Chris Pine
Chris Pine
prawdziwe imię i nazwisko Christopher Whitelaw Pine
Nick / imieniny: Chris Pine
miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Data urodzenia / urodziny: 26 sierpnia 1980
wiek / ile lat: 41 lat
wzrost / jak wysoki: w centymetrach – 184 cm
w stopach i calach– 6′ 0″
Waga: w kilogramach-78 Kg
w funtach-174 lbs
kolor oczu: Niebieski
kolor włosów: Blond
Imię rodziców: ojciec-Robert Pine
Matka-Gwynne Gilford
rodzeństwo: Katherine Pine
Szkoła: NA
uczelnie:
Religia: agnostyk
obywatelstwo: Amerykańskie
znak zodiaku: Panna
płeć: Mężczyzna
prosto
stan cywilny: w związku
dziewczyna: Annabelle Wallis
imię żony / małżonka: NA
Dzieci / Dzieci Imie: NA
zawód: aktor głosowy, aktor głosowy i filmowy
wartość netto:
Ostatnia aktualizacja: grudzień 2021

Christopher Whitelaw Pine jest znanym hollywoodzkim aktorem o zabójczo niebieskich oczach. Jest znany ze swoich Unstoppable, Into the Woods, Jack Ryan, Wonder Women, A Wrinkle in Time i wielu innych. Aktor zadebiutował filmem Pamiętniki księżniczki 2: Królewskie Zaręczyny. Aktor był rozważany do roli Green Lanterna, ale rolę tę otrzymał Ryan Reynolds. Pine nie dostał roli, ale zdołał zaimponować krytykom swoimi umiejętnościami aktorskimi.

w 2017 roku wystąpił w filmie o superbohaterach Wonder Woman jako Steve Trevor. Aktor powtórzył swoją rolę w sequelu Wonder Woman z 1984 roku.

jak dobrze wiesz o Chrisie Pine? Jeśli nie wiele, zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o wartości netto Chrisa Pine w 2021 roku, jego wieku, wzroście, wadze, żonie, dzieciach, biografii i pełnych szczegółach jego życia. Cóż, jeśli jesteś gotowy, oto co wiemy o Chrisie Pine do tej pory.

biografia i wczesne życie

seksowny aktor urodził się 26 sierpnia 1980 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych jako syn Roberta Pine ’ a i Gwynne Gilford. Urodził się w rodzinie aktora. Jego ojciec pracował w serialu telewizyjnym jako sierżant Joseph, natomiast matka jest byłą aktorką i psychoterapeutką. Starszą siostrą pine jest Katherine, która również jest aktorką. Aktorami byli również dziadkowie ze strony ojca.

wiek, wzrost, waga & pomiar ciała

ile lat ma Chris Pine w 2021 roku i jaki jest jego wzrost i waga? Chris Pine ma 41 lat na dzień dzisiejszy 30 grudnia 2021 roku urodził się 26 sierpnia 1980 roku. Mimo, że ma 180 cm wzrostu i 184 cm wzrostu, waży około 174 Funtów w funcie i 78 kg w kilogramach.

Edukacja

aktor ukończył studia na Uniwersytecie Kalifornijskim w języku angielskim. Chris rozpoczął naukę aktorstwa w teatrze i został członkiem wydziału Teatralnego UC Berkeley. Perfumował w podziemnym Teatrze La Val ’ s Pizza. Występował także w hali Zellerbach.

Ukończył Williamstown Theatre Festival.

życie osobiste: randki, dziewczyny, Żona, dzieci

Chris Pine jest agnostykiem. 1 marca 2014 aktor został aresztowany przez policję z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. On i jego przyjaciele tacy jak J. J Abrams, John Cho, Simon Pegg, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Justin Line brali udział w kampanii Trek przeciwko Trumpowi. Aktor jest obecnie w związku z brytyjską aktorką Annabelle Wallis.

Czy Chris Pine Jest Gejem?

seksualna osobowość Chrisa jest prosta.

kariera zawodowa

aktor rozpoczął swoją karierę od drobnych ról w serialach „Ostry dyżur”, „strażnik” i „CSI: Miami”. W swojej wczesnej karierze zaliczył również kilka krótkich występów. Pracował w niezależnym filmie „wyznania”. Chris pracował w filmie telewizyjnym Surrender i Dorothy. Aktor pracował w filmie „Just My Luck” z Lindsay Lohan. W 2006 roku Pine wydała filmy „Blind Dating” i „Smokin Aces”.

aktor zagrał główną rolę w spektaklu Ateista w Nowym Jorku. W filmie Gruba Świnia Chris zagrał rolę najlepszego przyjaciela głównego bohatera. Widzom spodobała się postać aktora. Kolejnym filmem aktora głosowego był „Bottle Shock”. W 2009 roku aktor otrzymał propozycję zagrania ważnej roli w dwóch filmach „White Jazz” i „Start Trek”. Chris wybrał Star Treka i zagrał rolę Jamesa T. Kirka. Film stał się sukcesem kasowym i sportretował publiczność lubianą przez Chrisa. Po tym, Chris zaczyna otrzymywać kilka ról.

pojawił się w Saturday Night Live, aby promować swój film. W tym samym roku pracował w Farragut North i jako porucznik w Inishmore. Aktor pracował w nowym, wysokobudżetowym filmie „Niepowstrzymani”. Współpracował z Williamem Shatnerem przy filmie dokumentalnym „Kapitan Kirk”. W 2016 roku wystąpił w filmie piekło lub wysoka woda jako Toby Howard. Aktor powtórzył swoją rolę w trzeciej części Star Treka. Chris pracował jako aktor głosowy w serialu animowanym Super Mansion.

Chris opowiedział przełom, który był emitowany na kanale National Geographic. Pine otrzymał rolę Steve ’ a Trevora w jego najbardziej udanym filmie w karierze, Wonder Woman. Film stał się ogromnym sukcesem komercyjnym, a widzom spodobała się rola Chrisa.

w 2018 roku Chris pracował w filmie A Wrinkle in Time jako dr Alexander Murry. Pine użyczył swojego głosu postaci Ultimate Spider-Man w filmie Spider-Man Into the Spider-Verse. W 2020 Chris pracował w Wonder Woman w 1984. Aktor pojawi się z kilkoma nowymi projektami w przyszłości.

nagrody

aktor otrzymał kilka nagród w swojej karierze. W 2009 otrzymał dwie nagrody: Boston Society of Film Critics Award oraz Scream Awards. Zdobył Teen Choice Awards w kategorii Choice Action Movie Actor za film Wonder Woman. Inne nagrody Chrisa to San Diego Film Critics Society, Satellite Award, CinemaCon Award i wiele innych.

wartość netto, wynagrodzenie & zarobki Chrisa Pine w 2021

Chris Pine wartość netto
Chris Pine wartość netto

według stanu na 2021 r.szacunkowa wartość netto Chrisa Pine wynosi 35 milionów dolarów. Na początku aktor zagrał kilka pomniejszych ról w filmach. Swoją fortunę kreował pracując w filmach i serialach telewizyjnych. Aktor zajął #27 miejsce na liście 30 Under 30. Jest właścicielem domu o powierzchni 2200 stóp kwadratowych w Los Feliz w Los Angeles.

kilka ciekawych faktów, które musisz wiedzieć

Chris Pine zawsze daje z siebie wszystko w filmach i telewizji. Oprócz aktorstwa aktor zaczyna produkować filmy.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.