koziorożec mężczyźni są najbardziej subtelnymi znakami zodiaku, jeśli chodzi o wyrażanie swoich emocji. Próba stwierdzenia, czy Koziorożec jest zainteresowany, może być frustrująca i myląca.

więc jeśli interesuje Cię człowiek o tym szczególnym znaku zodiaku, możesz się pomylić, jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z prywatnym i niskim Koziorożcem.

zrozumienie osobowości człowieka Koziorożca

wiedza jest mocą, a kiedy zrozumiesz podstawową osobowość człowieka Koziorożca, może to pomóc ci lepiej go poznać. Ten konkretny znak zodiaku może wydawać się niekonsekwentny, nawet jeśli znasz go od jakiegoś czasu. Nie daje wszystkich typowych sygnałów, że kogoś pociąga.

więc zanim zaczniemy zastanawiać się, czy on cię interesuje, oto kilka kluczowych elementów działania człowieka Koziorożca, abyś mógł lepiej zrozumieć, jak może wyglądać związek z mężczyzną Koziorożca.

Koziorożec jest praktyczny i biznesowy.

Mężczyzna trzymający okulary

jeśli jest jedna rzecz, którą możesz zabrać do banku o mężczyznach koziorożców, to jest to, że zazwyczaj wszyscy są pracoholikami. Traktują swoją pracę i karierę bardzo poważnie i nie zdziw się, jeśli twój Koziorożec jest naturalnym przedsiębiorcą lub właścicielem firmy. Dopóki jest w pracy, którą lubi, koziorożec lubi pracować.

to jest w jego naturze, a nawet w terminach może odbierać telefony służbowe i może wymagać cierpliwości na początku dla tej wady.

jest skromny i prywatny.

koziorożec lubi zachować swoje życie i wydarzenia w tajemnicy. Jego sprawy nigdy nie są publiczne, a będziesz miał szczęście wiedzieć, jak naprawdę się czuje, jeśli nie jesteś jednym z jego wybranych ludzi. Nie lubi być w centrum uwagi i zdecydowanie nie jest „życiem imprezy”, jak człowiek skorpion byłby.

to nie znaczy, że Koziorożec nie umie imprezować, wolałby tylko małą grupę ludzi. Jedną z rzeczy, których Koziorożec nie lubi, jest scena. Wolałby prywatną rozmowę niż publiczną kłótnię.

zauważ też, że nie są wielkimi entuzjastami PDA. Każdy, kto kiedykolwiek znał Koziorożca, wie, że nie są zbyt wrażliwi na uczucia. Ale publiczne okazywanie uczuć sprawia, że jest zdenerwowany i niewygodny. To jest całkowicie dopuszczalne, aby trzymać się za ręce, ale całowanie i kontakt z całym ciałem w miejscach publicznych po prostu nie jest ich rzeczą.

jest obserwatorem i nieśmiałym.

grupa przyjaciół robiących Zdjęcie

jeśli uda Ci się wciągnąć Koziorożca na imprezę, nie oczekuj, że weźmie udział w środku tłumu. Wolałby być kwiatem ściany i obserwować otaczających go ludzi. W małej grupie ludzi człowiek Koziorożec może być zabawny, ale duże grupy lub imprezy po prostu nie jest w jego strefie komfortu.

człowiek Koziorożec jest trudny do popchnięcia. Prawie nic nie ominie tego znaku zodiaku, gdy obserwują i widzą wszystko. Koziorożec lubi poznawać otaczających go ludzi. Zwykle ludzie go oglądają, zamiast zanurzać się i nawiązywać rozmowę.

powodem takiej postawy jest to, że ten znak zodiaku jest w rzeczywistości dość nieśmiały. Kiedy cię poznają i zdecydują, że cię lubią, mogą łatwo przezwyciężyć tę nieśmiałość bez presji i czuć się sobą. Wymaga to jednak cierpliwości, ponieważ nie pójdą szybciej niż ich własne tempo.

koziorożec jest oszczędny i prosty.

podczas gdy inne znaki zodiaku mogą próbować Uwodzić swoje zainteresowania miłosne wielkimi gestami lub wyjątkowymi datami, Mężczyźni Koziorożec są dosłownie „kolacją i filmem”. Lubią spacery, pikniki, lunch lub kawę.

im prostsze, tym bardziej prawdopodobne, że Koziorożec będzie się tym cieszył. Oni również nie są prawdopodobne, aby wydawać pieniądze tam, gdzie nie mają go, a nawet bardziej, że upewnij się, aby nie wydawać więcej pieniędzy niż to konieczne albo. Droższe randki i prezenty pojawią się po tym, jak związek się rozwinie, a on się w to zaangażuje.

nawet jego hobby jest proste i zwykle jest czymś, na czym mógłby zarobić.

są ambitni i namiętni.

koziorożec, jak wspomniano wcześniej, jest zorientowany na biznes, więc możesz oczekiwać, że będzie ambitny. Ten znak zodiaku nie zadowoli się niczym w ich życiu, czy to pozycją w pracy, czy osobą, z którą można dzielić życie.

w ten czy inny sposób przywykł do tego, że dostaje w życiu to, czego chce. I nie zadowoli się partnerką, która nie ma takiego napędu jak jego. Praca, relacje, rodzina, to wszystko są rzeczy, które ten mężczyzna traktuje poważnie, a to, czego potrzebuje, to kobieta u jego boku z tymi samymi wartościami, pasją i ambicją, co jego.

Koziorożce są tradycyjne.

w świecie randkowania podejście Koziorożca jest tradycyjne. Ten facet skupia się na tym, co ważne, i zajmuje dużo czasu, aby podejmować decyzje, nawiązywać prawdziwe połączenia i podejmować zobowiązania. Kiedy zdecydują się na ruch, może się to wydawać mniej niż klimatyczne,ponieważ na ogół będzie to proste, jak kawa.

wiedz tylko, że Koziorożec lubi powoli Uwodzić swoją damską miłość. Po pierwsze, będą to obiady i kawa, w końcu Kolacja. Spacery w świetle księżyca. A kiedy przychodzi czas, aby iść do przodu w związku, człowiek Koziorożec jest najprawdopodobniej poprosić rodziców o ich błogosławieństwo w jakiś sposób kształt lub formę przed jego realizacji.

mężczyźni koziorożec, w większości są dżentelmenami i czekają, aż wykonasz ruch przed awansem. I nie daj się zwieść ich tradycyjnemu, niepublicznemu uczuciu, jakby introwertycznemu jaźni: ci faceci mogą rywalizować z innymi mężczyznami zodiaku w łóżku.

on jest prosty.

koziorożec lubi być Hetero, docenia też prostych ludzi. Ponieważ są tak praktyczne, nie mają skrupułów mówiących wam, jak jest, nawet jeśli nie chcecie tego słuchać. Ten człowiek nie ma czasu na gry umysłowe i nieuczciwość. Nie ma na to tolerancji.

wspaniałą rzeczą w mężczyznach koziorożców jest to, że nie są w żaden sposób fałszywi i mogą przejrzeć innych, jeśli nie są również prawdziwi. Nie otaczają się ludźmi, którzy stawiają fasady, są odpychani przez ludzi, którzy lubią otaczać się dramatem.

Koziorożce są niezwykle ochronne.

nie pozwól, aby ich spokój był mylony z biernością. Są po prostu bardziej wybredni, kiedy decydują się aktywnie uczestniczyć w konfrontacji, bez względu na to, kto jest zaangażowany. Jeśli sytuacja tego wymaga, koziorożec pokaże swoją ciemną stronę, zwłaszcza w celu ochrony kochanka.

też są zazdrośni, choć nie pokaże tego w normalny sposób. Będzie to raczej przesłuchanie Ciebie, najbardziej minimalne narażenie na jego wrażliwość. Człowiek Koziorożec może być niepewny, więc ma tendencję do bycia cicho wrażliwym, opiekuńczym i zazdrosnym.

pamiętaj, że to tylko podstawowe cechy, o których powinieneś wiedzieć. Im więcej rozumiesz męską osobowość Koziorożca, tym łatwiej będziesz w stanie zrozumieć ten Prywatny znak ziemi i dlaczego pokazuje swoją miłość w ten sposób.

znaki mężczyzna Koziorożec przyciąga do Ciebie

 para imprezuje

teraz, gdy rozumiesz swoje koziorożec zauroczenie lepiej, pozostaje pytanie: czy on cię lubi? Skąd wiesz? A jeśli tak, to dlaczego tak długo zajmuje mu wykonanie ruchu? Koziorożec lubi nie spieszyć się, lubi mieć pewność, że jest pewny. Zwłaszcza, gdy persuing nowy związek miłosny.

kiedy koziorożec podejmuje decyzję o miłości, jest to dla niego emocjonalna inwestycja. Więc kluczem jest cierpliwość i pozwolić Saturnowi rządzić zodiakiem wykonać pierwszy romantyczny ruch. I nie popychaj go emocjonalnie, i czekaj na następujące znaki:

znajdzie dla ciebie czas.

to może wydawać się oczywiste w każdym związku, ale miejsce pracy jest domem Koziorożca z dala od domu. Nie tylko ma czas, aby zmienić swoją rutynę i życie dla każdego. Jeśli próbuje cię zobaczyć na przerwach, przed lub po pracy, wiedz, że to są czasy, w których rezerwuje specjalnie dla Ciebie.

zauważysz, że Twoja miłość Koziorożca jest lepsza niż SMS-y niż rozmowa twarzą w twarz. Jeśli pisze do ciebie częściej, zwłaszcza podczas pracy, po prostu wiedz, że może to być znak, że związek jest w drodze.

zakochany koziorożec otworzy się przed tobą emocjonalnie.

jednym ze znaków, że Koziorożec lubi Cię lub czuje się wystarczająco komfortowo z Tobą emocjonalnie, będziesz miał znacznie lepsze zrozumienie jego punktu widzenia. Będzie bardziej otwarty z Tobą na temat rzeczy, które lubi, nie lubi i wszystkiego pomiędzy. Nawet takie rzeczy jak pytanie, Jak minął jego dzień, będą łatwiejsze.

to w tym momencie zobaczysz, że Koziorożec faktycznie ma niezłe poczucie humoru. Podczas gdy dla większości ludzi może wydawać się biznesowy i poważny, jest naprawdę bardzo zabawny. Na osobności, kiedy będziecie tylko we dwoje, on sprawi, że będziecie się uśmiechać i śmiać.

para pijąca kawę

koziorożec potraktuje cię oficjalnie publicznie, z wyjątkiem tego, że może wyglądać milej lub łagodniej w stosunku do ukochanej osoby. Jednak prywatnie sprawy będą się znacznie różnić. Są pasjonatami i wydobywają tę pasję, gdy są bezpieczni w samotności i prywatności.

to również pochodzi z dobrodziejstwem. Ponieważ są bardziej komfortowe, pokazując ci swoje prawdziwe uczucia, doświadczysz bardziej zrzędliwej natury znaku Koziorożca. Czasami mogą być humorzasti, lub smutni, i starają się ukryć to przed ludźmi. Pamiętaj o tym, szukając cierpliwości, aby poradzić sobie z tymi wahaniami nastroju.

wydawanie pieniędzy na ciebie to dobry znak.

ponownie, może to być oczywisty znak, ale jest to również jeden z najbardziej pomijanych znaków. Człowiek Koziorożec jest oszczędny i prosty. Więc kiedy znajdzie kogoś, z kim chce mieć związek, będzie bardziej skłonny wydawać pieniądze na Ciebie.

pamiętaj jednak, że Koziorożce są świadome finansowo. A nawet jeśli nie mają nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na Ciebie, nadal będą śledzić, ile to jest. Ważne jest, że nie wydaje się być kapryśny o finansach, jeśli chcesz, aby twój człowiek Koziorożec zatrzymać przyciąga do ciebie.

Koziorożce też nie ukrywają tego faktu. I z powodu tej dziwnej odpychającej postawy, mogłeś być ostrożny pozwalając mu zapłacić za posiłek, na początek. Postaraj się o tym zapomnieć i popracuj nad tym, jeśli możesz. Będzie w tym lepszy i nie wydaje pieniędzy na kogoś, kogo znasz.

koziorożec nagle zadaje wiele pytań o Ciebie.

kolejny z przeoczonych oznak, że Koziorożec przyciąga do ciebie to, że nagle pojawi się bardzo ciekawy Ciebie. Gdzie dorastałeś, twoje drugie imię, ulubiony kolor, ulubiony zespół z dzieciństwa, przyjaciele, rodzina, wszystko.

człowiek Koziorożec pozostaje przy praktycznym i biznesowym nastawieniu. Jeśli nagle zaczyna zadawać niewygodną ilość pytań o Ciebie, potraktuj to jako znak, że „przeprowadza” z tobą wywiad w związku.

Koziorożce, w przeciwieństwie do innych bardziej emocjonalnie kontrolowanych zodiaków, muszą zdecydować, czy chcą lub mogą cię kochać, czy nawet lubić. Wszystko jest decyzją, a decyzja, którą podejmują, poświęca swój czas i prowadzi badania. Jest to rodzaj emocjonalnego mechanizmu obronnego, który mają Koziorożce.

nie lubią popełniać błędów, a inwestowanie serca w niewłaściwą osobę można uznać za błąd. Żeby cię poznali, nie tylko jak jesteś, ale kim jesteś i skąd pochodzisz. I naprawdę chcą wiedzieć, aby mogli zrozumieć, jak najlepiej uczynić cię szczęśliwym.

kiedy postanawiają cię kochać, decydują się zmienić swój sposób życia i włączyć cię w swoją przyszłość. Więc czuje, że musi cię znać, żeby mógł się tobą zaopiekować.

5. Koziorożec mężczyźni chcący związku okazują fizyczne uczucie.

Mężczyzna wręczający kwiaty swojej dziewczynie

każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z Koziorożcem emocjonalnie lub romantycznie, wiesz, że nie są one naprawdę drażliwymi ludźmi. Lubią okazywać uczucia według własnego uznania lub gdy są na to w nastroju. I na pewno nie znajdziesz ich przytulających przyjaciół, a czasem nawet rodzinę, chyba że chcesz się pożegnać.

więc jednym z bardziej uroczych znaków, że Koziorożec jest w tobie zakochany, jest to, że zaczyna cię przytulać i całować. Może zacząć się powoli, jak szczotkowanie rąk nad Twoimi lub nawet trzymanie się za ręce. Nie oczekuj, że fizyczne uczucie zacznie od razu napływać i pamiętaj, że Koziorożce nie są fanami PDA.

ponownie w prywatnym, wszystko będzie znacznie inne niż w publicznym otoczeniu. Na osobności obejmie cię ramionami i delikatnie pocałuje w szyję. Publicznie będzie trzymał cię za rękę, ale niewiele więcej. Publiczne okazywanie uczuć będzie subtelne i małe, i prawdopodobnie nie obejmie żadnego fizycznego kontaktu. Miej oko na subtelny znak uczucia między Tobą a Twoim Koziorożcem.

włączy Cię do swojego biznesu i spróbuje zaangażować się w twoje.

dla Koziorożca ważne jest, żebyście razem pracowali. Będzie chciał, abyś był zainteresowany jego pracą lub celami i będzie chciał, abyś zaprosił go do siebie. Jednym z pewnych znaków, że Koziorożec jest w tobie zakochany, jest to, że będzie chciał spróbować z tobą pracować nad czymś.

jeśli macie wspólne hobby, pasję lub pomysł, będzie chciał rozwinąć je i pracować z wami nad interesującym tematem. I potraktuje to bardzo poważnie. Jeden znak twój Koziorożec może zakochać się w to, jeśli chce ustanowić coś z Tobą, że jest pasjonatem.

Rzeczy, Które Sprawiają, Że Koziorożec Się Zakochuje.

podchwytliwa część o Koziorożcu polega na przekonaniu ich, że warto cię przyciągnąć. Ci ludzie są inni niż inni. Nie są one rządzone przez pożądanie seksualne, nie są zwabione przez uwodzenie, a nawet przez prawdziwie konsensualny zestaw cech.

te znaki są przyciągane do wszystkiego, co jest przeciwieństwem tego, co media przedstawiają jako ” piękną kobietę.”Chociaż posiadanie bujanego ciała nie boli, Koziorożca przyciąga najprostsze cechy, jakie może pokazać kobieta, a wygląd nie wpłynie na decyzję Koziorożca o tym, czy chce podzielić się z Tobą swoim życiem.

więc co przyciąga te szczególne znaki gwiazdowe? Na szczęście dla kobiet na całym świecie, każda kobieta może być osobą, z którą koziorożec chce mieć związek.

Pochwal się swoim mózgiem, a nie piersiami.

pamiętaj, Koziorożec jest praktyczny i biznesowy. Nie dba o publiczne okazywanie uczuć, ani o kobiety, które wystawiają się na pokaz. Jego zaborcza natura sprawia, że jest typem człowieka, który chce kobiety Na ulicach, a dziwaka w prześcieradłach.

jeśli biegałeś, próbując przyciągnąć jego uwagę, nosząc niskie koszule i wysokie spódnice, prawdopodobnie już zdecydował, że jesteś próżny lub zdzirowaty. Musisz odwrócić szafę i rozpocząć intelektualną rozmowę, aby zwrócić jego uwagę.

jeśli jesteś już dość konserwatywny i miałeś okazję pokazać, że jesteś ambitny i intelektualny, są szanse, że już na ciebie patrzy.

 Kobieta trzymająca Jabłko

Bądź szczery i zachowaj rzeczywistość.

Koziorożec nie pokocha kogoś, kto nie potrafi być z nim w 100% szczery. Nie jest kimś, kto toleruje fałszywych ludzi w swoim wewnętrznym kręgu, a widzi przez nieuczciwą osobowość, jak nóż przez ser.

żmudną rzeczą w Koziorożcach jest to, że zauważają wszystko. I są szanse, że już wiedzą, czy jesteś fałszywy, ponieważ poświęcili czas, aby cię obserwować, zanim się do ciebie zbliżysz. Nie ma znaczenia, jaka jest twoja osobowość, o ile jest prawdziwa i prawdziwa, koziorożec najprawdopodobniej cię polubi.

mają też talent do zapamiętywania Fake. Koziorożec wzgardzony lub oszukany może być tak nieprzyjemny jak wściekły byk.

nie przesadzaj.

to duży wyłącznik dla tego znaku zodiaku, jeśli jesteś z nim zbyt flirciarz. Zobaczy to jako „rzucanie się na niego”, co jest nieatrakcyjne. Będzie się też zastanawiał, czy flirtujesz z każdym mężczyzną w ten sposób. Koziorożce są zaborcze i nie są zainteresowane kobietą, będą musiały się martwić o ” trzymanie w ryzach.”

nie przejmuj się próbami zaimponowania temu Koziorożcowi, bo o jeden za dużo flirtów może mu się wydawać udawanych. Śmiej się, kiedy jest to właściwe, nie rób pierwszego kroku i nie próbuj go uwieść. Jeśli jest zainteresowany tobą, da Ci znać.

zostaw trochę dla wyobraźni.

nie przesadzaj na pierwszej, drugiej, a może nawet trzeciej randce. Koziorożec ma swój własny proces, w którym decyduje, czy jesteś tym, którego pokocha, więc pozwól mu zarządzać przepływem informacji. Bądź szczery i odpowiadaj na jego pytania jasno i udzielaj informacji, gdy o nie zapytasz.

poświęć czas, aby poznać go tak, jak on próbuje poznać Ciebie. Jest to ważne dla tego znaku zodiaku, ponieważ nawet jeśli mogą wydawać się odległe i odstające, pragnie, aby jego zainteresowanie miłością było tak samo zainteresowane nim, jak on jest w niej.

Bądź wolny od dramatów i zachowaj swoje życie prywatne.

Zostaw swój dramat niezależnie od tego, co się zaczęło, bo Koziorożce nienawidzą go tak samo, jak fałszują. Jedną z rzeczy, która odpędzi twojego Koziorożca daleko od ciebie, jest to, że masz tendencję do wysadzania swoich spraw, aby świat mógł je zobaczyć.

Trzymaj swoje problemy z innymi ludźmi w tajemnicy. Nawet jeśli ktoś rozwala cię w mediach społecznościowych i woła, próbując rozpocząć kłótnię: Do. Nie. Zrób. To. Jest to jeden z najszybszych sposobów, aby stracić cały szacunek od swojego Koziorożca.

bądź godny zaufania i wspieraj jego ambicje.

Nie kłam. Nie oszukuj. Wspierać jego ambicje zawodowe. Miej własne ambicje. Cokolwiek zrobisz, nie bądź w stagnacji. Koziorożce chcą sensownego życia, a dla nich to dobra kariera, dobry dom i dobra rodzina.

Kobieta Na Zewnątrz Rozmawia Przez Telefon

Przyciąganie Kozła Nie Jest Łatwe, Ale Warto.

robisz te proste rzeczy, a koziorożec z pewnością będzie cię kochał do końca życia. Te znaki zodiaku mogą być najlepszymi mężami i ojcami, ale są naprawdę znakiem zodiaku, który czuje, że musisz być „wart” ich czasu i emocjonalnej inwestycji.

chociaż może to wydawać się bezduszne, pomaga Koziorożcowi wybrać idealnego kochanka bez konieczności przechodzenia przez zamieszanie i złamane serce, przez które przechodzą inne znaki podczas znajdowania miłości. Pamiętaj: bądź cierpliwy, pracuj nad sobą i pozwól mu przejąć inicjatywę.

Czy Twoja Miłość To Koziorożec?

podziel się z nami swoją historią Koziorożca w komentarzach. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi, jeśli podobało ci się czytanie! Do następnego razu!

Kasey Martin

jeśli chodzi o związki, widziałem je wszystkie. Spędziłem większą część 10 lat dając poradnictwo dla ludzi w każdym wieku dla ich relacji. Specjalizuję się w naprawianiu nieudanych związków. Doradzam również innym w sprawach obraźliwych związków. Byłem w emocjonalnie obraźliwym związku przez 8 lat, zanim go zerwałem. Po znalezieniu własnego spokoju i uzdrowienia spędziłem dużo czasu pomagając ludziom z podobnymi sytuacjami.

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.