promocja sprzedaży są zwykle używane przez menedżerów marketingu jako narzędzie taktyczne w celu zwiększenia sprzedaży i zachęcenia konsumentów do zakupu produktów firmy. Niestety, konsumentom produktów Apple nie oferuje się wielu promocji. Będąc ogromną udaną korporacją Apple, nie muszą oferować wielu promocji sprzedaży ze względu na ich rekordową sprzedaż osiąganą każdego roku.
z tym, że są pewne promocje sprzedaży oferowane przez Apple. W tym czasie, Apple oferuje sto dolarów Poczta i rabat na drukarce przy zakupie komputera Mac, a także trzydzieści dolarów od MobileMe i iWork oprogramowanie. Kolejną bardziej znaną promocją sprzedaży przez Apple jest oferta „kup Maca i zdobądź darmowego iPoda Touch”. Nazwa oferty mówi sama za siebie i można znaleźć tę promocję sprzedaży w okresie od wiosny do jesieni. Jedna promocja sprzedaży, która jest oferowana przez cały rok, to Zniżka edukacyjna. Jest to” sto dolarów off ” rabat na komputer Mac, który jest dostępny tylko dla studentów i wykładowców i może być uważany za taktykę firmy Apple w celu ustanowienia długoterminowych relacji z konsumentami.

mówiąc o sprzedaży osobistej w Apple, ważne jest, aby wspomnieć o wpływie personelu sprzedaży Apple (pracowników). Są tam, aby pomóc sfinalizować sprzedaż, a także poinformować konsumentów o produkcie Apple, o który pytają, próbując stworzyć długoterminowe relacje z konsumentami, aby mogli stać się lojalnymi klientami Apple.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.