Cari Champion Bio, Wiki

Cari Champion to popularna amerykańska dziennikarka telewizyjna i osobowość telewizyjna. Na razie cari współprowadzi Cari &Jemele (nie chce) trzymać się Sportu z Jemele Hill na Vice w TV network.

Cari była prezenterką i reporterką kanału tenisowego oraz gospodarzem pierwszego ujęcia ESPN2. W lipcu 2014 została prezenterką flagowego programu ESPN SportsCenter. Po prawie sześciu latach pracy w sieci, Cari rozstała się z ESPN w lutym 2020 roku.

Cari Champion Age

Cari urodziła się 1 czerwca 1975 roku w Pasadenie w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Ma 46 lat.

Cari Champion wzrost

jest kobietą o ponadprzeciętnej posturze. Cari stoi na wysokości 5 ft 11 in (około 1,78 m).

 Zdjęcie mistrza Cari
zdjęcie mistrza

Cari Champion Family

urodziła się i wychowała w Pasadenie w Kalifornii, jej opiekuńczy i kochający ojciec i matka. Cari jest córką Dylana Championa i Mariah Championa. W tej chwili Cari nie podała żadnych szczegółów dotyczących tego, czy ma rodzeństwo.

Cari Champion Husband / Ryen Russillo

Cari mieszka w Los Angeles. Lubi zachować swoje życie prywatne, dlatego Cari wspomniała, że jest teraz w związku ze swoim chłopakiem Ryenem Russillo. Nie wiadomo zatem, czy Cari i Ryen Russillo nadal są razem, czy nie.

Cari Champion Education

studiowała na University of California, Los Angeles (UCLA), gdzie cari specjalizowała się w języku angielskim i minor w komunikacji masowej. Cari pisała dla Dziennika Bruin i zainspirowała się do studiowania swojej kariery dziennikarskiej przez absolwentów UCLA, w tym Matea Gold z The Washington Post, który był redaktorem naczelnym gazety studenckiej. Zainteresowała się dziennikarstwem, którego celem było przekształcenie negatywnych stereotypów Afroamerykanów: Cari studiowała w Waszyngtonie i odbyła staż w CNN. Ukończyła UCLA w 1998 roku, zdobywając dyplom z języka angielskiego.

Cari Champion Espn / Sportscenter

dołączyła do ESPN 1 października 2012 roku, jako nowy gospodarz ESPN2 ’ s live debate show First Take. Cari została zatrudniona nad Heidi Watney i Jemele Hill na etat. Będąc gospodarzem programu, Cari moderowała debaty między sportowcami skipem Baylessem i Stephenem A. Smith, który według niej miał „największe, najsilniejsze osobowości w budynku”.Po zaproponowaniu pomysłów na historie dla ESPN, zadebiutowała dziennikarska dla sieci 4 listopada 2014, kiedy Cari profilowała i przeprowadziła wywiad z rozgrywającym futbolu amerykańskiego Camem Newtonem w segmencie e:60. Tego samego dnia Cari stała się celem Rasistowskich i seksistowskich tweetów komika Artiego Lange, który żartobliwie sportretował siebie i Cari w seksualnej fantazji rozgrywającej się podczas niewolnictwa. Artie napisał na Twitterze przeprosiny dla Championa następnego dnia, a ESPN wydało oświadczenie dla Sports Illustrated, które zganiło tweety Artiego, podczas gdy Cari nie odpowiedziała publicznie.

po złożeniu petycji do ESPN na sześć miesięcy, aby zostać prezenterem w SportsCenter, Cari awansował na to stanowisko w czerwcu 2015 roku. Cari gościła ostatni odcinek First Take 19 czerwca i rozpoczęła poranne edycje SportsCenter w lipcu. Po prawie sześciu latach pracy w sieci, Cari rozstała się z ESPN w lutym 2020 roku.

Cari Champion godne uwagi kredyty

– kanał tenisowy od 2009 do 2012
– pierwsze ujęcie od 2012 do 2015
– SportsCenter od 2015 Do 2020
– SportsNation 2018

Cari Champion pierwsze ujęcie

od 2012 pełniła funkcję pełnoetatowego gospodarza 2015 at First Take-amerykański talk-show sportowy nadawany przez stację ESPN. Jego odcinki są emitowane codziennie od poniedziałku do piątku, z odcinkiem na żywo emitowanym od 10:00 ET do południa, z powtórkami od 13:00 do 15:00 ET na ESPN2, a także od 16:00 do 18: 00 ET na ESPNews.

Cari Champion

jest korespondentką telewizji. Dlatego Cari zarabia przyzwoitą pensję jako współgospodarz Cari &Jemele (nie chce) trzymać się Sportu z Jemele Hill na Vice w TV network. Średnia pensja Cari wynosi 66 231 dolarów rocznie.

Cari Champion Net Worth

cari co-hosts Cari & Jemele (nie chce) trzymać się Sportu z Jemele Hill na Vice w TV network. Dlatego Cari zgromadziła przyzwoitą fortunę przez lata, w których pracowała. Szacowana wartość netto Cari to 631 355 dolarów.

ile lat ma Cari Champion

Cari to 46-latek, który urodził się 1 czerwca 1975 roku w Pasadenie w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych.

czy Cari Champion wyszła za mąż

Cari mieszka w Los Angeles. Lubi zachować swoje życie prywatne, dlatego Cari wspomniała, że jest teraz w związku ze swoim chłopakiem Ryenem Russillo. Nie wiadomo zatem, czy Cari i Ryen Russillo nadal są razem, czy nie.

kto jest mistrzem Cari

cari współprowadzi Cari &Jemele (nie chce) trzymać się Sportu z Jemele Hill na Vice w sieci telewizyjnej. Cari była prezenterką i reporterką kanału tenisowego oraz gospodarzem pierwszego ujęcia ESPN2. W lipcu 2014 została prezenterką flagowego programu ESPN SportsCenter. Po prawie sześciu latach pracy w sieci, Cari rozstała się z ESPN w lutym 2020 roku.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.