jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

Żółwie od dawna są przedmiotem zainteresowania ludzi ze względu na ich skłonność do wycofywania się w skorupach, gdy są przerażone. Niestety, istnieje wiele gatunków żółwi, które są obecnie praktycznie wymarłe, a żółw snapping jest jednym z nich.

Żółwie łowne można znaleźć w prawie całej Ameryce Północnej. Są zagrożone, ponieważ poluje się na nie dla mięsa. Tak więc, jeśli myślisz o utrzymaniu dziecka snapping żółwia jako zwierzaka, upewnij się, że doceniasz to właściwie, ponieważ może to być utrzymanie ostatniego w swoim rodzaju przy życiu.

jeśli myślisz o adopcji żółwia, powinieneś również wiedzieć, czym go karmić. W tym artykule omówimy wszystkie podstawy związane z tymi małymi stworzeniami, w tym to, co jedzą, jak możesz je karmić i co musisz zaoferować, które jest wychowywane w niewoli.

rodzina żółwi snapujących, lepiej znana jako rodzina Chelydridae, obejmuje zarówno żółwie pospolite, jak i aligatory. Zawiera tylko dwie odmiany: typowy żółw migający i żółw migający Aligator.

żółw Zwyczajny występuje w Ameryce Środkowej, Północnej i Południowej. Żółw migający aligatora to gatunek zagrożonego gada, który można odkryć w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Żółwie aligatorów są chronione we wszystkich stanach.

utrzymanie wymaga uzyskania specjalnej licencji stwierdzającej, że jest ona przeznaczona do celów edukacyjnych dla dobra i ochrony zwierzęcia, a także zezwolenia.

Co Jedzą Małe Żółwie?

żółwie są wszystkożernymi stworzeniami, ale wolą polować na małe zwierzęta. Ze względu na szeroki wybór kuchni, otrzymują zbilansowaną dietę, która jest bogata w składniki odżywcze. W rezultacie żółwie chwytające nie będą jeść brudu, ponieważ nie ma takiej potrzeby.

Żółwie chwytające są znane z kopania w piasku i brudu podczas poszukiwania robaków lub owadów, jednak mogą to zrobić, gdy są młode. Mogą ukrywać się na wolności podczas hibernacji. W niewoli żółwie migrujące rzadko hibernują, ponieważ ich zbiornik utrzymuje stałą temperaturę przez cały rok.

zrównoważone odżywianie jest kluczem do przetrwania dziecka. Mięso stanowi od 50 do 70 procent ich diety. Pozostała część ich diety pochodzi z roślin, warzyw i owoców, które żółwie odkrywają w ich otoczeniu. Mogą nawet atakować inne gatunki żółwi, jak również ich rodzaj.

w rezultacie musisz dostarczyć swojemu pupilowi kilka różnych rodzajów mięsa oraz dużo warzyw, sałatek i owoców. Ponieważ te szczenięta są wykwalifikowanymi myśliwymi, powinieneś zapewnić im pewną zdobycz, taką jak:

rośliny

rośliny

rośliny

zdrowy krzew roślin

twój zbiornik powinien jak najbardziej replikować naturalne środowisko snapper dla nowonarodzonego żółwia, ponieważ potrzebuje roślin w swojej diecie. Dobrym wyborem jest zapewnienie roślin wodnych, takich jak glony, Mech, zieleń mniszka lekarskiego, lilie wodne i wodorosty dla Twojego żółwia.

warzywa & owoce

 Owoce Warzywa

Owoce Warzywa

mieszanka owoców i warzyw

dieta Snappera musi zawierać różnorodne owoce i warzywa, aby zapewnić prawidłowe odżywianie. Mimo to zbyt dużo cukru w owocach może powodować rozstrój żołądka u gadów, więc oferowanie jednej lub dwóch owocowych przekąsek w tygodniu wystarczy.

Twoje dziecko może codziennie spożywać owoce i warzywa. Małe kawałki warzyw muszą być posiekane i połączone z gotowanym mięsem w jednym posiłku. Dzieci Snappers cieszyć się prawie wszystko, ale sałata, jabłka, gruszki, winogrona, banany (zwłaszcza Dojrzałe), jeżyny, arbuzy i pomidory są ich ulubione.

suplementy witaminowe

niezależnie od tego, z czego składa się dieta Twojego dziecka, będzie ono potrzebować suplementów diety. Wapń jest częstym problemem wśród Snappers, i powinieneś zobaczyć się z weterynarzem, aby uzyskać sugestie, co im dać.

wreszcie, jeśli twoje zwierzę nie otrzymuje wystarczającej ilości światła słonecznego w ciągu dnia, będzie wymagało więcej witaminy D3. Inną alternatywą jest umieszczenie lampy UV w zbiorniku.

Dlaczego Żółwie Dla Dzieci Potrzebują Suplementów?

jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dorastało zdrowo, musisz podać mu suplementy żółwia. Chociaż można by pomyśleć, że żywa żywność i komercyjnie przygotowana żywność, którą oferujesz swojemu żółwiowi, zapewnia wszystkie składniki odżywcze i minerały, których potrzebuje, to nie jest to prawda.

aby zachować zdrowie, żółwie chwytające wymagają szerokiej gamy białek, minerałów, wapnia i witamin. Żywa żywność może być wystarczająca dla żółwia, a zielone warzywa liściaste mogą zwiększyć jego poziom wapnia, ale suplementy mogą również pomóc.

te suplementy witaminowe i mineralne dla żółwi obejmują wszystko, czego potrzebuje twój żółw, aby być zdrowym i szczęśliwym, w tym witaminę D. inne witaminy i minerały, których potrzebuje, aby być zdrowym i szczęśliwym, są również zawarte w tych tabletkach. Suplementy można znaleźć w Internecie, w lokalnym sklepie zoologicznym, a nawet w niektórych przypadkach w domu towarowym.

Co W Dziczy Jedzą Małe Żółwie?

Żółw Snapujący dla niemowląt

Żółw Snapujący dla noworodków

Żółwie Snapujące są wszystkożerne, które spożywają szeroką gamę pokarmów. W dziczy zwierzęta te mają tendencję do żerowania na maleńkich stworzeniach wodnych, takich jak traszki, robaki, owady, ryby, żaby, ślimaki, robaki i węże. Są nawet znane z chrupania na mysz lub nowo narodzoną kaczkę!

Jak Można Karmić Małe Żółwie?

karmienie dziecka żółwiem to świetna zabawa. Karmienie żółwi, z drugiej strony, jest procesem niechlujnym.

daj żółwiowi pokarm w małym pojemniku

najprostszą metodą na utrzymanie żółwia i jego pokarmu w czystości jest karmienie małego żółwia w małym pojemniku. Niestety, żółwie te są znane z kupowania w zbiorniku podczas spożywania, co skutkuje okropnym bałaganem do posprzątania.

po prostu umieść swojego żółwia i jego posiłki w oddzielnym akwarium lub małym pojemniku. Pozwól mu jeść, odczekaj co najmniej 30 minut, a następnie przywróć go do głównego zbiornika. Ważne jest, aby utrzymać czystą wodę w głównym zbiorniku, aby mógł ugasić pragnienie, kiedy tylko chce.

jak często jedzą małe żółwie?

W większości przypadków twoje dziecko przyjmuje każdy posiłek, który mu zaproponujesz. Jednak musisz być czujny. Przekarmienie dziecka żółwia snaping może spowodować poważne problemy zdrowotne. Żółwie Snapping są podatne na nadwagę.

aby zachować ostrożność, karmić młodociane żółwie chwytające raz lub dwa razy dziennie. Dorosłych należy karmić kilka razy w tygodniu.

Pstrykające żółwie uwielbiają żywe pokarmy. To jest w ich genach. Muszą jeść żywe istoty, aby pobudzić ich instynkty, ale nie powinieneś z tym wariować. Ryby karmione i inne rodzaje żywych stworzeń są często ubogie w składniki odżywcze. Zawsze kupuj żywą żywność od wiarygodnych dostawców, zamiast kupować wstępnie konserwowane lub wstępnie zabite obiady / przekąski.

jakie są drapieżniki żółwi drapieżnych?

mały rozmiar małego żółwia, który pęka, pozostawia go podatnym na wiele drapieżników.

małe żółwie mogą być spożywane przez wiele dużych ryb drapieżnych, takich jak szczupak północny, piżmak, bass duży i cętkowany oraz gar. Węże wodne i bawełniaki są również wężami półwodnymi, które mogą żerować na pisklętach i młodocianych. Inne Ptaki, Czaple i inne zwierzęta są również drapieżnikami. Szopy, lisy, bobkaty, norki, wydry rzeczne i inne są różnego rodzaju mięsożercami ssaków, które mogą stanowić problem.

na południu Ameryki, snappers słodkowodne są również zagrożone przez snappers gator.

Jakie jest najlepsze siedlisko dla żółwi żółwi?

jeśli chcesz zachować żółwia dla dziecka, oto niektóre z elementów, które będziesz potrzebować:

 1. czołg. Akwarium o wielkości około 10 galonów byłoby na razie idealne. Gdy żółw osiąga osiem cali długości, jednak najlepiej byłoby rozważyć zmianę go na większy rozmiar lub po prostu przesunięcie żółwia na zewnątrz do otwartej przestrzeni. Dorosłe żółwie, w przeciwieństwie do małych, nie wymagają Wyspy do leżenia.
 2. Skały & Piasek. Napełnij pojemnik specjalnym piaskiem, który można umieścić w nim. Może również składać się z naturalnych skał, które można znaleźć z pobliskiej rzeki i wyrównać z nimi zbiornik. Żółw będzie potrzebował suchego miejsca do resetowania. Alternatywnie ma płaską powierzchnię, która jest płytka, gdy jest młoda, aby mogła wygrzewać się w ciepłym miejscu.
 3. Lampa Grzewcza. Jeśli mieszkasz w ciepłym, słonecznym regionie i chcesz trzymać swojego zwierzaka Na Zewnątrz, nie jest to istotne. Umieść lampę nad najniższym poziomem zbiornika. Żółwie nie wytwarzają ciepła swojego ciała; zamiast tego lubią opalać się, aby regulować swoją temperaturę. Około 82,5°F jest dla nich idealny.
 4. woda. Woda powinna być wolna od Chloru, podobnie jak woda w akwarium. Woda w zbiorniku powinna być płytka i nie głębsza niż długość skorupy żółwia dziecka. Snappers nie są dobrymi pływakami i mogą utonąć, jeśli woda jest zbyt głęboka.
 5. Filtr jest niezbędny, aby zapewnić, że woda pozostaje czysta i wolna od zanieczyszczeń. Jeśli go nie masz, twój żółw będzie wymagał więcej wymiany wody. W miarę starzenia się żółwia ilość wytwarzanego przez nie gnojowicy wzrasta, więc zainwestuj w system filtracji wody tak szybko, jak to możliwe.
 6. czas, troska i cierpliwość. To jest najważniejszy aspekt. Żółwie dla dzieci potrzebują dużo opieki od swoich właścicieli, więc będziesz musiał poświęcić odpowiednią ilość czasu.

Jak zbudować siedlisko żółwia dla dziecka w domu?

 Żółw dla dziecka

Żółw dla dziecka

Żółw dla dziecka chłodzenie na wolności

twój żółw naprawdę chce cię unikać. To sprawia, że czują się bezpiecznie i swobodnie. Istnieje kilka metod tworzenia pięknych kryjówek dla żółwia, gdy nie czuje się wystarczająco bezpiecznie.

 • weź plastikową butelkę o pojemności 20 uncji i dobrze ją wyczyść. Odetnij oba końce i umieść je w wodzie, aby stworzyć jaskinię ze skałami i piaskiem w zbiorniku. Wykorzystuję skały i piasek zbiornika, aby przekształcić butelkę w jaskinię, co sprawia, że wydaje się bardziej naturalna dla żółwia.
 • możesz iść do sklepu i kupić małą jaskinię, jeśli masz gotówkę, ale nie chcesz tego robić sam.
 • można też wstawić modele sztucznych plantacji, choć nie jestem pewien, jak żółw na nie zareaguje i może próbować je pożreć.

Czy Małe Żółwie Są Niebezpieczne Dla Opieki?

ukąszenie żółwia przez dziecko może być bolesne, zwłaszcza jeśli przypadkowo złapie palec lub rękę. Jednak, nawet jeśli jest to rzadkie, pstrykające dziecko żółwia może potencjalnie odgryźć jeden z twoich palców. Żółw migający aligatora ma siłę szczęki ponad 1000 funtów, co sugeruje, że może rozerwać ludzki palec

co jedzą żółwie migające? – Shareable Tips

trudno zapamiętać szerokie listy nakazów i zakazów dla małego żółwia. Mimo to istnieje kilka zaleceń ekspertów, których powinieneś przestrzegać:

 • przygotuj sam zbiornik dla dziecka. To zwierzę zrobi bałagan, jeśli nie będzie trzymane w zbiorniku, co wymaga codziennego czyszczenia okolicy.
 • aby umożliwić zwierzęciu szybsze przyjęcie kolacji, Zachowaj tę samą jakość wody i temperaturę w obu zbiornikach.
 • poczekaj, aż zwierzę skończy wypróżniać się po posiłku. Zwykle przeniesienie żółwia z powrotem do oryginalnego akwarium zajmuje około 30 minut.
 • świeże jedzenie jest preferowane przez łapanie żółwi zamiast martwych ofiar. Połącz granulki ze świeżą żywnością, aby zapobiec bólowi brzucha.
 • pamiętaj, aby regularnie uzupełniać zbiornik żółwia świeżą wodą. Wlać nową wodę do zbiornika żółwia po każdym posiłku jest najlepszym rozwiązaniem.
 • najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że spożycie kalorii musi być dostosowane. Żółwie są podatne na otyłość, więc jeśli twój młodzieniec wydaje się ciężki, powinieneś ograniczyć rozmiary posiłków lub ograniczyć czas karmienia do 15 minut.
 • z drugiej strony niedowaga zwierzaka będzie miała luźną skórę i stanie się apatyczna. Jeśli uważasz, że twoje zwierzę otrzymuje wystarczającą ilość jedzenia, ale nadal jest cienkie, zastanów się nad dietą i zaoferuj mu inny rodzaj mięsa i roślin.

Amazon i logo Amazon są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc lub jej podmioty stowarzyszone.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.