via nfl.com / via bizjournals.com

jeśli jesteś teraz młodym dorosłym, istnieje duża szansa, że dorastałeś oglądając fantastyczną piłkę nożną z 2000 roku. to było mocne uderzenie, wysokie loty i niesamowicie zabawne oglądanie. To było absolutnie niesamowite oglądanie tego, co niektóre z tych supergwiazd mogą robić na boisku. Jednak w miarę upływu lat i starzenia się tych zawodników, zaczęliśmy widzieć, jak nie tylko wycofują się z ligi, ale w większości przypadków popadają w zapomnienie. To byli jedni z najlepszych graczy w lidze i prawie o nich nie słychać.

cóż, zaraz to zmienimy. W tym artykule przyjrzymy się 15 byłym gwiazdom NFL z 2000 roku i zobaczymy, co robią od odejścia z NFL. Niektórzy odnieśli sukces i robili niesamowite rzeczy na emeryturze, podczas gdy inni mieli sprawiedliwy udział w zmaganiach. Bez zbędnych ceregieli, przyjrzyjmy się 15 gwiazdom NFL, o których zapomnieliście.

15 15. Tiki Barber

via bigbluereview.com

Tiki Barber jest bez wątpienia jednym z najlepszych zawodników w historii drużyny piłkarskiej New York Giants. Barber grał dla nich przez 10 lat i wystawił ponad 15 000 jardów i ponad 60 przyłożeń. Oprócz tego, że był świetnym piłkarzem, Barber był również bardzo dobrze wypowiadaną osobą. Więc kiedy przeszedł na emeryturę, było dla niego naturalne, aby przejść do nadawania. Jednak to nie zadziałało tak dobrze dla niego, ponieważ odbijał się po wielu różnych stacjach i ostatecznie został zwolniony za pozostawienie swojej ciężarnej żony dla 23-letniej stażystki, co było oczywiście naruszeniem umowy. Jego ugoda rozwodowa kosztowała go dużo pieniędzy i obecnie pracuje w radiu sportowym CBS, aby spróbować wrócić na szczyt.

14 14. Prawo Ty

przez patspulpit.com

podczas gdy jego nazwisko było ostatnio w wiadomościach jako potencjalny Hall of Famer w tym roku, Ty Law jest w dużej mierze zapomniany w rozmowie z niektórymi z najlepszych narożników z 2000 roku. jest bez wątpienia najbardziej znany ze swojego wieloletniego pobytu Z New England Patriots od końca 1990 do połowy 2000 roku. wygrał z nimi trzy Super Bowls i był prawdziwym twardym narożnikiem z umiejętnościami hawkingu piłki. Po wycofaniu się z aktywnej gry w NFL, Ty Law został przedsiębiorcą. Jego głównym przedsięwzięciem jest Launch Trampoline Park. Powiem ci, jeśli nigdy nie byłeś w parku trampolin, są one bardzo zabawne. Parki Law ’ a spisały się bardzo dobrze, a teraz ma kilka różnych lokalizacji w całej Nowej Anglii.

13 13. JaMarcus Russell

via si.com

Och, co mogło być. Podczas swojej kariery w college ’ u, Jamarcus Russell wyglądał nie do zatrzymania, gdy skończył 21-4 i wyglądał na wszystkie fizyczne zadatki na przyszłą gwiazdę w QB. Jednak wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Został wybrany do draftu NFL w 2007 roku i chociaż siedział przez większość swojego debiutanckiego sezonu, grał przyzwoicie na drugim roku. Jednak jego kariera zaczęła się wtedy wielką spiralą spadkową i przed 2010 roku spadł z ligi. Jego wysiłek, waga i inteligencja zostały zakwestionowane i był po prostu niekonsekwentny na boisku i poza nim. Próbował zostawić za sobą swoje niepowodzenia i etykietę „biust”, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Obecnie jest trenerem piłkarskim młodzieży W Mobile w stanie Alabama i ze względu na dużą część jego ogromnego kontraktu rookie jest gwarantowana, nigdy więcej nie musi martwić się o pieniądze.

12 12. Mark Brunell

via jacksonville.com

chociaż Mark Brunell nigdy nie był wielką gwiazdą, miał bardzo udaną karierę w NFL w latach 90. i 2000. był trzykrotnym profesjonalnym melonikiem, wygrał Super Bowl i grał dla różnych zespołów podczas kariery NFL. Tak więc, chociaż jest znany jako piłkarz, jest prawdopodobnie lepiej znany ze swoich zmagań finansowych po przejściu na emeryturę. Podczas gdy zarobił mnóstwo gotówki podczas swojej kariery, stracił prawie wszystko na różne złe wybory biznesowe i zbankrutował. Próbował utrzymać się na powierzchni tak długo, jak mógł, ale nie wyszło. Po złożeniu wniosku o bankructwo, Brunell zapewnił sobie występ w ESPN, a także pracuje jako trener piłkarski w liceum na Florydzie.

11 11. Jake Plummer

przez denverpost.com

Jake Plummer jest bardzo interesującą postacią i jest w dużej mierze zapomniany, gdy mówi o jednych z najlepszych rozgrywających 2000 roku. był solidnym współpracownikiem zarówno dla Arizona Cardinals i Denver Broncos. O wiele częściej należy go odnotowywać ze względu na jego atletyczność i fakt, że był częściowo odpowiedzialny za napływ szybkich i bardziej mobilnych rozgrywających, będących żywotnymi starterami. Jest dość zapomniany, ponieważ zrobił tylko jeden Pro Bowl, ale nie przekręć go, był świetnym graczem. Od czasu odejścia z NFL, Plummer zainteresował się innym sportem, zwanym piłką ręczną. Startował jako zawodowiec, a nawet zorganizował własny turniej pro. Oprócz miłości do piłki ręcznej, Plummer był również trenerem i analitykiem studyjnym w futbolu Studenckim.

10 10. Keith Bulluck

via washingtontimes.com

pomimo tego, że jego kariera zaczęła się stosunkowo powoli, Keith Bulluck w końcu stał się jednym z najlepszych linebackerów wszech czasów. Był trzykrotnym All-Pro i absolutną machiną walki przez dziesięć lat jako członek Tennesse Titans. Chociaż był świetnym piłkarzem, wiedział, że to nie potrwa wiecznie i planował swoją przyszłość, gdy jeszcze grał. Brał udział w warsztatach biznesowych na Harvardzie i Stanford, korzystając z różnych korzyści płynących z bycia w NFL. Kontynuował tę edukację o biznesie po przejściu na emeryturę, kiedy udało mu się zdobyć MBA w George Washington University School of Business. Od tego czasu otworzył Agencję Digital brandingową dla sportowców i odnajduje wiele sukcesów po przejściu na emeryturę.

9 9. Clinton Portis

via redskins.com

Clinton Portis miał niesamowite pierwsze dwa lata w NFL z Denver Broncos i wydawał się przyszłą gwiazdą, następnie został wymieniony do Washington Redskins za Champ Bailey, który okazał się jednym z najbardziej korzystnych transakcji w historii NFL. Portis będzie grał siedem stałych sezonów dla zespołu, zanim ostatecznie przejdzie na emeryturę po sezonie NFL 2010. Portis zarobił dużo pieniędzy w swojej karierze, ale z powodu złego zarządzania pieniędzmi przez swoich doradców finansowych, stracił wszystko i złożył wniosek o upadłość w 2015 roku. To było tak druzgocące dla Portisa, że rozważał zamordowanie swoich byłych doradców, ale na szczęście zdecydował się na to. Obecnie pracuje dla kilku różnych mediów.

8 8. Zach Thomas

przez thephinsider.kom

pod koniec lat 90. i 2000 były domem dla jednych z najbardziej przerażających i najlepszych linebackerów wszech czasów. Oczywiście, masz takich facetów jak Ray Lewis, Brian Urlacher, Derrick Brooks i więcej, ale jeden facet, o którym często się zapomina, to Zach Thomas. To parodia, ponieważ Zach Thomas zrobił siedem Pro Bowls i pięć first team All-Pro i powinien być zapamiętany tak czule, jak poprzednie trzy nazwiska, o których wspomniałem. Kiedy Thomas przeszedł na emeryturę, była to ogromna strata dla delfinów i NFL jako całości.

od przejścia na emeryturę Zach Thomas robił wiele różnych rzeczy. Ma kilka różnych firm (w tym szereg ekskluzywnych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Teksasie) i spędza czas jako ojciec swojej trójki małych dzieci na południowej Florydzie, gdzie mieszka do dziś.

7 7. Mike Alstott

via sptimes.com

pomimo gry na pozycji fullbacka (która nie jest pozycją znaną z hodowli superstars), Mike Alstott był zdecydowaną supergwiazdą w 2000 roku podczas swojego czasu z Tampa Bay Buccaneers. Był okrutnym blokerem i nikt nie chciał stanąć z nim twarzą w twarz w dziurze. W swojej karierze zdobył sześć Pucharów zawodowych i mógł pójść na więcej, gdyby jego kariera nie została tragicznie przerwana przez straszną kontuzję szyi. Obecnie jest zwolennikiem powszechnego i powszechnego stosowania środków przeciwbólowych w NFL. Oprócz tego zaangażował się również w branżę restauracyjną, a także prowadzi działalność charytatywną. Podobnie jak wielu innych byłych graczy NFL, zajmuje się również trenowaniem piłki nożnej w szkołach średnich, którą zajmuje się od kilku lat.

6 6. Joey Harrington

przez youtube.com

chociaż osiągnął znacznie mniejszy sukces niż większość ludzi na tej liście, Joey Harrington był nadal podstawowym rozgrywającym w NFL przez wiele różnych lat i różnych drużyn. Jest najbardziej znany ze swojego czasu z Detroit Lions, w którym był dość przeciętny, ale zespół był okropny, więc nie możemy go winić. Jednak po przejściu na emeryturę postanowił poważnie zająć się czymś, w czym był niesamowicie utalentowany, czyli grą na pianinie. Występował gościnnie w kilku dużych akcjach i na całym obszarze Oregonu. Oczywiście nie byłaby to emerytura NFL bez otwarcia restauracji, a Harrington zrobił to, gdy otworzył jedną w Portland kilka lat temu. Miał również pewne doświadczenie jako nadawca dla stacji informacyjnej w Oregonie.

5 5. Warrick Dunn

via theadvocate.com

Warrick Dunn był niewymiarowym biegaczem, ale nadrobił to swoją szybkością, zwinnością i zdolnością łapania podań. Dunn miał ponad 10-letnią karierę w NFL i dotarł do trzech profesjonalnych Pucharów. Pięciokrotnie biegł na 1000 jardów, a w swojej karierze z Falcons i Buccaneers miał ponad 10 000 jardów. Więc chociaż był niesamowitym piłkarzem, był jeszcze lepszym człowiekiem poza boiskiem. Po przejściu na emeryturę, Dunn skupił się bardziej na swoich licznych organizacjach charytatywnych. Jego najbardziej godny uwagi jest program Homes for the Holidays, który daje rodzinom samotnie wychowującym zaliczkę i wyposażenie domu. Do tej pory program pomógł ponad 150 rodzicom i rodzinom, w tym rodzinie Teksańczyków, Deshaun Watson.

4 4. Chris McAlister

via thebaltimoresun.com

podczas swojej świetności z Baltimore Ravens, Chris McAlister był jednym z najlepszych obrońców w całej NFL. Został wybrany do trzech drużyn Pro Bowl, a także dwukrotnie został wybrany do All-Pro. Wygrał Super Bowl z zespołem i był jednym z najlepszych graczy na ich legendarnej obrony w 2000 roku. podczas gdy wiele z tych historii w tym artykule miały szczęśliwe zakończenia, ten nie.

po przejściu na emeryturę Chris McAlister wkrótce popadł w kłopoty finansowe. Jego kłopoty finansowe były spowodowane walką o opiekę z byłą żoną, a także szalonymi nawykami partyjnymi. Ale być spłukanym i mieszkać z rodzicami około roku po przejściu na emeryturę z 10-letniej kariery, to dość ekstremalne. Mam nadzieję, że uda mu się to odwrócić, ale emerytura nie była na razie dobra dla Mcalistera.

3 3. Ksiądz Holmes

via chiefsdigest.com

Priest Holmes dołączył do NFL jako wolny agent w 1997 roku i zamienił tę szansę w ogromną karierę. Podczas gdy zaczynał z Ravens (a nawet wygrał z nimi Super Bowl), jest bez wątpienia najbardziej znany ze swojej niesamowitej kariery w Kansas City Chiefs. Z Chiefs, Holmes umieścić kilka niesamowitych statystyk i był łatwo top 5 działa wstecz w tym okresie czasu. Jednak niefortunna kontuzja Becka zmusiła Holmesa do wcześniejszej emerytury w 2007 roku. Od przejścia na emeryturę Holmes skupił się na byciu filantropem poprzez swoją Priest Holmes Foundation. Fundacja stawia sobie za cel wspieranie edukacji dzieci w trudnej sytuacji i poprawę ich życia w każdy możliwy sposób. Wrócił też i uzyskał tytuł licencjata na University of Texas.

2 2. Dhani Jones

via cnbc.com

podczas studiów na University of Michigan, Dhani Jones był supergwiazdą i pomógł im wygrać mistrzostwo kraju w 1997 roku. Został wybrany w szóstej rundzie draftu NFL 2000 przez New York Giants. Chociaż nigdy nie stał się wielką gwiazdą na boisku, grał dla czterech różnych zespołów w ciągu udanej 10-letniej kariery. Jednak po przejściu na emeryturę stał się jeszcze większą gwiazdą, ponieważ stał się gospodarzem telewizyjnym dla wielu różnych programów na kanałach takich jak CNBC i Travel Channel. Oprócz pracy w telewizji, Jones założył agencję kreatywną, otworzył kawiarnię i współpracuje z kilkoma różnymi organizacjami charytatywnymi. Bardzo dobrze sobie radził w swojej karierze po zakończeniu kariery piłkarskiej.

1 1. Adrian Wilson

via azcentral.com

od debiutu w 2001 roku aż do przejścia na emeryturę na początku 2010 roku, Adrian Wilson był jednym z najbardziej przerażających zawodników w NFL. Był twardym hitterem, który mógł również wpaść na pokrycie, a także wykonywać zagrywki na piłce. Był wybrykiem natury, niesamowicie wysportowany i w trakcie swojej kariery zdobył pięć profesjonalnych Pucharów, a także trzy All-Pro teams. Od czasu przejścia na emeryturę Wilson robił wiele, w tym otwierał sklep z wysokiej klasy obuwiem w Scottsdale, a także był skautem dla Arizona Cardinals. Był jednym z najlepszych skautów w drużynie i nie zdziw się, że pewnego dnia jego nazwisko zostanie wymienione jako potencjalny GM w NFL.

Drew McIntyre WWE Match  Drew McIntyre WWE Match  Drew McIntyre WWE Match

Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.