kierowcy NASCAR w serii Cup.

)

Eric McClure, były kierowca NASCAR, zmarł w niedzielę rano, zgodnie z oświadczeniami jego rodziny i serii. Miał 42 lata.

Nie podano informacji o przyczynie śmierci McClure ’ a. Jednak były kierowca był widziany w mediach społecznościowych już w sobotnie popołudnie, według Associated Press.

„z przykrością dowiadujemy się o śmierci byłego kierowcy i właściciela zespołu Erica McClure’ a. NASCAR składa najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Erica ” – powiedział NASCAR w oświadczeniu.

McClure spędził większość swojej kariery ścigając się w serii Xfinity, w ciągu 14 sezonów wykonując 288 startów. Najlepszy wynik osiągnął w Daytonie w 2013 roku.

problemy zdrowotne doprowadziły McClure ’ a do zakończenia kariery w 2016 roku. Kierowca podczas wyścigów doznał co najmniej dwóch wstrząsów mózgu, a w 2019 roku poinformował, że jest leczony z powodu niewydolności nerek.

w październiku ubiegłego roku McClure przyznał się do zarzutu” no contest ” o wykroczenie przeciwko przemocy domowej wobec swojej żony. Miranda McClure powiedziała, że Eric McClure ” zadławił się i uderzył ją na oczach ich dzieci.”Eric otrzymał rozkaz ukończenia 12 miesięcy aktywnego okresu próbnego, pełnego poradnictwa w zakresie nadużywania substancji i poddania się ocenie zdrowia psychicznego i wszelkim zalecanym poradnictwu.

rodzina McClure wydała w niedzielę krótkie oświadczenie z prośbą o „modlitwy i wsparcie” w tym czasie.

„rodzina Erica Wayne’ a McClure ’ a, byłego kierowcy NASCAR, ogłasza z wielkim smutkiem jego odejście w niedzielę-powiedziała jego rodzina w oświadczeniu, per ESPN. „Chcieliby podziękować wszystkim za ich modlitwy i wsparcie w tym bardzo trudnym czasie.”

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.