Biwakowanie to świetna zabawa, ale czasem trzeba się zabawić i można to zrobić kosztem innych. Camping może wydobyć swoje grupy najbardziej irytujące cechy osobiste, a więc dodanie dobrego dowcipu do mieszanki jest zabawnym sposobem na zemstę i dodaje wspaniałe wspomnienia do podróży. Wymyśliliśmy najlepsze obozowe dowcipy do wyciągnięcia, ale zachowaj ostrożność-uważaj, że twoja ofiara najprawdopodobniej zemści się, a sam zostaniesz wyśmiany.

Puszysta Poduszka

po ustawieniu pościeli wypełnij poduszkę znajomych kremem w sprayu lub pianką do golenia i pozostaw do snu. Kiedy kładą głowę na poduszce, pianka wycieka na ich twarz, powodując lepki bałagan.

Milky Milky

mleko w proszku jest często zabierane na wycieczki kempingowe, ponieważ nie gaśnie w upale, jak zwykle pół odtłuszczone. Ten niewinny Środek spożywczy może być użyty, aby Twoi przyjaciele naprawdę źle pachną. Po prostu posyp proszek wewnątrz śpiwora ofiary, a gdy pocą się w nocy, proszek ponownie nawilży skórę, pokrywając ją kwaśnym i chorowitym osadem, który będzie trwał przez następne kilka dni. Ten żart jest świetny, jeśli Prysznic nie jest dostępny na Twoim kempingu.

śmierdzący biskup

kolejny dowcip związany z mleczarstwem. weź ze sobą szczególnie śmierdzący ser i włóż do wewnętrznej kieszeni namiotu przyjaciół. Oczywistym wyborem jest stilton, ale śmierdzący biskup jest naprawdę wąski i nie tak rozpoznawalny jak zapach sera pleśniowego. Jest to wskazane tylko wtedy, gdy jesteś w innym namiocie i działa szczególnie dobrze w lecie, gdy jest dużo ciepła. Po prostu poczekaj, aż zapach stanie się tak nieznośny, że będą musieli powiedzieć coś na swój wstyd. Przyznanie się do żartu może być błędem w zależności od tego, z kim jesteś, więc sprytnie usunięcie sera może być najlepsze.

wszyscy widzący Oczy

ten żart potrzebuje trochę więcej czasu na fabułę, ale jest naprawdę skuteczny na każdym kamperze bojącym się spotkać dzikie zwierzęta. Będziesz potrzebował taśmy odblaskowej, nożyczek i słabej latarki. Wstępnie wyciąć małe kółka z taśmy odblaskowej wielkości oka. W ciągu dnia przyklejaj pary „oczu”do drzew, cały czas pamiętając, gdzie umieściłeś każdy zestaw. Gdy zajdzie słońce, zwab swojego przyjaciela na szlak i wskaż Wszystkie stworzenia nocy. Latarki o niskiej mocy działają tutaj najlepiej, ponieważ zapewniają odblaskowy blask oczu bez oświetlania drzewa, do którego są przyklejone.

ciężki plecak

stary, ale dobry; jeśli wędrujesz z plecakami podczas biwakowania, po prostu dodaj ciężkie kamienie do ich paczki. Najlepiej zrobić to, gdy są gotowi do drogi, aby nie zauważyć intruzów.

Zippy

rozpaczliwa potrzeba łazienki po przebudzeniu w namiocie jest absolutną pewnością dla każdego kampera, ale jest bardziej, jeśli myśl o robieniu interesów w lesie na noc była zbyt przerażająca. Więc twoim priorytetem numer jeden będzie wyjście z namiotu i odciążenie się. To łatwe zadanie może być scuppered jeśli zamki namiot zostały połączone ze sobą z zewnątrz za pomocą okłady krawat. Zostaw swojego przyjaciela, aby dowiedzieć się, dlaczego zamek błyskawiczny biegnie tam iz powrotem bez otwierania, a staną się bardziej rozwścieczone i szalone w miarę upływu sekund. Wybierz, aby je wypuścić lub dla dalszej zabawy pozwól im wyrwać się w Hulkish wściekłości, aby jechać do domu w dąsaniu. Można temu również zapobiec, jeśli zrobiłeś potrójne whammy; Wiązanie ich Buty i plecaki zamknięte zbyt.

Księżniczka i groszek

choć nie tak natchniona jak inne dowcipy ta jest szybka do wykonania. Wybierz kampera, który najbardziej troszczy się o oczyszczenie terenu przed pitchingiem, a gdy tylko opuści teren, dodaj pod namiot kamienie, gałązki i szyszki. Zapewni to, że nie śpią dobrze. Uwaga: jeśli ich namiot jest drogi, nie będzie to zabawne.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.