jest wspaniała muzyka w samym brzmieniu jego imienia! Dziś świętujemy urodziny zdobywcy Nagrody Emmy Darrena Crissa, patrząc wstecz na jego debiut na Broadwayu jako J. Pierrepont Finch w najnowszym wznowieniu Jak odnieść sukces w biznesie bez naprawdę prób. Obejrzyjcie poniższy film, aby zobaczyć Darrena u boku Beau Bridges, Rose Hemingway i innych osób, które świętują premierę Darrena!

Darren Criss zdobył nagrodę Emmy za pracę nad serialem American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace. Criss jest najbardziej znany z roli Blaine ’ a Andersona w serialu komediowym Glee. Jako główny wokalista zespołu Glee, Dalton Academy Warblers, pierwszy numer Crissa, cover „Teenage Dream”, stał się najszybciej sprzedającym się singlem GLEE, osiągnął ósme miejsce na liście Billboard Hot 100 i zdobył status złotej płyty w Stanach Zjednoczonych. The Warblers sprzedali ponad 1,3 miliona utworów, a album ze ścieżką dźwiękową, Glee: The Music Presents The Warblers (2011), znalazł się na drugim miejscu amerykańskiej listy Billboard 200. Był nominowany do Nagrody Emmy w 2015 roku za napisanie piosenki „This Time” do finału GLEE. Jest współzałożycielem StarKid Productions, gdzie napisał i zagrał w musicalu Very Potter i sequelu Very Potter. Dodatkowe napisy w starkid Productions to Me and My Dick I Starship.

How to Succeed In Business Without really Trying rozpoczęła się 26 lutego 2011 roku i została otwarta 27 marca 2011 roku w broadwayowskim Al Hirschfeld Theatre. Produkcja została wyreżyserowana i choreografowana przez Tony ’ ego i zdobywcę nagrody Emmy, Roba Ashforda, i była nominowana do ośmiu nagród Tony 2011, w tym Best Revival Of A Musical. W oryginalnej obsadzie the revival wystąpili Daniel Radcliffe jako J. Pierrepont Finch i zdobywca Nagrody Tony w 2011 roku John Larroquette jako J. B. Biggley.

w rolach głównych obok Darrena Crissa wystąpili Beau Bridges jako J. B. Biggley, Rose Hemingway jako Rosemary Pilkington, Tammy Blanchard jako Hedy La Rue, Christopher J. Hanke jako Bud Frump, Rob Bartlett jako Twimble / Wally Womper, Mary Faber jako Smitty, Ellen Harvey jako panna Jones, Michael Park jako Bert Bratt i Anderson Cooper debiutujący na Broadwayu jako głos narratora, w obsadzie 30.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.