkiem.

jednym z głównych czynników, które doprowadziły do wszystkich zmian jest szkoły w całej dywizji I, II I III położyły większy nacisk zarówno na ich mężczyzn i kobiet lacrosse programów. NAIA stała się również bardziej graczem w rekrutacji ze względu na zasoby, które zbudowała. Istnieje więcej możliwości teraz, aby otrzymać jakiś rodzaj kolegium lacrosse stypendium niż kiedykolwiek wcześniej, ale jako potencjalny rekrut, to bardzo ważne, aby zarządzać swoje oczekiwania, jeśli chodzi o ten proces.

co warto wiedzieć o Kolegium Lacrosse stypendium

po pierwsze, ważne jest dla studentów i rodziców, aby zrozumieć, że wiele kolegiów nie może i nie mają możliwości rozdawać pełne stypendia. 1% najlepszych graczy jest często jedynymi, którzy otrzymują coś zbliżonego do pełnego stypendium. Istnieją limity NCAA, jeśli chodzi o maksymalne stypendia dozwolone na zespół, i zwykle liczba ta jest zmniejszona z powodu ograniczeń instytucjonalnych umieszczonych na programach. Stąd pochodzą określenia „w pełni finansowane „i” nie w pełni finansowane”.

Poniżej znajduje się siatka wyjaśniająca, jakie są maksymalne limity stypendium dla mężczyzn i kobiet lacrosse w całej NCAA Division I, II, III, NAIA i JuCo. Należy pamiętać, że w dywizji III nie ma stypendiów sportowych. Powinieneś wiedzieć, na jakim poziomie są szkoły, z którymi rozmawiasz – pokazuje to trenerom, że jesteś poinformowany i zbadałeś ich szkołę.

Do matematyki

NCAA Division I męskie drużyny lacrosse mają średnią wielkość składu 48 zawodników, ale tylko maksymalnie 12,6 stypendia są dostępne na drużynę. Oznacza to, że gdyby wszystkie 12,6 stypendiów podzielono równo pomiędzy przeciętną kadrę, każdy gracz otrzymałby mniej niż 30 procent pełnej jazdy. Jednak stypendia nie są zazwyczaj równomiernie rozłożone w całym rosterze-Zwykle drużyny mają graczy stypendialnych i nie-stypendialnych walk-ons, a pieniądze nie są dzielone równo.

warto jednak pamiętać, że jest to kwota stypendiów dostępna tylko wtedy, gdy szkoła jest w pełni finansowana! Niektóre szkoły w oddziałach i I II również nie oferują pomocy sportowej. Na przykład, szkoły Ivy League są członkami NCAA Division I, ale (technicznie) nie są świadomi stypendiów opartych na zdolnościach sportowych, chociaż przyznają Inne formy pomocy finansowej uczniom-sportowcom, podobnie jak większość innych szkół. Pracownicy akademiccy US Service-Armia, Marynarka Wojenna, Siły Powietrzne i Straż Przybrzeżna – nie wiedzą o stypendiach sportowych, ale wszyscy studenci otrzymujący powołanie do kadry naukowej mają opłacone czesne w całości.

szkoły NCAA Division III nie przyznają stypendiów sportowych, ale przyznają Inne formy pomocy finansowej, do których mogą się zakwalifikować uczniowie-sportowcy. Często Pakiety pomocy finansowej w niektórych szkołach Dywizji III są lepsze niż w niektórych szkołach Dywizji I I II, które oferują pomoc sportową.

D3 stypendia i pomoc finansowa

zrozumienie pozycji trenera

trenerzy uczelni chcą stworzyć szansę dla swoich studentów-sportowców, która pozwoli im uzyskać świetną edukację w przystępnej cenie. Niektórzy trenerzy mogą zrobić więcej niż inni, ponieważ mają na to środki.

każda instytucja jest na swój sposób wyjątkowa, jeśli chodzi o finanse i pakiety stypendialne. Każdy trener musi zrównoważyć budżet stypendialny, a to często może być bardzo skomplikowane.

ważne jest, aby obie strony były przejrzyste w całym procesie rekrutacji. Nie bój się zadawać pytań, jeśli chodzi o stypendia i proces, ale nie złość się, jeśli nie podoba Ci się odpowiedź. Możesz wejść jako chodzący, a potem odejść jako stypendysta. Dzieje się tak każdego roku w każdym sporcie.

Bringing It All Together

jeśli chodzi o stypendia Lacrosse college i Dokonywanie koszt frekwencji tak niskie, jak to możliwe, oto jedna rzecz, która pomoże ci uzyskać jak najwięcej pieniędzy: być dobrym studentem.

co powinieneś wiedzieć o stypendiach akademickich

jeśli Twoje oceny są dobre, trenerzy i szkoły często mogą zrobić dla Ciebie więcej finansowo, jeśli chodzi o stypendia. Niektóre z najlepszych programów w kraju są często najsilniejsze pod względem akademickim, więc ważne jest, aby dobrze radzić sobie w szkole od pierwszego roku, aż do ukończenia szkoły średniej!

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.