co je Lwa

kolejny artykuł na temat tego, co zjada wspólnego drapieżnika dla wielu zwierząt (innymi słowy, wspólnego drapieżnika dla zwierzęcia na szczycie łańcucha pokarmowego). Odpowiedź na pytanie „co pochłania lwa” nie jest zbyt trudna, ponieważ jest to dość prosta lista. Niewiele zwierząt próbuje zbliżyć się do lwa, nie mówiąc już o zjedzeniu go. Będąc na szczycie sieci pokarmowej, lwy nie mają się czym martwić, ale to nie znaczy, że są odporne na spożywanie.

głównym zagrożeniem dla Lwa są ludzie. Ludzie są głównym zagrożeniem dla lwów, ale na szczęście są chronieni przez prawo. Zwykle muszą być bardzo agresywne, gdy atakują niektóre ofiary. Krokodyle, antylopy i inne zwierzęta, takie jak hipopotamy itp. wiadomo, że walczą, gdy lew próbuje je zjeść.

hieny i lamparty to dwa zwierzęta, które mają zdolność do zjadania Lwów. Nie lubią zdrowych Lwów. Te dwa zazwyczaj idą dla młodzieży Lwów lub dla osób starszych i chorych. Podsumowując, lwy nie mają zbyt wielu zagrożeń, którymi można się martwić!

dodatkowo, gdy lew jest chory lub leży martwy, sępy mają tendencję do wykorzystywania. Mrówki, niektóre ptaki i inne będą korzystać z okazji, aby uzyskać luksusowy posiłek, gdy jest bezradny.

co jedzą Lwy

jestem pewien, że spodziewałeś się już długiej listy, gdy postanowiłeś zbadać, co jedzą lwy. Zamiast wymieniać każde zwierzę lub rzecz, którą jedzą (przewijałbyś milę), przejdę do popularnych wyborów lwa wraz z ogólnymi grupami. Lwy będą jeść zebry, kozy, świnie, antylopy, antylopy i wiele innych. Co zaskakujące, Lew woli polować na już słabe i martwe zwierzęta, a nie polować na świeże. To ten sam efekt końcowy przy mniejszej ilości pracy, możesz ich winić?

Lwy potrzebują dużo białka i energii, więc można się spodziewać, że jedzą raczej mięsiste posiłki. Przejdźmy teraz do tego, co jedzą Lwy afrykańskie i górskie.

co jedzą afrykańskie Lwy

afrykańskie lwy są mięsożercami, jak można się było spodziewać. Wymieniłem kilka zwierząt, które je większość Lwów, a Lwy afrykańskie właśnie to jedzą. Jeśli chcesz zawęzić listę tego, co afrykańskie Lwy mogą jeść, weź pod uwagę ich lokalizację. Znajdują się w środkowej i południowej Afryce, więc oczywiście nie można oczekiwać, że zjedzą kozę znajdującą się w Ameryce (chyba że została tam przetransportowana, ale wykluczamy małe możliwości).

co jedzą lwy górskie

lwy górskie różnią się nieco w swojej diecie. Żywią się szopami, kojotami, sarnami i pospolitym inwentarzem. W porównaniu z lwem afrykańskim i innymi lwami, lew górski zjada również inne „małe gry”, w tym wiewiórki, myszy, króliki, szczury i inne. Może to wynikać z faktu, gdzie żyją lwy górskie i co jest wokół nich.

lwy górskie również wymagają na co dzień dużo mięsa i białka, więc korzystają z tego, co ich czeka!

Facebook  Twitter  Pinterest  Udostępnij

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.