Polecane produkty są niezależnie wybierane przez nasz zespół redakcyjny i możemy zarobić prowizję od zakupów dokonanych za pośrednictwem naszych linków; sprzedawca może również otrzymać pewne dane podlegające kontroli do celów księgowych.

pierścienie olimpijskie są pokazane obok siedziby Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) w Lozannie 21 marca 2020 r., ponieważ rosną wątpliwości, czy Tokio może bezpiecznie zorganizować Letnie Igrzyska wśród rozprzestrzeniania się COVID-19. - Globalny kalendarz sportowy został zmiażdżony przez pandemię koronawirusa, ale Międzynarodowy Komitet Olimpijski nalegał, aby igrzyska w Tokio ruszyły za cztery miesiące, pomimo rosnących wezwań do odroczenia. (Fot. Fabrice COFFRINI/AFP) (fot. FABRICE COFFRINI / AFP via Getty Images)
Fabrice COFFRINI/

Ceremonia zamknięcia-Olimpiada: dzień 16  -2020-2021- Tokio-zakończenie  Ceremonia zamknięcia-Olimpiada: dzień 16  OLY-2020-2021-Tokio-zamknięcie

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio w końcu dobiegły końca, a ceremonia zamknięcia odbyła się w niedzielę 8 sierpnia o 20: 00 czasu lokalnego w Japonii (7: 00 EST tutaj w USA).

podobne: Zobacz Najważniejsze zdjęcia z ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich

NBCUniversal jest głównym partnerem transmisyjnym dla programowania Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku na platformach kablowych, nadawczych i cyfrowych. Twój podstawowy pakiet kablowy (taki jak ten, który lubimy od Verizon) pozwoli Ci oglądać Olimpiadę w telewizji, w tym podsumowania wydarzeń końcowych i ceremonię zamknięcia na żywo.

ale jeśli przeciąłeś przewód i chcesz oglądać Olimpiadę bez kabla, istnieją inne sposoby, aby oglądać ceremonię zamknięcia za darmo online. Oto wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć.

Tokyo Olympics TV Channel Guide

jeśli chcesz oglądać Olimpiadę w Tokio w telewizji, wydarzenia będą emitowane w NBC, USA, CNBC, NBCSN, kanale olimpijskim i Kanale golfowym.

Verizon Fios po raz pierwszy w historii wyemituje również relację NBC Universal z Igrzysk Olimpijskich w rozdzielczości 4K Ultra HD. Jeśli masz telewizor 4K i telewizor Fios, możesz oglądać Igrzyska Olimpijskie na dedykowanych kanałach 4K, w tym NBC, Golf Channel i Olympic Channel. Będzie to obejmować transmisję 4K z ceremonii zamknięcia, a nawet powtórki następnego dnia. Więcej szczegółów na temat planów Fios TV znajdziesz tutaj.

dla wszystkich innych, oto jak oglądać lub streamować wydarzenia online.

jak streamować ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio Online

jak wcześniej wspomniano, Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio była transmitowana na żywo o 7 rano EST w niedzielę, 8 sierpnia, po ostatnim turnieju o złoty medal, finale piłki wodnej mężczyzn. Różnica czasu w Tokio oznacza, że prime time rebroadcast zostanie wyemitowany w NBC o 20: 00 EST w niedzielę, 8 sierpnia. Tematem przewodnim wydarzenia było „światy, które dzielimy”, a zdjęcia można zobaczyć tutaj. Wydarzenie uświetniło japońską kulturę-od Taiko drumming i Harajuku street fashion po J-popowe hity i taniec Ainu-przed przekazaniem do Francji, kraju, który będzie gospodarzem Igrzysk 2024 w Paryżu, pod hasłem ” Made for Sharing.”

podczas gdy igrzyska były transmitowane przez NBC, NBCSN i MSNBC, Ceremonia zamknięcia będzie transmitowana na żywo w Peacock, a następnie ponownie transmitowana w primetime na NBC. Możesz uzyskać zarówno za pośrednictwem wielu usług transmisji na żywo.

oglądaj ceremonię zamknięcia w Sling TV

Sling TV zapewnia dostęp do NBC, aby oglądać ceremonie zamknięcia Igrzysk Olimpijskich. W tej chwili Sling TV oferuje ofertę 10 za pierwszy miesiąc przesyłania strumieniowego, w tym nieograniczony darmowy DVR Plus za ten sam miesiąc.

Sling TV pozwala dostosować kanały, które chcesz w swoim planie, dzięki czemu masz dostęp do ponad 30 innych kanałów kablowych oprócz strumieniowego przesyłania Igrzysk Olimpijskich na NBC. Aplikacja Sling TV łączy się z praktycznie każdym urządzeniem, dzięki czemu możesz oglądać Olimpiadę 2021 na żywo z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń.

oglądaj Igrzyska Olimpijskie w Sling TV tutaj

oglądaj ceremonię zamknięcia na fuboTV

innym sposobem na transmisję online ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich 2020 jest fuboTV. Subskrypcja fubo daje Ci ponad 200 kanałów telewizyjnych, w tym kanał NBC, gdzie możesz streamować ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio bez kabla. Fubo zapewnia również godziny przechowywania DVR w chmurze, jeśli nie chcesz się obudzić i oglądać ceremonii na żywo.

oglądaj Igrzyska Olimpijskie na fuboTV tutaj

oglądaj ceremonię zamknięcia na Hulu + Live TV

możesz już być świadomy oryginalnego serialu i programów na żądanie od Hulu, ale plan telewizyjny Hulu + Live zapewni Ci również dostęp do NBC (i ponad 60 innych kanałów telewizyjnych), dzięki czemu możesz oglądać Igrzyska Olimpijskie, sporty na żywo i wiele innych. Hulu pozwoli Ci oglądać relacje z ceremonii zamknięcia z telewizora, tabletu, laptopa lub innego podłączonego urządzenia.

oglądaj Igrzyska Olimpijskie na Hulu tutaj

oglądaj ceremonię zamknięcia na Peacock

jeśli chcesz transmitować ceremonię zamknięcia Igrzysk NA ŻYWO online, możesz zarejestrować się w serwisie streamingowym NBCUniversal, Peacock. Dzięki Peacock uzyskasz również dostęp do innych wydarzeń NA ŻYWO NBC i katalogu hitów, takich jak The Office i Saved by The Bell.

oglądaj Igrzyska Olimpijskie na Peacock tutaj

jak streamować ceremonie zamknięcia Igrzysk Olimpijskich za darmo online

chcesz streamować Olimpiadę 2021 online za darmo?

fuboTV ma obecnie tygodniowy bezpłatny okres próbny, na który możesz się zapisać, aby streamować ceremonię zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021 online za darmo. Więcej szczegółów tutaj.

aby uzyskać połączenie relacji na żywo, treści na żądanie, klipów, najważniejszych wydarzeń i powtórek w jednym miejscu, Hulu ma 7-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz oglądać ceremonię zamknięcia za darmo. Przetestuj go i uzyskaj natychmiastowy dostęp do NBC, aby oglądać Igrzyska Olimpijskie 2021 bez kabla.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio są również dostępne do oglądania online za darmo dzięki 7-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu Peacock Premium. Da Ci wszystko, co platforma ma do zaoferowania, i więcej ulubionych programów NBC i ekskluzywnych treści Peacock.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.